DIL z RWK za zmianę operatora

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

DIL z RWK za zmianę operatora

Post autor: darekka »

Witajcie od 3 lutego 2017 Play wprowadział(bardziej przedłużył, bo to działało wcześniej) promocję dla przenoszących numer z innej sieci w, której jednym z bonusów jest RWK czyli roczna ważnośc konta. Nie muszę raczej pisać jak zdobyć RWK w taryfie z DILem(przenosimy numer aktywyjemy bonus i zmieniamy RBM7MNP na RBM5 i gitara gra). Play daje też 200zł. i 20GB ważne 60dni za przeniesienie ale nie one nas interesują :cfaniak:
Dzięki temu można mieć DILa z RWK więc koszt internetu za cały romk wymiesie 75zł.(za tyle w sumie doładujemy) z czego na końcu zostanie 31zł. :szok:
Regulamin:
https://www.redbullmobile.pl/fileadmin/ ... 2.2017.pdf
darekka
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: DIL z RWK za zmianę operatora

Post autor: onken »

Pod warunkiem Darku że DIL jeszcze dłużej podziała :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: DIL z RWK za zmianę operatora

Post autor: darekka »

Dotychczas działa więc jako, że wcześniej również DIL był promocją(ze 3 lata już jest) gwarancji nie mamy, że do końca świata działać będzie ale za te grosze to warto się zastanowić pod warunkiem, że sieć LTE Play jako tako daje radę.
Nie namawiam ale poinformowałem choć sam nie skorzystam(zrezygnowałem z rok temu, bo sieć leżała na glebie od przeciążeń) ponieważ od tego czasu śmigam na T/Heyah z usługą "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich" i kilkaset GB msc. bez lejków daje redę(w DILu po 100GB lejek coraz częściej ludzie widują niestety, a prędkości bywają bardzo różne niestety w Play).
darekka
czyzyk
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2007-12-05, 15:20
Lokalizacja: Nisko

Re: DIL z RWK za zmianę operatora

Post autor: czyzyk »

Grzegorz_ST pisze:W temacie z informacją o przedłużeniu promocji przenoszenia numerów do RBM wyczytałem:
darekka pisze: Dzięki temu można mieć DILa z RWK więc koszt internetu za cały romk wymiesie 75zł.(za tyle w sumie doładujemy) z czego na końcu zostanie 31zł.
Mogę prosić o wyjaśnienie dlaczego dokładnie 75 zł? Pytam, bo stronie Play widziałem, że do uaktywnienia darmowego internetu LTE trzeba mieć minimum 30 zł na koncie. Jakie jeszcze doładowania są konieczne?
Jak to kolego wyliczyłeś, że 75 zł na rok starczy? Pytają Cię w głównym temacie ale nie odpisujesz.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: DIL z RWK za zmianę operatora

Post autor: dzejk »

Serio to aż takie skomplikowane ?
Jedna z możliwości:
Startujemy ze złotówką na koncie (od operatora), doładowujemy za 50 zł, za co zyskujemy ważność małych pakietów na 100 dni (przyjmijmy, że 3 miesiące). W kolejnych 4 miesiącach aktywujemy mały pakiet 600 MB za 5zł na 30 dni - pod koniec na koncie pozostaje wciąż 31zł. Teraz doładowanie za 25 zł i w gratisie dostajemy mały pakiet na 30 dni. Dalej znów co miesiąc pakiet za 5zł i po roku mamy na koncie 36zł.
Powyżej kolega mógł przyjąć doładowanie 25zł w mniejszych kwotach, np. 5x 5zł, przez co na koniec miał mniej na koncie.
ODPOWIEDZ