[problem] linksys wrt54gc v3 i problem z konfiguracja na w

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [problem] linksys wrt54gc v3 i problem z konfiguracja na w

Post autor: krystianb »

Jan_61 pisze:Pomoc techniczna Netii *88 zaleciła kupno WRT54G lub DI-524, 542.
W sklepie SFERIS sprzedawca twierdził, że nie uda mi się . Próbował u jakiegoś klienta to robić i tylko dziwne sztuczki pozwoliły na działanie. Twierdził, że Netia WiMax ma jakiś dziwny protokół. Nic nie kupiłem, bo jak ma nie działać...
Zadziała każdy router z gniazdem wan ethernet i możliwością ustawienia PPPoE chyba już nie ma takich co tak podstawowej rzeczy nie mają.
Jan_61 pisze:Wiele godzin walki, by w ogóle go zainstalować. Program instalacyjny z płyty CD nie był w stanie go zainstalować w systemie Windows XP, mimo wielokrotnego powtarzania, resetowania wszystkiego wokół.
Tych płyt cd powinni zabronić. Router konfiguruje się podłączając kablem do kompa i w przeglądarce (mimo wszystko najlepiej IE) wpisując domyślny adres IP routera.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
mismin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2010-02-11, 19:44
Lokalizacja: slask

Re: [problem] linksys wrt54gc v3 i problem z konfiguracja na w

Post autor: mismin »

Witam
Temat już nie aktualny po wielu próbach nic nie zdziałali ,jak padł internet zadzwoniłem po serwisantów którzy naprawili net i linie telefoniczna i od razu poprosiłem o sprawdzenie routera linksysa wrt54gc v3 i o dziwo chłopcy spisali się na medal i wszystko hula na ustawieniu pppoe .
Widocznie ci co siedzą w technicznym nie wiedza za wiele tylko trzeba dzwonić osobiście po serwisantów bo przez telefon raczej rzadko pomogą.
mismin
ODPOWIEDZ