500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gustlik
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-10-01, 14:36

500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: gustlik »

https://www.faktmobile.pl/obsluga-klien ... kt-mobile/

też bardzo dobra oferta... mam kilkanaście ważnych kart Orange to sobie poprzenoszę :)
Zlecenie można złożyć w salonach Play.
gustlik
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-10-01, 14:36

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB+20GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: gustlik »

w salonach PLay niestety brakuje kart startowych, na które można przenieść nr do FaktMobile :(
wg infolinii sprzedażownej FaktMobile można też przenieść nr wpierw do Play, a później kodem zmigrować, ale infolinia techniczna FaktMobile tego nie gwarantuje.
Obiecali przesłanie odpowiednich kart do salonów.. dam znać jak będę po przeniesieniu bezpośrednim, bo taka forma wydaje się najbardziej pewna, dla otrzymania Bonusu.

dowiedziałem się jeszcze, że za rejestrację dodatkowo otrzymuje sie kolejne 20 GB ! czyli w sumie jest już 50+20 GB. Ciekawe czy zadziałają kody z
viewtopic.php?f=23&t=53436&p=579998#p579998
wtedy otrzymałoby się kolejne 10 GB :)
Gumorek
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2016-04-25, 09:54

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: Gumorek »

Jakoś 2 tyg temu, 2 karty z Orange tak przeniosłem do Playa i potem do Faktu. Promo zadziałało bez problemu. Pozwolę sobie tu wkleić moje zapiski z Evernote dla pamięci. Skopiowane z forum Telepolis, autorem jest "jarekt"(dzięki):

* Przeniesienie z innej sieci do PLAY i potem do Fakt Mobile 50GB na 150 dni 500zł. i rok ważności konta.
Podsumowanie:

1. Przeniesienie numeru do Play.
2. Aktywacja numeru.
3. Migracja do FaktM.
4. Odczekanie do następnego dnia.
5. Upewnienie się na 100%, że jesteśmy w FaktM.
6. Aktywacja BzP.

*163*12# - kod przeniesienie z Play do Fakt Mobile
*111*342*1# - kod w Fakcie na włączenie bonusu

Ale nawet poprawne wykonanie tych wszystkich operacji nie daje gwarancji otrzymania 500zł/50GB/150dni, bo otrzymanie takiego BzP po tych wszystkich krokach jest niezgodne z regulaminem:

PS. Z Play do FaktM migrujemy (nie przenosimy numeru) albo zmieniamy taryfę (lub ofertę).
PS2. Nie wykonujemy tych operacji w godzinach 23:30-2:30 w okresie "letnim" (od około 1 kwietnia - do około 30 września) i w godzinach 22:30-1:30 w okresie "zimowym" :) (w systemach Play/P4 jest pewien błąd związany z nieprawidłowym działaniem strefy czasowej i niektóre operacje w okresie zimowym zamiast o północy zaczynają się o 23:00, no i chodzi o unikanie robienia tych operacji w tych godzinach ze względu na codzienne sesje "obliczeniowe").
Gumorek
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2016-04-25, 09:54

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: Gumorek »

PS: 5 min temu aktywowałem drugą kartę, przeniosłem i 50 GB na 150 dni wpadło. Zajęło jakieś 30 min.
gustlik
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-10-01, 14:36

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: gustlik »

Gumorek dzięki za ciekawy i bardzo szczegółwy post o procedurach w Play. Od siebie dodam, że nie warto dzwonić na infolinię Play w jakichkolwiek sprawach, ponieważ jej pracownicy są szkoleni przez firmę zewnętrzną ! Niestety to możliwe.. czego nie robi się dla pieniędzy. Osobiście przekonałem się, że podają nieprawidłowe informację, dzwoniąc w tej sprawie kilka razy, niemal każdy z konsultantów podawał inne informacje... KOSZMAR. Nagrywanie rozmów niczego nie zmienia, nie idzie wynegocjować przedstawionych warunków. Najlepiej zasięgnąc informacji w kilku salonach osobiście lub kontaktując sie z salonami przez tel ,ale trudno sie dodzwonić. Być może kontakt twarzą w twarz skłania doradcę do większego zaangażowania.

Wracając do FAKTmobile... tak jak pisałęm dla zmaksymalizowania sukcesu zamówiłem przez ichniejszą infolinię startery do przeneisienia numeru do dwóch salonów. Po kilku dniach do jednego z nich rzeczywiście przyszły. Przeniosłem bez najmniejszych problemów 4 numery (3 z Orange i 1 z Virginmobile). Tym samym uzyskałem BzP.

Pierwszy schodzi 20 GB „ważne 3 m-ce” zatem czekam aż się wyczerpie :)
W ciągu maks miesiąca można uruchomić "BONUS 500 pln i 50 Gb na 150 dni + 1 rwk "
Sms-y na 4949: POKEMON4GB, BONUS4GB, FREE1GB, BONUS1GB są ważne 30 dni, zatem potraktuję je zwaryjnie jak już zbraknie środków.
Sms "Fakt31" podobno jest już nie aktywny.. ale spawdzę za 18 dni bo może jakiś błąd jest i wejdzie. Poza tym na tą chwilę mam inny nr z połączeniami bez limitu :)
gustlik
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-10-01, 14:36

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: gustlik »

Jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> usługi działają bardzo dobrze, ale BOK FaktMobile nie potrafi podać ile z 500 pln pozostało na koncie, na play24 (po dopisaniu nr z FaktMobile) też nie ma takiej informacji. Może, ktoś się orientuje ?
zenono
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2015-05-04, 15:29
Lokalizacja: miasto nad Wisłą

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: zenono »

Mam to samo na mojej karcie. Skoro działa, to nie jest to wielki kłopot.
gustlik
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-10-01, 14:36

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: gustlik »

Przeniosłem już kilka numerów w ciągu pół roku, oferta BONUS jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> bezkonkurencyjna :) szczególnie jako karta do routera lub drugiego telefonu !
Awatar użytkownika
piori
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 224
Rejestracja: 2007-06-14, 09:52
Lokalizacja: Płońsk, Serock

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: piori »

Witam,
Czy aktywacja bonusu 50 GB opisana powyżej nadal działa?
Zmigrowałem numer z RMB do FaktM, ale po wpisaniu wspomnianego kodu (*111*342*1#) dostaję odpowiedź: "Usługa chwilowo niedostępna. Spróbuj później".
Przez 24.play.pl mogę aktywować jedynie coś takiego:
"Bonus za przeniesienie numeru. Dostajesz od nas bonus za przeniesienie numeru - 200 zł na rozmowy i SMS-y oraz 20 GB ważne do wykorzystania 60 dni oraz rok ważności konta."
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: 500 pln na rozmowy lub sms-y, 50GB i 1 RWK na 150 dni za przeniesienie numeru do Faktmobile

Post autor: onken »

Już od dłuższego czasu nie ma

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