[Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

Grizzly
Stały użytkownik forum
Posty: 57
Rejestracja: 2010-01-18, 23:31
Lokalizacja: Polska

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: Grizzly »

siema , a czy trzeba placic to 400zł za montaz czy mozna samemu ?
Żart = BAN
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: Blido »

W Netii nie płaci się za montaż ale nie można zamontować samemu.
Grizzly
Stały użytkownik forum
Posty: 57
Rejestracja: 2010-01-18, 23:31
Lokalizacja: Polska

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: Grizzly »

ok,dzieki Blido :)
Żart = BAN
natia
Pracownik operatora
Posty: 17
Rejestracja: 2010-02-18, 22:36
Lokalizacja: łódź

netia

Post autor: natia »

jestem przedstawicielem handlowym netii i to prawda przy wyborze wimaxa a netii nie placi sie juz za utrzymanie lini i nie trzeba miec telefonu kosz 1 mb 49 zl 2 mb 59 zl ceny brutto jest tylko oplata aktywacyjna 19 zl przy wyborze EOF jezeli macie jakies pytanie chetnie pomoge
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: ja.michal »

natia pisze:przy wyborze wimaxa a netii nie placi sie juz za utrzymanie lini i nie trzeba miec telefonu
No nareszcie. :ok:
szczytt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2006-02-28, 12:24
Lokalizacja: Milanówek

Re: netia

Post autor: szczytt »

natia pisze:jestem przedstawicielem handlowym netii i to prawda przy wyborze wimaxa a netii nie placi sie juz za utrzymanie lini i nie trzeba miec telefonu kosz 1 mb 49 zl 2 mb 59 zl ceny brutto jest tylko oplata aktywacyjna 19 zl przy wyborze EOF jezeli macie jakies pytanie chetnie pomoge
Na stronie netii nie ma informacji o możliwości zamówienia 2Mbit. Taką samą informację dostałem od konsultanta telefonicznego Netii.

Prośba o ustosunkowanie się do tej informacji.
Awatar użytkownika
sp6huk
Guru bezprzewodowy
Posty: 4140
Rejestracja: 2009-01-13, 20:05
Lokalizacja: Świdwin

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: sp6huk »

Zgadza się, jeszcze niedawno było 2 Mbit, ale.....znikło :]
szczytt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2006-02-28, 12:24
Lokalizacja: Milanówek

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: szczytt »

Dzwoniłem przed chwilą na inforlinię. Już wszystko jasne.

Netia w chwili obecnej NIE SPRZEDAJE internetu innego niż 1Mbit na WiMaxie.

Jest to spowodowane beztroską handlowców, którzy sprzedają 2Mbit gdy nie ma warunków technicznych (przeciążony nadajnik, daleko od nadajnika).

Po pomiarze przez techników i instalacji 1Mbit JEST MOŻLIWOŚĆ upgradu do 2Mbit.

Mam nadzieję że to wyjaśnia wszystkie wątpliwości.
natia
Pracownik operatora
Posty: 17
Rejestracja: 2010-02-18, 22:36
Lokalizacja: łódź

Netia

Post autor: natia »

Zgadza sie, netia zrezygnowala z 2 mb i jest tylko na wimax 1 mb za 49 zl
rdy
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2009-12-22, 14:31
Lokalizacja: Brwinów

Re: Netia

Post autor: rdy »

natia pisze:Zgadza sie, netia zrezygnowala z 2 mb i jest tylko na wimax 1 mb za 49 zl
czy to oznacza, że wszyscy którzy mieli wykupione 2mb zostają automatycznie przełączeni na 1mb? bo nie wiem czy moje problemy w postaci transferu w okolicach 1mb + pingów po 200 to zwykłe przeciążenie sieci, czy poprostu zmienianie warunków umowy
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: krystianb »

