Dropss - nowa marka taniego internetu Netii na łączach Orang

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Dropss - nowa marka taniego internetu Netii na łączach Orang

Post autor: adixm »

No Panowie ciekawie to wygląda, w wypadku BSA jak mnie poinformowała konsultantka płacimy 59,9zl za łącze do 20Mb/s w technologogii BSA i brak dodatkowej opłaty za utrzymanie łącza, tyle że tylko do czasu włączenia internetu od Netii łącze musi być aktywne tj. musimy mieć np telefon stacjonarny, a co także bardzo istotne mamy tylko miesięczny termin wypowiedzenia umowy. Ciekawe co na to powiedzą sę.. tfu Panowie z Orange:) Poza tym mam nadzieję, że nie będzie problemu ze wkleiłem news na temat internetu stacjonarnego bo to na pewno przełomowa oferta w tym segmencie.
gsmonline
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Dropss - nowa marka taniego internetu Netii na łączach Orang

Post autor: kedi »

Trzeba pamiętać że 50% linii Orange (dawniej Tpsa) może pociągnąć max 2Mb/s.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Dropss - nowa marka taniego internetu Netii na łączach Orang

Post autor: adixm »

No tak ale niektorzy jak ja moga wziac nawet 20Mb/s i cena za to 60zl i wlasciwie brak zobowiazania to uczciwa oferta, zawsze na mysl przychodzilo mi ze w nju Orange moze dac jakas korzystna oferte internetu stacjonarnego bez gwiazdek, drukarek, dyskow twardych i innych niepotrzebnych rzeczy na wzor tej powyzej z Netii i ciekawe czy tak byc moze zrobia.
Ostatnio zmieniony 2014-07-29, 16:50 przez adixm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Dropss - nowa marka taniego internetu Netii na łączach Orang

Post autor: krystianb »

adixm pisze: w wypadku BSA jak mnie poinformowała konsultantka płacimy 59,9zl za łącze do 20Mb/s
Chyba jednak wprowadziła Cie w błąd, ta usługa dostępna jest tylko na LLU. Od strony klienta wygląda to identycznie, od strony operatora już nie.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Dropss - nowa marka taniego internetu Netii na łączach Orang

Post autor: adixm »

Otoz nie, powiedziala wyraznie, ze moje lacze to BSA i koszt miesieczny to 60zl/mc, oczywiscie od razu nej zasugerowalem, ze mnie ta oferta nie dotyczy, a ona mi ze jak najbardziej moga sie tym zajac tylko koszt wyzszy o 10zl od LLU, a i trzeba miec w chwili zamowienia uslugi az do jej uruchomienia telefon stacjonarny i go oplacac potem mozna z niego zrezygnowac
Teleka
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-09-26, 09:20
Lokalizacja: wawa

Re: Dropss - nowa marka taniego internetu Netii na łączach Orang

Post autor: Teleka »

prędkość to wg http://dropss.pl/ do 20 mb/s, brak długiej umowy sprawia że wygląda to na super opcję dla studentów bądź osób często zmieniających lokum. Czy są tu jacyś użytkownicy dropssa którzy mogą potwierdzić prędkość? Bo jeśli wszystko działa jak reklamują to się skuszę ;)
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Dropss - nowa marka taniego internetu Netii na łączach Orang

Post autor: adixm »

Teleka pisze:prędkość to wg http://dropss.pl/ do 20 mb/s, brak długiej umowy sprawia że wygląda to na super opcję dla studentów bądź osób często zmieniających lokum. Czy są tu jacyś użytkownicy dropssa którzy mogą potwierdzić prędkość? Bo jeśli wszystko działa jak reklamują to się skuszę
Sam ta oferte chce zaatakować tyle że z tego co wiem to jest to oferta tylko dla tych co obecnie maja juz neostrade lub inny abonament telefoniczny na łączu TP(Orange). Jeśli obecnie nie masz żadnego abonamentu telefonicznego to chyba trzeba najpierw wziać abonament telefoniczny na jakas dowolna kwote(ale na czas nieokreslony), nastepnie złożyć zamówienie na dropsa i potem z abonamentu telefonicznego zrezygnowac(ale nie czytałem regulaminow także trzeba miec dystans do tego co napisałem)

[ Dodano: 2014-09-29, 12:07 ]
Jedno jest pewne nie mozna tego Dropsa ot tak zamówić gdy nie masz aktywnej linii telefonicznej
ODPOWIEDZ