Era, Netia WiMax pytanko

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
avechmi3l3k
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2009-08-08, 09:59
Lokalizacja: Luboń

Era, Netia WiMax pytanko

Post autor: avechmi3l3k »

Witam, czy ktoś może zestawić ceny w/w operatorów WiMax? chodzi mi np o montaż, aktywację bo czytając posty nie mogę się połapać. Za miesiąc kończy mi się umowa z blueconnect a nie mam możliwości np Neo.
avechmi3l3k
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2009-08-08, 09:59
Lokalizacja: Luboń

Re: Era, Netia WiMax pytanko

Post autor: avechmi3l3k »

Może komuś to pomoże - mail od Netii:

"Brak opłaty za utrzymanie łącza.

Wimax czyli internet radiowy od Netii: technologia niezależna kablowo
dostępna prędkość - 1Mbit/s bez ograniczeń pobieranych danych za 49,90 zł brutto/miesiąc
- umowa na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna - 99 zł lub 29 zł
w przypadku elektronicznego obrazu faktury
(elektroniczny obraz faktury - zamiast tradycyjnej faktury pocztą otrzymują Państwo fakturę na e-mail).

Zamawiając internet - 1 MIESIĄC = abonament za 1 zł!
Zamawiając internet + telefon - 3 MIESIĄCE abonament za 2 zł obie usługi (nie dotyczy taryfy Lepszy Telefon 60)

Dodatkowo można zamówić telefon stacjonarny w tej samej technologii:
Taryfy telefoniczne do wyboru:

Telefon Wieczory i Weekendy - Nielimitowane darmowe połączenia na stacjonarne w Polsce od 18 do 8 rano w dni powszednie, weekendy i święta.
Poza pakietem 17 gr brutto/min, rozmowy na tel. komórkowe - 32 gr brutto do dużych sieci
Abonament: 49,90 zł brutto

Telefon Non Stop - nielimitowane darmowe połączenia na stacjonarne w całej Polsce,
rozmowy na tel. komórkowe - 32 gr brutto do dużych sieci, Play 72 gr/min
Abonament: 59,90 zł brutto

Non Stop Świat - nielimitowane darmowe połączenia na stacjonarne w całej Polsce oraz
do krajów Unii Europejskiej i Kanady i USA, rozmowy na tel. komórkowe - 32 gr brutto do dużych sieci, Play 72 gr/min
Abonament: 69,90 zł brutto

Lepszy Telefon 60 - w abonamencie 60 minut do wykorzystania na rozmowy lokalne/miedzymiastowe,
poza pakietem 26 gr/ min, na tel komórkowe 62 gr do dużych sieci. Play 83 gr/min
Abonament: 35,90 zł brutto

W opłacie aktywacyjnej zawarta jest instalacja urządzeń przez naszych
techników na budynku oraz sprzęt - modem i okablowanie. Oprócz wyżej
wymienionych kosztów nie ma żadnych dodatkowych opłat.

W momencie wizyty techników gdyby okazało się że jest problem techniczny z podłączeniem - umowa wygasa nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

Aktywacja to do 30 dni od momentu przesłania danych do umowy"
ODPOWIEDZ