Przeciążenie/awaria, sami nie mogą czegoś takiego zrobić.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: Blido »

rdy pisze:czy to oznacza, że wszyscy którzy mieli wykupione 2mb zostają automatycznie przełączeni na 1mb?
Absolutnie nie. Netia nie może bez twojej zgody zmienić warunków umowy.
rdy pisze:bo nie wiem czy moje problemy w postaci transferu w okolicach 1mb + pingów po 200 to zwykłe przeciążenie sieci, czy poprostu zmienianie warunków umowy
To przeciążenie - dlatego właśnie Netia zrezygnowała z oferty 2Mb/s. Radziłbym Ci napisać reklamację, gdyby problem nie ustąpił - w końcu dlaczego masz płacić za 2Mb/s, gdy Internet działa jak 1Mb/s? Może Ci zmienią opcję na 1Mb/s.
rdy
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2009-12-22, 14:31
Lokalizacja: Brwinów

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: rdy »

Na razie czekam na drugą wizytę technika. Pierwszy przyszedł sobie o godzinie 17stej, odpalił stronę www.speedtest.pl (btw: na tej stronie wynik pingu to 10ms. Nie zalatuje wam to jakimś 'sponsorigniem' ze strony netii?) i rozkładając ręce powiedział że musi zamknąć reklamacje bo u niego na laptopie wszystko jest ok.
Jak przyjdzie drugi i powie to samo, pokaże mu gromadzone przezemnie screeny z wynikami z speedtest.net. Jeżeli i to nie pomoże, napisze oficialną reklamację.

W międzyczasie znajomy polecił mi napisanie do UKE - ponoć gdy on miał problemy z internetem, a jego operator go zwodził - interwencja UKE mu pomogła
Awatar użytkownika
sp6huk
Guru bezprzewodowy
Posty: 4140
Rejestracja: 2009-01-13, 20:05
Lokalizacja: Świdwin

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: sp6huk »

rdy pisze:odpalił stronę www.speedtest.pl
Niezły z niego technik, jeżeli ping, oraz transfer sprawdza przez speedtest.pl. Przecież od tego jest konsola windowsowska, a dla sprawdzenia transferu można pobrać plik z dobrze hostowanego serwera, ale on zapewne o tym nie wiedział.
wigi83
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2009-04-21, 10:00
Lokalizacja: wa-wa

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: wigi83 »

rdy pisze:Pierwszy przyszedł sobie o godzinie 17stej, odpalił stronę www.speedtest.pl (btw: na tej stronie wynik pingu to 10ms. Nie zalatuje wam to jakimś 'sponsorigniem' ze strony netii?) i rozkładając ręce powiedział że musi zamknąć reklamacje bo u niego na laptopie wszystko jest ok
Szkoda tylko ze nie mówisz całej prawdy. Jeżeli technik miał zlecenie sprawdzenia łącza. To nie polega to na odpaleniu speedtesta. Na pewno odpalił speedtesta bo za pewne mówiłeś mu o pomiarach na tej stronie. A tak na prawdę test łącza polega na tym że technik pobiera plik 50 MB z serwera a drugi technik będąc w centrali będący w stałym kontakcie sprawdza ruch na stacji bazowej a konkretnie tego klienta. Ale o tym zapewne zapomniałeś już napisać na forum ? :szok:
Awatar użytkownika
emulator
Stały użytkownik forum
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-11, 20:46
Lokalizacja: Irkuck

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: emulator »

Osobiście rownież miałem problemy z utrzymaniem prawidłowych parametrów łącza(zamiast 1 Mb było 512 kb). Zadzwoniłem i zgłosiłem problem, jednocześnie przeprowadzając z konsultantem pomiar prędkości: pobieranie pliku z serwera ftp neti(adres , login oraz pass mogę podać na PW). Konsultant sprawdził uzyskane wyniki i poinformował o prawdopodobnym rozwiązaniu problemu w ciągu 24h. Następnego dnia wszystkie parametry były już w porządku :)

[ Komentarz dodany przez: wojteks: 2010-02-27, 19:01 ]
<font color=orange>Poprawa pisowni.</font>
Ostatnio zmieniony 2010-02-27, 19:01 przez emulator, łącznie zmieniany 1 raz.
Manchester
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-02, 19:01
Lokalizacja: Polska

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: Manchester »

Witam , ile czeka się , mniej wiecej na sprzęt od Netii ?
Pozdrawiam
kkom
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2009-03-03, 18:45
Lokalizacja: Wawa

Potwierdzam!

