[NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dvbx
Stały użytkownik forum
Posty: 94
Rejestracja: 2009-06-11, 09:20
Lokalizacja: PL

[NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: dvbx »

Nowy internet w Play bez limitów

W środę (20 sierpnia 2014 roku) komórkowa sieć Play wprowadzi na rynek nową ofertę mobilnego internetu - Formuła 4G LTE Unlimited bez limitów przez pół roku (od 29,99 zł) lub na zawsze (od 49,99 zł). Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych.
http://media2.pl/telekomunikacja/113478 ... mitow.html
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: BKpbO »

Jest limit.... 100GB miesięcznie. W T-Mobile mają ofertę 100GB ale Unlimited tego nie nazywają...

http://m.telepolis.pl/wiadomosci/play-n ... 31242.html
Bari
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2014-01-08, 21:48
Lokalizacja: Brzeg

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: Bari »

Mimo że jest ten limit, to jednak jest to wielki krok naprzód. Teraz za 49,99 zł bez urządzenia można liczyć na 18 - 22 GB, a w nowej ofercie jest ok. 5 razy więcej.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: matek451 »

Zapis o limicie 100GB jest jasny, operator może go zastosować ale nie musi. Poza tym ewentualnie zwolni do 2Mb/s, co umożliwia normalne korzystanie z internetu. W regulaminie Power LTE Plusa brak takiego zapisu i operator może wprowadzić lejek wg. własnego uznania nawet do 32kb/s , co jest równoznaczne z odcięciem od internetu. Używam no-limit LTE na karcie RBM od 10 m-cy. Pobierałem 500-600GB i Play nigdy nie zastosował lejka( w regulaminie jest zapis o 200GB). Poza tym no- limit jest też we własnej sieci 3G.Średni abonament za no-limit Tylko SIM to ok. 43zł.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: ja.michal »

Nie ma co, ładna oferta.
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: Darek.74 »

Dokładnie deklasacja plusa, chodzi oczywiście o krętactwo ;) W play jasno i konkretnie :ok:
smrodek11
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 213
Rejestracja: 2010-02-13, 14:17
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: smrodek11 »

matek451 pisze:Zapis o limicie 100GB jest jasny, operator może go zastosować ale nie musi. Poza tym ewentualnie zwolni do 2Mb/s, co umożliwia normalne korzystanie z internetu. W regulaminie Power LTE Plusa brak takiego zapisu i operator może wprowadzić lejek wg. własnego uznania nawet do 32kb/s , co jest równoznaczne z odcięciem od internetu. Używam no-limit LTE na karcie RBM od 10 m-cy. Pobierałem 500-600GB i Play nigdy nie zastosował lejka( w regulaminie jest zapis o 200GB). Poza tym no- limit jest też we własnej sieci 3G.Średni abonament za no-limit Tylko SIM to ok. 43zł.
2Mb/s odnosić się będzie tylko do 4G czy też do 3G?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: ja.michal »

smrodek11, wygląda na to, że jedno i drugie skoro bez limitu dotyczy wszystkich technologii (jak zapowiadają). A tam marketingowo to 4G w Play to i LTE i HSPA+. :roll:
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: BKpbO »

Skąd te 2Mb/s?
Ma ktoś regulamin?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: ja.michal »

Podobno jutro będzie.
Piotrek24
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 434
Rejestracja: 2013-04-28, 18:48
Lokalizacja: OGL

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: Piotrek24 »

Za niedługo biorę na pewno :)
kozlov
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2010-02-02, 11:17
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: kozlov »

Telepolis zaktualizował wpis (drugi post w tym temacie) dodając linki do regulaminów. Uważam, że lekkim przegięciem jest zaniżanie abonamentu w zamian za udzielenie zgody na przesyłanie spamu / informacji handlowej (zwał jak zwał) i przedstawianie takiej oferty jako właściwej. Nie każdy chce rozdawać swoje dane osobowe.

Nie słyszałem o podobnych praktykach innych podmiotów - jeśli się coś takiego już pojawiało, proszę mnie poprawić. W każdym razie, w obliczu tego myślę że warto hurtowo wysyłać takie informacje do UOKiK-u //edit: GIODO :\\ i podobnych instytucji, bo za chwilę ktoś podchwyci i będzie wszędzie. Ja chwilowo nie mam siły i inwencji pisać takich rzeczy, ale jak się zbiorę to napiszę (a potrafię pisać długie reklamacje, choć też się czasem długo zbieram - do tej zbierałem się dwa miesiące) - wszystkim radzę to samo, zwłaszcza że, jak widać, nie jest to niemożliwe.
:)
kamil.szymczak
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2012-10-01, 18:01
Lokalizacja: Łódź

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: kamil.szymczak »

Dla mnie oferta jest dobra, zwłaszcza dla klientów Play'a, którzy mają abonament powyżej 40 zł wtedy mamy 50% rabatu na internet, ale niestety na razie na stronie o tym głucho!
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: Darek.74 »

kamil.szymczak, No chyba nie jest aż tak słodko, z tego co widziałem na reklamie 50% będzie obowiązywało tylko jeżeli tego samego dnia podpiszesz obie te umowy, a więc to będzie dla nowych i przedłużających. Ale nawet bez tej zniżki i tak oferta moim zdaniem bardzo dobra i niedroga.
kamil.szymczak
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2012-10-01, 18:01
Lokalizacja: Łódź

Re: [NEWS] Nowy internet w Play bez limitów

Post autor: kamil.szymczak »

Hmm ja bede przedłużał umowę jakoś we wrześniu i zobaczymy co z tego wyniknie.
ODPOWIEDZ