WiMAX era

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom_prezes
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2010-02-03, 23:43
Lokalizacja: Łódź

WiMAX era

Post autor: tom_prezes »

Poszukuje osoby, która zrobi kilka testów i zdjęć wimaxa w erze (najlepiej 1Mb/s). Jest to dla mnie bardzo ważne i pilne.

Więc tak, proszę zacząć od testów pobierania plików:
1 - ze strony noc.gts.pl/ - proszę pobrać plik 100 mb bądź 500 mb za pomocą Internet Explorer i zrobić zrzut ekranu pobieranego pliku (tylko nie na samym początku ściągania pliku, przy powiedzmy 10% pobrania), dodatkowo proszę otworzyć menadżer zadań na zakładce sieć i również zrobić zrzut ekranu z wykresem wykorzystania karty sieciowej ale tak aby zapełniona była cała szerokość wykresu (najlepiej jak na komputerze jest tylko jedna karta sieciowa).
2 - następnie z serwera proszę pobrać linuxa zie.pg.gda.pl/~gdabrows/ubuntu/karmelkowy-koliberek-desktop-9.10-i386-PL.iso i tak samo zrobić zrzuty ekranu
3 - proszę przeprowadzić test prędkości na tej stronie numion.com i zrobić zrzuty tak aby były widoczne w całości wykresy.
4 - jeszcze test ze strony speed.io/index_en.html proszę zapisać wynik jako plik graficzny (jest taka opcja na dole w lewym rogu) AS GRAPHIC -> GRAPHIC-URL -> COPY -> otworzyć w nowym oknie w przeglądarce i zapisać obrazek .png
5 - proszę otworzyć wiersz poleceń i przeprowadzić test za pomocą polecenia ping (dokładnie tak jak ja napisałem niżej) sprawdzając opóźnienia dla pańskiego operatora ale najpierw proszę wyczyścić konsole poleceniem cls, a następnie wpisać:
ping –n 10 era.pl
zrobić zrzut ekranu, następnie wyczyścić konsole poleceniem cls i wpisać to samo dla serwera google.pl:
ping –n 10 google.pl
6 - jeszcze sprawdzić trasę poleceniem tracert:
tracert era.pl
oraz po czyszczeniu konsoli cls:
tracert google.pl
Jeżeli chodzi o testy to chyba tyle, proszę jeszcze o zrobienie testów wraz z opisem warunków atmosferycznych i datą (zrzut pogody ze strony interia dla waszego miasta). Jeżeli jest znany adres stacji nadawczej, z której korzystacie to proszę mi podać oraz adres gdzie znajduje się wasza antena. Proszę jeszcze o zrzuty ekranu z modemu tzn. zakładkę gdzie jest siła sygnału.
Awatar użytkownika
baxxxio
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 246
Rejestracja: 2010-01-25, 23:07
Lokalizacja: kelakefu

Re: WiMAX era

Post autor: baxxxio »

Bez zrzutow nie uwierzysz ?
Wymagania masz duze... dales cos kiedys od siebie ?

Bo chlopaki zadelkarowaly ci sie ze to zrobia i przesla na PW:
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p ... ht=#252542

Dublujesz tematy :dobani:
tom_prezes
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2010-02-03, 23:43
Lokalizacja: Łódź

Re: WiMAX era

Post autor: tom_prezes »

Potrzebuje testy do pracy magisterskiej i nie wiem czy wiesz ale tamten temat dotyczył netii a nie ery.

[ Dodano: 2010-03-25, 17:00 ]
Jest to dla mnie bardzo ważne i powiem nawet że zapłacę za test.
ODPOWIEDZ