T-mobile daje w ramach przeprosin za awarie LTE pakiety 10GB na lipcowe weekendy.

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

T-mobile daje w ramach przeprosin za awarie LTE pakiety 10GB na lipcowe weekendy.

Post autor: krystianb »

Zasadniczo czytając dokładnie wczytać się w treść komunikatu, to wynika z niego pakiet 10GB na każdą sobotę i następne 10GB na każdą niedzielę lipca.
Niestety brak jest regulaminu promocji. No i mi się osobiście nasuwa pytanie czy będzie to działać jak wszyszstko w t-mobile (np automatyczny serwis pod *100# czy autobok, gdzie nie idzie nawet sprawdzić czy mamy aktywną usługę)... To na pewno zobaczymy te pakiety...

Źródło http://t-mobile.ovh2.engine.pl/pl/dla-m ... 18b33bbd37
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: T-mobile daje w ramach przeprosin za awarie LTE pakiety 10GB na lipcowe weekendy.

Post autor: eddie »

Zgadzam się, że komunikat jest niejasny, ale wydaje mi się, że chodzi o 10 GB oddzielnie na każdy dzień weekendu. Regulaminu też nie znalazłem. Może boją się, że więcej użytkowników by się załapało, a tak mało kto wie o darmowych 10 GB.
Pożegnałem się niedawno z T-Mobile po 10 latach użytkowania(wcześniej Era), bo skasowali mi Rok Ważności Konta w ofercie na kartę. Szkoda mi było numeru, więc musiałem przenieść do innej sieci. Dziwna polityka sieci. Zamiast polepszać, to pogarszają.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: T-mobile daje w ramach przeprosin za awarie LTE pakiety 10GB na lipcowe weekendy.

Post autor: jarek7714 »

Ośmieszają się i tyle w temacie, ich partner biznesowy w ramach Networks-Orange dał cały weekend no-limit dla wszystkich abonentów i sieć nie poległa (rekordziści ściągnęli po kilkaset GB danych). :ok:
jareq
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: T-mobile daje w ramach przeprosin za awarie LTE pakiety 10GB na lipcowe weekendy.

Post autor: krystianb »

eddie pisze:Dziwna polityka sieci. Zamiast polepszać, to pogarszają.
Mam wrażenie, że oni chcą wyeliminować prepaida z oferty.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: T-mobile daje w ramach przeprosin za awarie LTE pakiety 10GB na lipcowe weekendy.

Post autor: eddie »

krystianb pisze:Mam wrażenie, że oni chcą wyeliminować prepaida z oferty.
Możliwe. Nie byłem zbyt rozrzutnym klientem, więc nie mieli żalu, że ich opuszczam. Albo pozostawią tylko korzystne dla nich prepaidy nie przejmując się masowym opuszczaniem sieci.
ODPOWIEDZ