Pytanie

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Cisek
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2010-01-14, 17:22
Lokalizacja: Radom

Pytanie

Post autor: Cisek »

Hej mam pytanie niedługo kończę umowę z Iplusem i mam zamiar wziąć inny net.myślałem o WiMax ale jest pewien problem jakiś kilometr ode mnie rosną dość wysokie drzewa i nie widać stacji Bazowej i mam pytanie czy dalej będę miał szanse na WiMax z Netii
Ostatnio zmieniony 2010-04-25, 18:22 przez Cisek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Pytanie

Post autor: krystianb »

Jak już było w Twoim innym wątku powiedziane, zadzwoń do netii zamów ekspertyzę przyjadą technicy zbadają sygnał, jak będzie dobry to będą mogli założyć, jak będzie zły to Ci nie założą wcale. Szklanej kuli tu nie mamy.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Pytanie

Post autor: Blido »

Cisek pisze:jakiś kilometr ode mnie rosną dość wysokie drzewa i nie widać stacji Bazowej i mam pytanie czy dalej będę miał szanse na WiMax z Netii
Jeśli to tylko wąski pas drzew to nie wpłynie znacząco na sygnał. Gorzej gdyby to był jakiś większy las. Więcej dowiesz się już tylko od techników, bo jasnowidzami nie jesteśmy :]
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Pytanie

Post autor: krystianb »

Jako że w 2 swoim temacie: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=272384#272384 też męczysz wimaxa to ten zamykam.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Zablokowany