Jaki wybrać internet?

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sylwia5541
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2010-04-30, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Jaki wybrać internet?

Post autor: sylwia5541 »

Witam, niedługo zamierzam zmienić internet na bezprzewodowy (do tej pory miałam modem Sferii). Zastanawiałam się na Netią, ale nie mam pojęcia czy jest to dobry pomysł, ponieważ nie znam się na takich sprawach. Chciałabym się także zapytać jaka szybkość będzie mi potrzebna, aby wszystko w miarę szybko chodziło i ściągało się. W internecie oglądam filmy online, ściągam piosenki oraz zdjęcia itd., pare razy dziennie wchodzę na różnego rodzaju strony. Internet ma być z routerem tak aby działał na dwa komputery. Mieszkam 10 km od Warszawy. Polecacie Netię czy może coś innego w moim przypadku i z jaką szybkością?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki wybrać internet?

Post autor: ja.michal »

Jak kabelek jest (kablówka jak UPS, czy TP, Netia z własną siecią) to bierz kabel.
Z radiowych jak musi być to WiMax najlepsze rozwiązanie bo działa prawie jak po kablu, prędkość stała praktycznie jak w umie.
Problem jest tylko, że chyba max 1Mbps jest teraz w Netii WiMax.
Do tego w niektórych rejonach nie podłączają nowych klientów na bazy bo za dużo już.
ODPOWIEDZ