Post autor: kkom »

Udało sie :)

Znaczy, chyba sie udało bo właśnie co jestem po 26 minutach wiszenia na infolini Netii i tłumaczeniu bardzo młodej niewiaście (o calkiem milym glosie) po drugiej stronie że mogę zmienić moją umowe Wimax na 106 pln / 2Mb na 59 pln / 2Mb.

Po wielu wielu minutach dziewcze przytakneło mi racje i mogłem skorzystać z owego cuda jakim jest zmiana warunkow umowy... 59 pln za 2Mb

Oczywiście uwierze jak za miesiac przyjdzie mi mniejszy rachunek.

pozdrawiam,

Ps. Gdybym sie nie nudzil dzis w pracy i nie wszedl tu na forum to w zyciu o tym bym niewiedzial i placil te kokosy do konca mojej umowy!! :]
hackerX
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2010-04-07, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: hackerX »

Witam.
Dziś przyszedł do mnie facet z biura klienta z propozycją internetu wimax. Powiedział że można <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> internet za 49 zł czyli 1mb/s spytałem czy ten internet 2mb też można <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> bo mnie bardziej interesował, więc facet powiedział że ten 1mb\s będzie się podnosił do 2mb\s czyli będzie 1MB ~2MB. Mam blisko nadajnik prawie jestem w jego centrum więc chyba jak wszystko będzie spełniało warunki to będzie podniesiony do 2MB dobrze mówię czy tylko tak mi się wydaje.
lukiR
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2008-06-22, 10:48
Lokalizacja: Szamotuły

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: lukiR »

Czy jest jakaś różnica czy umowę podpiszę z przedstawicielem (np. http://www.nwimax.net/) czy przez oficjalną infolinię Netii? Będą później jakieś problemy z ewentualnymi reklamacjami itp? I czy rzeczywiście przy podpisywaniu umowy oprócz dowodu nie potrzeba żadnych innych dokumentów (np. zaświadczenie o zatrudnieniu)?
Grzesiek225
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2010-03-24, 11:02
Lokalizacja: CTR

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: Grzesiek225 »

Wg mnie lepiej zamówić usługe w jakimś punkcie sprzedaży,
punkt może sprawdzić status realizacji,
potrzebujesz sam dowód.
lukiR
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2008-06-22, 10:48
Lokalizacja: Szamotuły

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: lukiR »

Dobra już dodzwoniłem się na oficjalną infolinię Netii i złożyłem zamówienie, mają przyjechać technicy i sprawdzić czy jestem w zasięgu bo podobno jestem na jego granicy, chociaż według wszelkich danych i mapki na ich stronie stacja jest w moim mieście (mała miejscowość), a ja jestem dokładnie w centrum tego kółka, które ma określać zasięg usługi :szok: Teraz próbuje się dowiedzieć gdzie jest dokładnie ta stacja wimax, ma ktoś jakieś namiary na firmę, która zajmuję się instalacją na terenie wielkopolski? Bo to ich infolinia to jakaś pomyłka, poza tym jak wklepać dane do umowy nic tam nie wiedzą na temat zagadnień technicznych :dobani:

edit:
Chyba jednak sobie odpuszczę to drążenie tematu stacji wimax i poczekam spokojnie na techników Netii, bo przed chwilą dostałem informację, że nadajnik znajduję się w Poznaniu (mieszkam w Szamotułach) czyli grubo ponad 30 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania, ale zasięg będzie na 99% :rotfl:
Jeśli jednak ktoś wie gdzie jest nadajnik wimax w Szamotułach proszę o info.

edit2:
Dzięki pomocy kolegi @dacula dowiedziałem się, że stacja bazowa w Szamotułach jest na ulicy B. Chrobrego 3, 2 kilometry od miejsca mojego zamieszkania, więc nie wiem o co im chodziło z tym, że jestem na granicy zasięgu.
kkom
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2009-03-03, 18:45
Lokalizacja: Wawa

Nic z tego Panowie - NETIA jest cwańsza niż my...

