Nowa oferta w play internet na kartę

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: dzejk »

Nowa oferta od lipca, niestety czasem jest drożej, chociaż nowe startery z paczkami danych są fajne.
http://antyweb.pl/play-internet-na-karte/
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: jarek7714 »

Ale rozjazd, coraz wyższe ceny w abonamencie i prepaid, a z drugiej strony rozdawnictwo w RBM na kartę. :dobani:
jareq
CzechuXX
Stały użytkownik forum
Posty: 141
Rejestracja: 2016-03-14, 07:15

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: CzechuXX »

Jak ktoś jest głupi albo leniwy to niech płaci.
D-link DWR 116 + Huawei e3372
Cybertech Dual LTE/4G 15dBi MIMO 1800 MHz
LTE RBM5
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: ja.michal »

Taka mała ciekawostka. W nowej ofercie internetu na kartę podwyższa za transmisję jest kolosalna. W nowej ofercie cena wynosi 0,12 PLN / 100 kB, w poprzedniej ofercie było 0,01 PLN / 500 kB. W kraju są bonusowe MB, ale już w roamingu w UE różnica jest znacząca. Cena w roamingu w UE to cena podstawowa za 1 MB + maksymalnie 5 eurocentów. I jak poprzedni było znośne 27 gr za 1 MB tak wg nowego cennika jest 1 zł za 1 MB. Taniej niż stawka krajowa + 5 eurocentów, ale wraz prawie 400% drożej.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: atento »

Teraz żeby przetestować jakąkolwiek sieć trzeba zarejestrować numer :w00t:
Więc na cholerę starter "wypróbuj 4g ultra' :D masakra....


Mam na playu jakieś 400zł w złotówkach ciekawe jak mi oddadzą te pieniądze, rejestrować nie mam zamiaru. Na cholerę mam to rejestrować jak ledwo działa
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: eddie »

ja.michal pisze: ...W nowej ofercie cena wynosi 0,12 PLN / 100 kB, w poprzedniej ofercie było 0,01 PLN / 500 kB...
Teraz sprawdziłem na stronie Playa http://www.play.pl/oferta/play-internet ... glte-19zl/ i nie zmieniły się opłaty. Nadal jest 0,01 PLN / 500 kB stawki podstawowej i 0,12 PLN / 100 kB w roamingu międzynarodowym.

W ofercie "Play internet na Kartę" płaciłem ok. 125zł/40GB/150 dni, a w nowej ofercie "Internet na Kartę w Play" opłata wynosi ok. 100 zł/50GB/120 dni. Nowa oferta lepsza o 4,5 GB/miesiąc, choć roczna opłata bez zmian ok.305 zł.

Opłaca się przenieść ze wszystkich starszych ofert internetu na kartę do tej nowej. Według regulaminu dla zmieniających taryfę http://www.play.pl/resources/pdf/2016/R ... 072016.pdf nie traci się premii i kwoty na koncie, a co do uruchomionych usług to trzeba się wczytać.
Mojej karty SIM z ofertą "Play internet na Kartę" pozbyłem się, bo utrzymywanie jej generowałoby większe straty. Już się zwróciło z nawiązką.

Prawdopodobnie w przyszłym roku kupię nowy starter., bo na razie jadę na DiL w RBM i mam nadzieję, że do końca stycznia 2017 promocja się utrzyma.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: ja.michal »

atento pisze:Teraz żeby przetestować jakąkolwiek sieć trzeba zarejestrować numer :w00t:
Dlatego teraz lepiej kupić sobie jeden numer, zarejestrować i przenosić numer z sieci do sieci, aby zobaczyć gdzie działa najlepiej. ;)
eddie pisze: Teraz sprawdziłem na stronie Playa http://www.play.pl/oferta/play-internet ... glte-19zl/ i nie zmieniły się opłaty. Nadal jest 0,01 PLN / 500 kB stawki podstawowej i 0,12 PLN / 100 kB w roamingu międzynarodowym.

