[NEWS] LTE w Orange ponad 100 Mbps

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

[NEWS] LTE w Orange ponad 100 Mbps

Post autor: ja.michal »

Wojtek Jabczyński blog.orange.pl pisze:Znaleźliśmy sposób by zwiększyć Wam prędkość mobilnego internetu LTE. Do tej pory mogliście mieć maksymalnie 75 Mb/s, teraz przyśpieszamy do 112 Mb/s. To różnica, którą z pewnością pozytywnie odczujecie na swoich smartfonach i laptopach. Nic nie musicie robić po prostu będzie szybciej. Takie możliwości dało nam efektywniejsze wykorzystanie zasobów w paśmie 1800 MHz. Zwiększyliśmy szerokość pasma wykorzystywanego razem z T-Mobile na potrzeby LTE z 10 MHz do 15 MHz. Od razu zaznaczę, że stan posiadania częstotliwości obydwu operatorów w żaden sposób nie zmienił się. Nie wchodząc w szczegóły, zmiana ma czysto technologiczny charakter, wszystko przetestowaliśmy i działa aż miło. W zasięgu LTE od Orange mieszka 79 proc. Polaków. Obecnie szybsze LTE do 112 Mb/s dostępne jest na terenie całej Polski prócz Warszawy i Śląska. W tych dwóch aglomeracjach ruszymy w najbliższych dniach.
Źródło: www.blog.orange.pl/wojciechjabczynski/e ... nad-setki/

[ Dodano: 2015-08-17, 22:45 ]
Miałem okazję sprawdzić jedną lokalizację i nieźle to działa. Na modemie i komputerze byłoby szybciej, ale i tak jest fajnie. Test jakieś 150 m od stacji bazowej przy zerowych przeszkodach.
Obrazek
Ping od czapy jak to na WP.
ODPOWIEDZ