Post autor: kkom »

kkom pisze:Udało sie :)

Znaczy, chyba sie udało bo właśnie co jestem po 26 minutach....
Nic, nic sie nie udało. Przyszła nowa faktura, kwietniowa na kwote identyczną co przed ustaleniami zmiany umowy promocji na nową.

Od razu seria telefonów na infolinie, oczywiście te same RÓŻNE wyjaśnienia i z każdym konsultantem zupełnie inne. Bałagan :(

Na końcu dowiedziałem się ze ta cała możliwość zmiany UMOWY w trakcie jej trwania dotyczy się tylko zmiany ceny internetu i NICZEGO innego. Warunki promocji (czyli w tym wypadku odejście od obowiązku uiszczania opłaty za tzw. utrzymanie linni) nie wchodzą w gre ..do tego straszą mnie że jak bym to chciał ZERWAĆ (nie ZMIENIĆ na zasadzie promocji która mi to umozliwia) płacił bym jakieś KARY na około 600pln!.

Kicha niestety.

Jeśli ktoś miał inne doświadczenia w tej kwestii (zmieniał w ramach umowy na inną) prosze dajcie znać. Póki co wysłałem zwykłą reklamacje na [email protected] ...pewnie niedługo wyśle rónież pisemną.

Gówniarze potrafią tylko kłamać.

pzdr.
K

[ Komentarz dodany przez: krystianb: 2010-04-21, 18:16 ]
Nie piszemy tak na forum
Ostatnio zmieniony 2010-04-21, 17:16 przez kkom, łącznie zmieniany 1 raz.
bysnatches
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2010-04-29, 00:07
Lokalizacja: Warsaw

Re: Nic z tego Panowie - NETIA jest cwańsza niż my...

Post autor: bysnatches »

Merafil pisze:Tu masz fragment regulaminu, który Cię interesuje:

1.Operator gwarantuje możliwość zmiany warunków niniejszej Promocji
wyłącznie poprzez zmianę wysokości opłat miesięcznych za Usługę
Internetową, w ramach zamówionej przepływności dwa razy w ciągu
trwania Umowy zawartej na 24 Okresy Rozliczeniowe oraz jeden raz,
w przypadku Umowy zawartej na 18 Okresów Rozliczeniowych.

2. Pierwsza zmiana nastąpić może po upływie 6. pełnego Okresu Rozliczeniowego.

3. Zmiana wysokości opłaty miesięcznej może nastąpić wyłącznie w oparciu
o jedną z promocji, z zastrzeżeniem tej samej przepływności, tej samej
długości Umowy oraz tej samej technologii, dostępnych dla nowych
Klientów w momencie dokonywania zmiany, o której mowa powyżej.

4. W przypadku, gdy w nowej promocji wysokość opłat miesięcznych jest
różna dla różnych Okresów Rozliczeniowych, nowa opłata miesięczna
zostanie wyliczona, jako średnia z opłat miesięcznych obowiązujących
w nowej promocji, w czasie trwania Umowy.

5. Zmiana oferty nie powoduje przedłużenia Umowy terminowej.

6. Zmiana oferty możliwa jest wyłącznie poprzez www.netia.pl
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: adixm »

bysnatches pisze:6. Zmiana oferty możliwa jest wyłącznie poprzez www.netia.pl
W jaki sposób chciałeśkkom, zmienić warunki cenowe promocji przez infolinię jeśli zgodnie z regulaminem można to zrobić wyłacznie przez strone internetową?Co do utrzymania linii jasne chyba i oczywiste jest że dalej będziesz musiał za to płacić bo podpisując umowę sam sie na to zgodziłeś?
kkom
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2009-03-03, 18:45
Lokalizacja: Wawa

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: kkom »

adixm pisze:
bysnatches pisze: <font color="#FF0000"><b>[...]</b></font>
W jaki sposób chciałeś kkom, zmienić warunki cenowe promocji przez infolinię jeśli zgodnie z regulaminem można to zrobić wyłacznie przez strone internetową?Co do utrzymania linii jasne chyba i oczywiste jest że dalej będziesz musiał za to płacić bo podpisując umowę sam sie na to zgodziłeś?
Wnioskowałem - i tak interpretowałem też regulamin (może blędnie) - iż mam prawo do ZMIANY PROMOCJI jako całości oferty a nie tylko jej części czyli samego kosztu opłaty za internet.