Ja tam widzę w Tabeli nr 1:
1. Krajowa transmisja danych w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej (APN: Internet ) 0,12 PLN / 100 kB
Pod tabelą:
1. Opłata za transmisję danych naliczana jest za każde rozpoczęte 100 kB transmisji danych.

Roaming Tabela nr 13: Opłaty za usługi w roamingu międzynarodowym
Transmisja Danych STREFA EURO
1 PLN / MB


http://play.pl/resources/pdf/2016/Cenni ... 072016.pdf
eddie pisze:W ofercie "Play internet na Kartę" płaciłem ok. 125zł/40GB/150 dni, a w nowej ofercie "Internet na Kartę w Play" opłata wynosi ok. 100 zł/50GB/120 dni. Nowa oferta lepsza o 4,5 GB/miesiąc, choć roczna opłata bez zmian ok.305 zł.
Pod względem bonusów tak, pod względem usług bez limitu nieco drożej.
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: eddie »

ja.michal pisze:...Pod względem bonusów tak, pod względem usług bez limitu nieco drożej.
Głównie odczuję brak pakietu "weekendy bez limitu".
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: ja.michal »

No szkoda, pakiet był fajny i w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: onken »

Przeciez w starej ofercie sa weekandy bez limtu

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: jarek7714 »

Play z jednej strony na masową skalę rozdaje pakiety internetowe (RBM 100GB/m-c free), a z drugiej strony szuka sponsorów na inwestycję w sieć. Tak oferta na kartę, jak i abonamenty voice są coraz mniej korzystne dla abonentów-stoją pod ścianą, oferta NJU jest o wiele bardziej atrakcyjna. A tak szerzej patrząc na prepaid internet-to ewidentnie się staje o wiele droższy od abonamentu, wydaje mi się że jest adresowany do niezorganizowanych "gapowiczów" (przecież ja za 2 usługi abonamentowe w Plus i Orange płace mniej niż za tą opcję prepaid, w dodatku na obu usługach mam publiczne IP). Przecież w wielu taryfach abonamentowych voice mamy możliwość rozszerzenia pakietów data, podobnie w voice prepaid.
jareq
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: onken »

nju tanszy od abonamentu :) ??

No nie zartuj...

LTE biurowy czy nawet domowy to o wiele wieksze pakiety, mozliwosc stałego adresu IP

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: jarek7714 »

onken pisze:nju tanszy od abonamentu :) ??
NJU tańszy od nowej oferty Play prepaid, sieć działa o wiele lepiej, do tego zasięg prawie wszędzie.
jareq
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19149
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: matek451 »

A która oferta NJU i jaki zasięg prawie wszędzie ? nie zmienia to postaci rzeczy ze oferta nowy internet na Karte w Play gorsza od poprzedniej.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: jarek7714 »

matek451 pisze:A która oferta NJU i jaki zasięg prawie wszędzie ? nie zmienia to postaci rzeczy ze oferta nowy internet na Karte w Play gorsza od poprzedniej.
http://www.njumobile.pl/oferta/internet ... cgod4CYHfA, zasięg swój w ramach Networks i dynamiczna rozbudowa sieci LTE800 (zaczynana nie od miast, tak jak w P4, tylko od prowincji).
jareq
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: eddie »

Według artykułu linkowanego w pierwszym poście NJU zajmuje 1 miejsce, ale to marketingowe przegięcie.
Po dwóch latach z nową ofertą NJU jest 120 GB za 29 zł miesięcznie. Na ludziach robi to wrażenie i jest to sprytny zabieg. Niestety zderzą się z rzeczywistością. Okazuje się, że nie po dwóch latach stażu w NJU, ale za dwa lata od aktywacji tej oferty. Dwa lata, to przepaść. Za dwa lata te 120 GB nie będą tyle warte co teraz. Na razie NJU oferuje 40 GB za miesiąc i tego trzeba się trzymać, a nie obiecywanych 120 GB za dwa lata.
Pomijając to czekanie dwa lata, to nadal oferta DiL w RBM 100 GB za 15 zł miesięcznie jest lepsza, niż 120GB/mies od NJU.
Niech NJU-Orange zaoferuje teraz ofertę 120 GB/mies., to wtedy będzie można twierdzić, że Play ma konkurencję.
Dlaczego NJU nie zaoferuje 120 GB/mies.? Nie chce, albo nie może.
Play może i oferuje. Na razie nie zapowiada wycofania DiL, bo być może mają wolne moce przerobowe. Jeśli będzie nadmiar klientów, to wprowadzą jakieś ograniczenie np. 80 GB zamiast obecnych 100GB/mies., lub inne ograniczenie. Albo wycofają DiL i poprawią znacząco ofertę "Internet na Kartę w Play".
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: MobNotHeavyUser »

