[NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dvbx
Stały użytkownik forum
Posty: 94
Rejestracja: 2009-06-11, 09:20
Lokalizacja: PL

[NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: dvbx »

Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: adziu82 »

Coś jak 6GB w Orange, ważne, że działa w roamingu krajowym. Sam wezmę startera i uruchomię ze 3-4 pakiety.
RAW
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: eddie »

Włożyłem dzisiaj kartę SIM do modemu LTE

Obrazek
W Orange przy pakiecie 6GB miałem 20 Mb/s (download), ale ping trochę większy.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: ja.michal »

Urok popularnej oferty. Sam chcę sprawdzić jak to LTE Playa działa, ale od kilku godzin mam status w takcie zmian przy pakiecie.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: adziu82 »

eddie pisze:Włożyłem dzisiaj kartę SIM do modemu LTE
Jak kupiłem starter, to dostałem 1GB i tyle miałem na 3G :hyhy:
Już jeden pakiet uruchomiłem.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: ja.michal »

adziu82, również dostałem 1 GB, ale go straciłem w momencie jak zmieniłem taryfę na RWK. Nie pomyślałem, że najpierw wypada "wyklepać" gratis. :facepalm:
W końcu jednak uruchomili te 10 GB, można szaleć z testami.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: adziu82 »

ja.michal zanim zmieniłem taryfę na ,,rok ważności konta'' wykorzystałem go, zalogowałem się do T-Mobile, bo u mnie nie ma Play nadajnika i jakieś 7-8 Mb/s było, w Orange mam 3-4 Mb/s, więc na pewno będę się logował do T-Mobile.

Ale najpierw 25 GB mam do wykorzystania do końca października w Orange, ,,6zł za 6 GB''.
Fajnie, że weszły te promocje, nie muszę ,,odwieszać'' radiówki, a od początku roku ją zawiesiłem.
I tak lecę na mobilnym, jak nie z abonamentu swojego, gdzie mam w sumie 2,5 GB albo z żony abonamentu, gdzie ma 5GB, ewentualnie coś dokupi się.
Dzięki temu już zaoszczędziłem jakieś 450zł ( 60zł za radiówkę co miesiąc 4 Mb/s ale jest 3 Mb/s, nie wiem czemu.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: ja.michal »

adziu82, akurat P4 to do testów i przy -112 dBm jest 3,5 Mbps.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: adziu82 »

Powiem Tobie ja.michal, że jak by ta promocja była cały czas, że 1 GB za 1 zł to bym <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> na stałe P4.
I nie traktuję tego tylko do testów, trochę ściągnąłem danych ,może 3-4 GB.
Mam dobrą alternatywę do radiówki, dzięki Play i Orange przesunąłem o jakieś pół roku odblokowanie jej.

We wrześniu będę się przeprowadzał do nowego domu i miałem już od września ,,odkręcić kurek'' i lecieć na radiówce :) a tak zaoszczędziłem trochę, dzięki tym pakietom.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: ja.michal »

U mnie tylko testy. Umową jestem związany z Orange, a i 48GB + szczęśliwe godziny starczają na 3G 900 MHz (stacja "obrania" w 3G Orange, T-Mobile i Play w całej okolicy więc szału nie ma).
hubert
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 220
Rejestracja: 2006-05-20, 18:59
Lokalizacja: Okolice żyrardowa

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: hubert »

Promocja sama w sobie rewelacyjna a biorąc pod uwagę fakt że pakiet danych chodzi po sieciach wszystkich operatorów i można go aktywowac w taryfie Rok Ważności Konta to to jest po prostu Bomba Super Star !!
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: trybun »

hubert pisze:Promocja sama w sobie rewelacyjna a biorąc pod uwagę fakt że pakiet danych chodzi po sieciach wszystkich operatorów i można go aktywowac w taryfie Rok Ważności Konta to to jest po prostu Bomba Super Star !!
Ale o co chodzi, z racji czego ten entuzjazm? Przecie w ofercie jasno stoi że pakiet ważny jest tylko 30 dni...
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: adziu82 »

trybun pisze:Przecie w ofercie jasno stoi że pakiet ważny jest tylko 30 dni...
Może i ,,tylko'' 30 dni, ale możesz włączyć kilka. Sam z tego skorzystam, zaraz jak promocja w Orange zniknie.
RAW
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: trybun »

adziu82 pisze: Może i ,,tylko'' 30 dni, ale możesz włączyć kilka. Sam z tego skorzystam, zaraz jak promocja w Orange zniknie.
Z posiadanej przeze mnie wiedzy wynika że na pewno 30 dni. I w związku z tym kompletnie nie widzę powodów do zadowolenia gdy weźmiemy pod uwagę powiązanie tej oferty z roczna ważnością konta.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: adziu82 »

A czy ja podważam, że nie jest to 30 dni? To jest dokładnie 30 dni, możesz włączyć sobie kilka pakietów na raz, promocja trwa do 31 listopada, więc jak włączy się 31 listopada np 2-3 pakiety to masz neta do 31 grudnia.