Utrzymanie linni jak wiemy BYŁO obowiązkiem i sztucznym tworem nałożonym przez Netie w ówczesnych ofertach promocyjnych - nie miałem wyboru czy chce płacić czy nie. W nowych ofertach jak wiemy można wybrać sam internet, bez narzuconego tworu pt. "utrzymanie linni".

Wydawało mi się iż mogę w takim wypadku dokonać zmiany PROMOCJI, czyli warunków umowy na inna dla mnie atrakcyjniejszą. Tak tę opcje "zmiany umowy" własnie interpetowałem...

Widać, nic nigdy niebędzie proklienckie na tym swiecie ...co nie powinno mnie przecież dziwić - sam pracuję w marketingu :]

Pozdrawiam,

Ps. Nauczka na przyszłość dla innych: nigdy nie liczcie że atrakcyjna oferta będzie atrakcyjną dla klienta - jest atrakcyjna wyłącznie dla danego przedsiębiorstwa.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2010-04-30, 10:41 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2010-04-30, 09:39 przez kkom, łącznie zmieniany 1 raz.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: adixm »

kkom pisze:Wydawało mi się iż mogę w takim wypadku dokonać zmiany PROMOCJI, czyli warunków umowy na inna dla mnie atrakcyjniejszą. Tak tę opcje "zmiany umowy" własnie interpetowałem...
Zastanów się czy nie warto zerwać umowy i zapłacić karę, chociaz wydaje mi sie że niezbyt będzie Ci się to opłacało.
kkom
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2009-03-03, 18:45
Lokalizacja: Wawa

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: kkom »

adixm pisze:
kkom pisze: <font color="#FF0000"><b>[...]</b></font>
Zastanów się czy nie warto zerwać umowy i zapłacić karę, chociaz wydaje mi sie że niezbyt będzie Ci się to opłacało.
Troszke czasu uplynelo - wypadało by tutaj dopisać jak temat mój sie skonczyl.. a skonczył sie całkiem pomyślnie :)

Reklamacja została uznana, pisemnie przyznana mi została racja iż konsultant z infolinii obiecał mi podczas rozmowy odpuszczenie opłaty za utrzymanie lini + kilka innych mi nie zrozumiałych zdań o sposobie w rozliczeniach faktury (co dopiero teraz zaczynam dostrzegać)

Mam teraz rachunek o okolo 30pln mniej, acz w systemie nadal przychodzi mi stara faktura + 2 kolejne ujemne ze zniżkami... mówiąc szczerze to nadal to nie wygląda tak jak sobie wyobrażałem (liczyłem ze będe płacić około 50pln - a mam 71pln) ale i tak jestem zadowolony ...może być, niechce mi się dalej już słać pytań i innych reklamacji.

Reasumując: Mam 2mb WIMAX, cena z 106pln spadła na 71pln i mam dodatkowo burdel w fakturach ;)

pozdrawiam,
K

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2010-06-19, 23:40 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2010-06-19, 22:39 przez kkom, łącznie zmieniany 1 raz.
pavcio76
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2010-06-13, 11:01
Lokalizacja: grodzisk mazowiecki

Re: [Netia] Koniec hipnotyzującej - nowa Superliga brak 2Mbit

Post autor: pavcio76 »

Czy u Was tez jest taka lipa z pobieraniem plików i oglądaniem filmów?
fulcrum
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2010-06-23, 19:53
Lokalizacja: Warszawa

Witam!

Post autor: fulcrum »

pavcio76 pisze:Czy u Was tez jest taka lipa z pobieraniem plików i oglądaniem filmów?
Netia często grzebie na bazówkach, szczególnie ostatnio.Zapewne stąd ten spadek prędkości.Myślę że jest to też kwestia integracji stacji bazowych , tak żeby się nie zakłócały wzajemnie.Szczególnie teraz kiedy na dniach mają być oddane 2 stacje bazowe w okolicach Wawy .Właściwie 1a w samej Wawie. A bazówka Grodz.ma dość często awarie.
Pozdrawaim
ODPOWIEDZ