[Era] Era zapomina o użytkownikach?

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: [Era] Era zapomina o użytkownikach?

Post autor: Blido »

Lutek1980 pisze:Ciekawe co by było jakbym nie dzonił .
Dostałbyś astronomiczny rachunek za kilka miesięcy. Albo jeszcze lepiej - pod koniec umowy :rotfl: .
Jak to mawiał Benjamin Franklin "Na tym świecie pewna jest tylko śmierć i podatki" Ja dodałbym jeszcze rachunki :]
jz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2010-01-04, 16:53
Lokalizacja: Toruń

Re: [Era] Era zapomina o użytkownikach?

Post autor: jz »

Co do zapominania o użytkownikach, to oczywiście coś w tym jest. Ja np czekałem na zestaw prawie miesiąc i napisałem na [email protected] "przypominajkę". Po tym 2 dni i miałem zestaw w domu. Gdybym nie napisał maila poczekałbym sobie pewnie jeszcze z 2 miesiące...
Martekx
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-19, 09:59
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: [Era] Era zapomina o użytkownikach?

Post autor: Martekx »

Ja mam odwrotny problem niż wy. Wciąż dostaje rachunki mimo, że już dawno rozwiązałem umowe na wimaxa.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: [Era] Era zapomina o użytkownikach?

Post autor: Blido »

Martekx pisze:Wciąż dostaje rachunki mimo, że już dawno rozwiązałem umowe na wimaxa.
Ja dostałem ostatnio fakturę na ponad 500zł ze wszystkimi opłatami od początku jak mam Wimaksa, pomimo że te opłaty były już uwzględnione w poprzednich fakturach które opłaciłem. Do tego pisząc i dzwoniąc do BOA dowiedziałem się że mój nr klienta nie został aktywowany. Skoro nie został aktywowany, to ciekawe dlaczego Internet działa i dostaję faktury, w dodatku dwukrotnie. Totalny (autocenzura) panuje w Biurze Obsługi tej firemki.
ODPOWIEDZ