eddie pisze:Niech NJU-Orange zaoferuje teraz ofertę 120 GB/mies., to wtedy będzie można twierdzić, że Play ma konkurencję.
Dlaczego NJU nie zaoferuje 120 GB/mies.?
Odpowiem na Twoje pytanie. Dlatego, że to ORANGE, a nie Play. Marka mówi sama za siebie.
eddie pisze:Albo wycofają DiL i poprawią znacząco ofertę "Internet na Kartę w Play".
Widziałeś ich najnowszą ofertę INK? Miesiąc bez limitu 49zł/mies., dzień bez limitu 5zł/mies., brak usługi weekendy bez limitu i lejek 1Mb/s natychmiast po przekroczeniu 100GB (już nie ma, że mogą ograniczyć - będą ograniczać, automatycznie, nie będzie już ściągania 200-300GB miesięcznie). W porównaniu do ich dotychczasowej oferty to jest śmiech przez łzy. DIL może kiedyś wycofają, ale nie licz na lepszą ofertę PINK.
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19149
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: matek451 »

Ale po co ta dyskusja ?40GB za 29 zł w NJU to oferta abonamentowa. Od kiedy to porównujemy oferty abonamentowe z pre-paid. Póki co są jeszcze starsze startery PiNK , działa DIl i kompleksowo oferta internetu na kartę z Play nie ma żadnej konkurencji9 nie licąc promocji za rejestrację). i tego proponuję się trzymać.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: jarek7714 »

eddie pisze:Według artykułu linkowanego w pierwszym poście NJU zajmuje 1 miejsce, ale to marketingowe przegięcie.
Takie są fakty, liczby (nie porównujmy oferty na kartę Play z DIL RMB- gdzie klient sam musi wiedzieć jaką ofertę kupić/doładować etc.).
eddie pisze: Po dwóch latach z nową ofertą NJU jest 120 GB za 29 zł miesięcznie. Na ludziach robi to wrażenie i jest to sprytny zabieg. Niestety zderzą się z rzeczywistością. Okazuje się, że nie po dwóch latach stażu w NJU, ale za dwa lata od aktywacji tej oferty. Dwa lata, to przepaść. Za dwa lata te 120 GB nie będą tyle warte co teraz. Na razie NJU oferuje 40 GB za miesiąc i tego trzeba się trzymać, a nie obiecywanych 120 GB za dwa lata.
Pomijając to czekanie dwa lata, to nadal oferta DiL w RBM 100 GB za 15 zł miesięcznie jest lepsza, niż 120GB/mies od NJU.
Nie musimy czekać 2 lata, pierwsze bonusy mamy już po 6 miesiącach i nie ma tutaj co porównywać z deficytowym DIL-RBM, którego sponsorują pozostali abonenci (dlatego systematycznie wzrastają ceny pozostałych usług w Play-rozbudowa sieci kosztuje).
eddie pisze: Play może i oferuje. Na razie nie zapowiada wycofania DiL, bo być może mają wolne moce przerobowe. Jeśli będzie nadmiar klientów, to wprowadzą jakieś ograniczenie np. 80 GB zamiast obecnych 100GB/mies., lub inne ograniczenie. Albo wycofają DiL i poprawią znacząco ofertę "Internet na Kartę w Play".
Może byś sobie tak życzył że Play nie zlikwiduje DIL, tylko ograniczy do 80GB, tak nie będzie-choć nie sądzę żeby to nastąpiło szybko i łatwo (jest zbyt dużo aktywnych kart SIM, sam posiadam 2szt., które po wyłączeniu powędrują od razu do kosza). Zbyt długo czekali z wprowadzeniem opłaty za ten pakiet (mogli zarobić w tym czasie sporo mln), teraz jest już trochę późno (opłata się mocno zdewaluowała-z wołanych w abonamencie 20zł na pakiet LTE, nie da się już wyciągnąć, konkurencja obniżyła ceny).
matek451 pisze:Ale po co ta dyskusja ?40GB za 29 zł w NJU to oferta abonamentowa.
A jakiż to "uciążliwy" abonament, skoro okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc , w ofercie na kartę ryzykujemy więcej przy doładowaniu z góry na kilka miesięcy, już prepaid nie kupimy na stacji benzynowej, w kiosku ...itd i będzie działać, po takiej transakcji i tak musimy odwiedzić salon operatora, zarejestrować kartę.
jareq
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19149
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: matek451 »