Więc ogólnie przez 4,5 miesiąca możesz mieć promocyjną ofertę. Z tego co pamiętam, np T-Mobile oferuje 70 GB za 80zł, a tu bez umowy masz np za 80 zł 80 GB i to bez umowy.
Tylko czekać na następną promocję. Ewentualnie powinno być, raz Orange, raz Play a raz T-Mobile lub Plus, i można mieć na rok tani net, jak by oferowali takie promocje.
Awatar użytkownika
witoj
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 211
Rejestracja: 2009-02-22, 13:45
Lokalizacja: polska

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: witoj »

A napiszcie jak przechodzi się na inną taryfę to pakiet wykupiony przepada ?
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: eddie »

Jeśli nowa taryfa uwzględnia pakiet 10GB to być może nie skasują tego działającego, ale nie ryzykowałbym.
Często przy zmianach taryfy kasowane są pakiety. Najlepiej przeczytać odpowiedni regulamin. Nie podałeś z jakiej do jakiej taryfy przechodzisz, więc nie da się prawidłowo odpowiedzieć.
hubert
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 220
Rejestracja: 2006-05-20, 18:59
Lokalizacja: Okolice żyrardowa

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: hubert »

trybun pisze: Ale o co chodzi, z racji czego ten entuzjazm? Przecie w ofercie jasno stoi że pakiet ważny jest tylko 30 dni...
Bo tylko w taryfie Rok Ważności Konta mając te 10zł na karcie SIM i przeznaczając je na te 10GB danych jednoczesnie utrzymasz miesiąc ważności konta na połączenia wychodzące.
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: trybun »

adziu82 pisze:A czy ja podważam, że nie jest to 30 dni? To jest dokładnie 30 dni, możesz włączyć sobie kilka pakietów na raz, promocja trwa do 31 listopada, więc jak włączy się 31 listopada np 2-3 pakiety to masz neta do 31 grudnia.

Więc ogólnie przez 4,5 miesiąca możesz mieć promocyjną ofertę. Z tego co pamiętam, np T-Mobile oferuje 70 GB za 80zł, a tu bez umowy masz np za 80 zł 80 GB i to bez umowy.
Tylko czekać na następną promocję. Ewentualnie powinno być, raz Orange, raz Play a raz T-Mobile lub Plus, i można mieć na rok tani net, jak by oferowali takie promocje.
No dobra,. A związek z roczną ważnością konta? W T-Mobile jaki jest czas na wykorzystanie tych 70 GB?
Ja osobiście czekam na promocję podobną jak ta w Play, tj. 10 GB (nawet za wyższą cenę) ale na odpowiednio dłuższy okres na wykorzystanie. Dlatego też wolę promocję oferowana na wakacje przez Orange od tej PLAYowskiej. Do telefonu więcej niż około 500MB/mies mi nie potrzeba.

[ Dodano: 2015-09-02, 07:55 ]
hubert pisze: Bo tylko w taryfie Rok Ważności Konta mając te 10zł na karcie SIM i przeznaczając je na te 10GB danych jednoczesnie utrzymasz miesiąc ważności konta na połączenia wychodzące.
Na pewno, przy zerowym stanie konta można wykonywać połączenia? :szok:
Awatar użytkownika
witoj
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 211
Rejestracja: 2009-02-22, 13:45
Lokalizacja: polska

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: witoj »

eddie pisze: Nie podałeś z jakiej do jakiej taryfy przechodzisz, więc nie da się prawidłowo odpowiedzieć.
Mam taryfę MNP czyli tą którą dostaje się po przejściu z innej sieci na kartę w Play a przejść zamierzam na Rok ważność konta.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: adziu82 »

trybun pisze:jaki jest czas na wykorzystanie tych 70 GB?
Masz miesiąc, musisz sprawdzić ofertę T-Mobile, nie pamiętam czy na 100% tyle jest, ale coś koło tego za tą kwotę.
RAW
hubert
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 220
Rejestracja: 2006-05-20, 18:59
Lokalizacja: Okolice żyrardowa

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: hubert »

