abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rubel
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 174
Rejestracja: 2014-04-13, 16:58
Lokalizacja: Sierosław

abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Post autor: Rubel »

Od kilkunastu lat płace abonament radiowo-telewizyjny. Niestety w tym roku telewizja polszmat popełniła fatalny błąd rezygnując z nadawania mundialu siatkówki 2014 w Polsce. W związku z tym mam pytanie jak najtaniej oglądać ten mundial na telewizorze nie korzystając oczywiście z polszmatu ? Posiadam dwie oferty abonamentowe Orange Free Net i abonament Plus za 60 zł. Czy wykupić jakąś dodatkową oferte od nich czy co ? Czy będzie odbywal się jakiś protest przeciw nadszarpnięciu przez polszmat wolności Polaków ?
Oczywiście wiem że polszmat ogólny nadaje ceremonie i mecz otwarcie i że organizuje sygnał ale i tak polszmat to dno :dobani: !!!!!

[ Komentarz dodany przez: wojteks: 2014-08-03, 12:06 ]
Wulgaryzmów tu nie potrzebujemy!
Ostatnio zmieniony 2014-08-03, 11:06 przez Rubel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PC174
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 276
Rejestracja: 2012-02-02, 16:28
Lokalizacja: Olesno

Re: abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Post autor: PC174 »

Na pewno na Internecie znajdziesz niejeden przekaz. Choćby użytkowników ;)
Olesno - takie zacofane miasto, a tu takie zmiany...
Styczeń 2012 - uruchomienie 1. stacji UMTS2100 Plusa.
Październik - pozwolenia i start Aero² w pobliskiej wsi.
Grudzień - pozwolenie i start Aero² w samym centrum!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Post autor: matek451 »

Jak jesteś takim przeciwnikiem Polsatu to proponuję w pilnym trybie złożyć rezygnację z abonamentu Plusa, który posiadasz. Oczywiście zapłacisz karę umowną. Ale będzie to twój protest przeciwko Polsatowi. Wszak Plus i Polkomtel są teraz własnością CP. Nie rozumiesz , ze dziś w świecie liczy się biznes. Jakoś nikt z innych operatorów TV nie garnął się do partycypowania w kosztach. Przeciwko nim nie protestujesz. Na pewno transmisje będą w IPLA. Polsat prawdopodobnie umożliwi korzystanie z transmisji abonentom Plusa,także zostaw sobie ten abonament. Na razie nie wiadomo w jakiej formie abonenci Plusa będą z nich korzystać http://satkurier.pl/news/103697/ms-siat ... lsatu.html
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Post autor: adziu82 »

Rubel jak byś wywalił kupę prywatnej kasy, to czy byś chciał się podzielić tym wszystkim ze mną za ,,free''?
Akurat w sporcie siedzę długi czas, więc wiem, że to jest komercja i jeżeli Polsat zakupił na własność całe mistrzostwa( sponsoring siatkówki od około 15 lat, a może więcej ) a na pewno chciał się podzielić z telewizją ogólnodostępną, a nikt się nie zgodził na wymagania pieniężne, no to sorry.
Jeżeli nie stać TVP na zakup meczów, to Ty nie obejrzysz tego.
Zostaje tylko zakup pakietu Polsat ( który sam posiadam ze względu na siatkówkę, jak bym chciał dobrą piłkę to bym wziął Orange ) więc ja zerknę na to co będzie, a Tobie zostaje ewentualnie IPLA, albo jakiś SOPCAST na .........

[ Dodano: 2014-08-03, 16:01 ]
Nie wiem, czy reklama portalu gdzie można obejrzeć różne mecze na .......... jest w moim poście ,,fair'' :hyhy:

[ Komentarz dodany przez: wojteks: 2014-08-10, 10:10 ]
No cóż, ta stronka to klasyczne piractwo audiowizualne a tego tu nie wspieramy.
Ostatnio zmieniony 2014-08-10, 09:09 przez adziu82, łącznie zmieniany 1 raz.
Rubel
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 174
Rejestracja: 2014-04-13, 16:58
Lokalizacja: Sierosław

Re: abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Post autor: Rubel »

adziu82 ale ja już przecież płace abonament i podatki które pobiera polsat i sportowcy, dlatego powinienem mieć darmową możliwość oglądania. Jednak jej nie posiadam i z tego powodu jestem za referendum w sprawie odwołania polsatu z ogólnodostępnej. Tak!!!
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Post autor: wojteks »

Rubel pisze:ale ja już przecież płace abonament i podatki które pobiera polsat
Niby jaki abonament i podatki pobiera Polsat (jeżeli jesteś klientem Polsatu to płacisz mu abonament za jego usługi a on nie ma związku z abonamentem rtv).
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Post autor: adziu82 »

Rubel pisze:ale ja już przecież płace abonament
Ja tez płacę abonament, ale jest tak, że jak kroi się duża impreza to Polsat chce zarobić dodatkową kasę ( zresztą już zapłacił wiele milionów za to, żeby pokazać to w TV, ale już mówił, że na tym nie zarobi ).
Tak samo jest np z KSW, ludzie będą chcieli to zobaczyć, jeżeli chcą zobaczyć to zapłacą jednorazowo sms-em, czy w inny sposób, jeżeli jest możliwy.
RAW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: abonament a brak mundialu siatkówki w telewizji ogólnodostęp

Post autor: matek451 »

Prawa do transmisji wielkich imprez sportowych kosztują kolosalne pieniądze. W Polsce MŚ w siatkówce nabył Polsat więc jak to w biznesie oczekuje chociaż zwrotu tych kosztów. Ponieważ to 108 meczów, zaproponował TVP partycypacje w tych kosztach w zamian za oddanie części z tych spotkań.TVP nie wykazała zainteresowania.To do niej możesz mieć pretensje a nie do komercyjnego nadawcy jakim jest Polsat.Twoje opłaty abonamentowe idą właśnie na utrzymanie państwowej TVP i to do jej szefów kieruj swoje wnioski i pretensje. Polsat umożliwia obejrzenie mistrzostw abonentom płatnej platformy CP. W biznesie nie ma sentymentów, posłowie mówią o siatkówce , piłce nożnej jako dobrach narodowych ale nie zrobili nic aby państwowa TVP,utrzymywana z naszych opłat i podatków zakupiła prawa do tych transmisji. I tam kieruj pretensje a nie do prywatnego nadawcy, który nie działa non profit. Ochłoń trochę z tym referendum, zły adres.
ODPOWIEDZ