Ciekawe

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

Ciekawe

Post autor: sus »

co wy na to,ciekawe jakie ceny i predkosci beda czytaj
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ciekawe

Post autor: zDaleKi »

No cóż, zapewne głównie pytasz o internet przez "Cyfrę". Jak dobrze czytam, to: "Obok dekoderów satelitarnych użytkownicy nowej oferty zostaną wyposażeni w terminale double play dające dostęp do internetu i telefonii poprzez DSL lub drogą radiową". Czyli kanałem zwrotnym będzie DSL lub WiFi ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Mikolaj211
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 416
Rejestracja: 2006-07-06, 14:14
Lokalizacja: Nakło

Re: Ciekawe

Post autor: Mikolaj211 »

Czyli jeżeli na moim łączu nie da się założyć neo, a w żadnym zasięgu w-fi nie jestem, to mogę o tym zapomnieć?? W ogóle tp jest kolejną instytucję, która mnie zwodziła z internetem... Przez 3 lata, za każdym razem, kazali zadzwonić za miesiąc. Aż tu teraz (tzn. w sierpniu) założyli mi terminal abonencki. Dodam tylko, że obsługuje on jedynie GPRS. Zapewne korzysta on z infrastruktury Orange, bo to prawie te same firmy... Tylko teraz już nie marzę o neo nawet, tylko żeby dało się normalnie porozmawiać jak kiedyś...
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ciekawe

Post autor: Darecky »

Weź idź, mi też to założyli, beznadzieje, żeby w ogóle się połączyć to trzeba czekać 30 s potem dopiero leci normalny sygnał... Jakość gorsza niż w komórkach 10 lat temu. Trzaski, szumy, słychac co drugie słowo - jednym słowem KAPLICA.
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Ciekawe

Post autor: DJ1910 »

no co, NMT 450 Wam zalozyli :D gorzej telefonu miec sie nie da :)
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ciekawe

Post autor: Darecky »

W dodatku sam byłem w domu jak podłączali, deszcz padał [a oni włazili na dach], ja sam nie wiedziałem do końca gdzie to by można zainstalować, w dodatku jeszcze jakieś braki w papierach były się okazało... Mówię Wam jaja jak berety. A monterzy: jeden byczun wysoki a drugi podobny do listonosza w Kiepskich.
ODPOWIEDZ