Kupujesz startera Rok Ważności Konta. Doładowujesz go kwotą 10zł i tym samym wydłużasz jego ważność na rok czasu I przy okazji wykupujesz 10GB za doładowane 10zl. Teraz co miesiąc uzupełniasz kartę za 10zł i wykupujesz pakiecik danych.
Gdzie indziej w playu aby utrzymać kartę ważną przez miesiąc( a jest to warunek aby pakiet w ogóle zadziałał) trzeba uzupełnić konto kwotą 30zł, lub 50zł i wtedy masz ważność trzy miesięczną czyli około 16zł na miesiąc.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: adziu82 »

trybun pisze:Ja osobiście czekam na promocję podobną jak ta w Play, tj. 10 GB (nawet za wyższą cenę) ale na odpowiednio dłuższy okres na wykorzystanie
Ja nie widziałem takiej oferty, zawsze jest 30dni. Chyba, że bez umowy, np ładujesz w Orange Smart, za 200 zł i masz 33 GB na 200 dni. Lub OFnK za 100zł i masz 36 GB na 5 miesięcy.
Oczywiście trzeba zrobić to on-line.
RAW
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: onken »

Chyba, w ofnk to robisz smsmem roczną ważność konta i masz limit na rok z tego co wiem :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: ja.michal »

trybun pisze:Na pewno, przy zerowym stanie konta można wykonywać połączenia?
Mam 0 zł i GB z 10 GB w RWK i działa.
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: [NEWS] 10 GB za 10 zł w Play na kartę

Post autor: eddie »

witoj pisze: Mam taryfę MNP czyli tą którą dostaje się po przejściu z innej sieci na kartę w Play a przejść zamierzam na Rok ważność konta.
Jeśli teraz wykupiłeś pakiet internetowy i chcesz przejść do taryfy RWK to ten pakiet może przepaść.
Była dyskusja (na forum Play) na ten temat w 2014r http://forumplay.pl/archive/index.php/t-13082.html , ale chyba się nic nie zmieniło.

W moim rozumieniu pakiety są przyznawane dla danej taryfy i w przypadku jej zmiany pakiety przepadają.
W regulaminie dotyczącym pakietu 10GB za 10 zł https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fs.s ... 1440067086 nie napisano o tym co się dzieje z tym pakietem w przypadku zmiany taryfy.
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re:

Post autor: trybun »

hubert pisze:Kupujesz startera Rok Ważności Konta. Doładowujesz go kwotą 10zł i tym samym wydłużasz jego ważność na rok czasu I przy okazji wykupujesz 10GB za doładowane 10zl. Teraz co miesiąc uzupełniasz kartę za 10zł i wykupujesz pakiecik danych.
Gdzie indziej w playu aby utrzymać kartę ważną przez miesiąc( a jest to warunek aby pakiet w ogóle zadziałał) trzeba uzupełnić konto kwotą 30zł, lub 50zł i wtedy masz ważność trzy miesięczną czyli około 16zł na miesiąc.
Mam łącznie trzy różne pakiety w Play. Wypróbowałem juz hyba z dziesięć ich różnych starterów, i nie spotkałem się z innym starterem niż taki z roczną ważnością konta. Oczywiście chodzi mi nie o internet a SIMkarty na rozmowy i SMSowanie.
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re:

Post autor: trybun »

adziu82 pisze:
Masz miesiąc, musisz sprawdzić ofertę T-Mobile, nie pamiętam czy na 100% tyle jest, ale coś koło tego za tą kwotę.
Czyli jak dla mnie - odpada. Na razie nie mam zapotrzebowania na taką ilość danych w tak krótkim czasie.
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re:

Post autor: trybun »

adziu82 pisze:
Ja nie widziałem takiej oferty, zawsze jest 30dni. Chyba, że bez umowy, np ładujesz w Orange Smart, za 200 zł i masz 33 GB na 200 dni. Lub OFnK za 100zł i masz 36 GB na 5 miesięcy.
Oczywiście trzeba zrobić to on-line.
Z bardzo podobnej oferty teraz korzystam w Play - 35GB do wykorzystania w 5 miesięcy za 100zł. Plusem w porównaniu z OFnK jest to że niewykorzystany limit przechodzi na następny okres rozliczeniowy.
Ale do samego telefonu to chciałbym coś lekkiego, ot choćby te tytułowe 10GB w Play, ale do wykorzystanie np. przez rok. Mogłoby być nawet drożej.
Ostatnio zmieniony 2015-09-03, 13:53 przez trybun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re:

Post autor: trybun »

ja.michal pisze:
trybun pisze:Na pewno, przy zerowym stanie konta można wykonywać połączenia?
Mam 0 zł i GB z 10 GB w RWK i działa.
Tzn? Rozmawiasz i SMSujesz za friko, czy masz na myśli tylko ważność konta?
ODPOWIEDZ