Na jakich zasadach działa abonament nju wiemy ale to oferta wymagająca podpisania umowy i porównywanie z pre-paid nawet z rejestracją jest pozbawione sensu. Pre paida nie musimy wypowiadać. proponuję trzymać się zasad i porównywać oferty w odpowiednich kategoriach.
Palmer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2015-07-28, 11:52
Lokalizacja: Ostrołęka/Dylewo

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: Palmer »

Nowa oferta Playa opłaca się, gdy pobiera się dużo danych. Chodzi mi zwłaszcza o internet bez limitu na miesiąc. Najgorsza to tydzień bez limitu, 20zł to sporo. Mam właśnie wykupioną to ofertę, bo zostało mi sporo złotówek, po czym rezygnuje z Playa i przechodzę do Orange. Mają pakiet 10gb na 10 dni za 10zł, co dla mnie jest lepszą ofertą.
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: MobNotHeavyUser »

Palmer pisze:Nowa oferta Playa opłaca się, gdy pobiera się dużo danych. Chodzi mi zwłaszcza o internet bez limitu na miesiąc.
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Nie czytałeś mojego postu wyżej? Jeśli nie, to przeczytaj chociaż ten regulamin:
http://play.pl/resources/pdf/2016/Regul ... 072016.pdf

(II, pkt.2)
W ramach usługi *Dzień bez limitu GB, Operator obniża prędkość transmisji danych Użytkownikowi po przekroczeniu 100 GB transmisji danych. W takim przypadku do końca aktywnej usługi Użytkownik będzie miał możliwość korzystania z transmisji danych z największą prędkością jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach technicznych w technologii HSPA+ i LTE, jednakże nie większą niż 1 Mb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych pobieranych, oraz nie więcej niż 384 kb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych wysyłanych.
*Tutaj jest pomyłka, regulamin dotyczy usługi Miesiąc bez limitu

W starej ofercie miałeś zapis, że mogą ograniczyć prędkość (w praktyce, z doświadczeń wielu osób bardzo rzadko to robią), a lejek był do 2 Mb/s. Czyli mogłeś bez problemu wykorzystać nawet 200-300GB w ciągu miesiąca bez ograniczenia prędkości.
W tej nowej ofercie dostaniesz lejek 1Mb/s natychmiast po wykorzystaniu 100GB - o tym mówi regulamin.
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: ja.michal »

Miałem jeszcze coś dopisać w sprawie opcji bez limitu. W nowych pakietach są małe paczki.
Miesiąc bez limitu 100 GB potem lejek 1 Mbps.
Tydzień bez limitu 30 GB potem lejek 1 Mbps.
Dzień bez limitu 10 GB potem lejek 1 Mbps.
Można w tych pakietach przywrócić pełną prędkość usługą NON STOP 5 GB czyli 5 GB za 5 zł.

W przypadku osób, które potrzebują więcej danych w ciągu doby najdrożej, ale najbardziej opłacalna pod względem GB w pełnej prędkości jest opcja dzień bez limitu za 5 zł. Za 150 zł jest 300 GB. Praktycznie to samo co trzy karty z miesiącem bez limitu.
Palmer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2015-07-28, 11:52
Lokalizacja: Ostrołęka/Dylewo

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: Palmer »

MobNotHeavyUser pisze:
Palmer pisze:Nowa oferta Playa opłaca się, gdy pobiera się dużo danych. Chodzi mi zwłaszcza o internet bez limitu na miesiąc.
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Nie czytałeś mojego postu wyżej? Jeśli nie, to przeczytaj chociaż ten regulamin:
http://play.pl/resources/pdf/2016/Regul ... 072016.pdf
Mówiąc o opłacalności, miałem na myśli zużycie powyżej 50GB na miesiąc. W Lipcu pobrałem 107GB, więc za 45zł było dość tanio. Ale obecnie nie wiem co miałbym pobierać, dlatego rezygnuje z ich oferty. Nawet jak Play ograniczy do 1Mb to dla mnie nie ma tragedii. Kiedyś na takim łączu pobrałem przez miesiąc 60GB :P
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: MobNotHeavyUser »

Palmer pisze:Nawet jak Play ograniczy do 1Mb to dla mnie nie ma tragedii. Kiedyś na takim łączu pobrałem przez miesiąc 60GB :P
Owszem, ale po co sobie utrudniać życie i przepłacać, wybierając nową ofertę, która w dodatku (zresztą jak już mówiłem) jest na dużo gorszych warunkach? Powiem Ci, że kiedyś musiałem przez cały rok korzystać z Aero2 (max 0,5 Mb/s download), zanim Play postawił nadajnik w mojej okolicy. I mimo, że był to darmowy internet, to uwierz mi - nie chcę go już nigdy widzieć na oczy. :P

PS. A mówiąc o Aero2, gdybym mógł zliczyć łączny transfer danych z tamtego okresu, to na pewno wyszłoby z 200-250GB (za rok).
Tak, to możliwe. Na łączu 0,5 MB/s! :D
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
Palmer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2015-07-28, 11:52
Lokalizacja: Ostrołęka/Dylewo

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: Palmer »

Jak się chce, to na upartego można pobrać niemal dowolną ilość. Ostatnio czytałem o gościu, co w darmowy weekend pobrał z Orange około 373GB :D. Mi w zasadzie wystarczy na miesiąc 30-50GB, więc do lejka raczej się nie zbliże :)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: ja.michal »

MobNotHeavyUser pisze:Na łączu 0,5 MB/s! :D
Chyba raczej Mb/s? ;) Jakby Aero2 miało 4 Mb/s to mało kto brałby inne łącze. ;)
Palmer pisze:Mi w zasadzie wystarczy na miesiąc 30-50GB, patrząc na pomiary z Netmonitora.
Skoro tak to przy około 50 zł miesięcznie jest ci bez różnicy czy to Play bez limitu czy OFnK z pakietem elastycznym (minus to lejek 64 kbps).
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: MobNotHeavyUser »

ja.michal pisze:
MobNotHeavyUser pisze:Na łączu 0,5 MB/s! :D
Chyba raczej Mb/s? ;) Jakby Aero2 miało 4 Mb/s to mało kto brałby inne łącze. ;)
Fakt, literówka. ;)
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: ja.michal »

Robiąca ośmiokrotną różnicę. ;)
Palmer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2015-07-28, 11:52
Lokalizacja: Ostrołęka/Dylewo

Re: Nowa oferta w play internet na kartę

Post autor: Palmer »

Około 37GB pobrane w tydzień z Play "Tydzień bez limitu" na łączu 5MB/s. Może to nie rekord świata, ale pobierałem z serwisów limitujących pobieranie do około 1MB/s typu k2s czy rapidgator, więc trudno o lepszy wynik :D
ODPOWIEDZ