Netia WiMax (jaki czas realizacji?)

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rafalgracz
Użytkownik forum
Posty: 47
Rejestracja: 2010-01-31, 11:32
Lokalizacja: łódź

Netia WiMax (jaki czas realizacji?)

Post autor: Rafalgracz »

Witam,
Jestem posiadaczem Play Online. W lutym kończy mi się umowa na niego, więc jestem zainteresowany kupnem Netia WiMax. I tutaj moje pytanie. Jak dokonuję się zakupu tego internetu, jesli chodzi o zamówienie elektronicznej umowy. Ogólnie jak moglibyście podajcie w punktach, co się dzieje po zamówieniu tej umowy i ile czasu to wszystko trwa. Ogólnie najbardziej interesuje mnie po jakim czasie od dokonania telefonu będę miał założony, działający Internet. I jeszcze jedno pytanie, nie związane z netią. Jak złoże wypowiedzenie w grudniu to Play ma obowiązek udostępniania mi Internetu do Lutego?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Cisek
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2010-01-14, 17:22
Lokalizacja: Radom

Re: Netia WiMax (jaki czas realizacji?)

Post autor: Cisek »

Jak dokonuję się zakupu tego internetu, jesli chodzi o zamówienie elektronicznej umowy. Ogólnie jak moglibyście podajcie w punktach, co się dzieje po zamówieniu tej umowy i ile czasu to wszystko trwa.
1. Piszesz do Konsultanta netii że jesteś zainteresowany usługą wimax
2. Konsultant prosi cię o podanie
Danych abonenta:
- nr PESEL:
- imię i nazwisko
- seria i numer dowodu osobistego
- nr telefonu komórkowego do kontaktu z instalatorami
- kod pocztowy oraz adres instalacji
- Elektroniczny Obraz Faktury TAK/NiE (faktura na e-mail) ?
- Adres do korespondencji gdy inny
- wybrana taryfa telefoniczna
3. Po wysłaniu wyżej podanych danych otrzymasz w załączniku umowę którą musisz wydrukować i podpisać. Następnie wysłać pocztą normalną do placówki Netii wprowadzającej dane do systemu
CTD TELECOM CONSULTING
Ul DŁUGA 27
85-034 BYDGOSZCZ
4. Od wysłania umowy czekasz mniej więcej 1 miesiąc na monterów
Jak złoże wypowiedzenie w grudniu to Play ma obowiązek udostępniania mi Internetu do Lutego?
Jeżeli do lutego trwa umowa to tak Play musi udostępniać ci internet
ODPOWIEDZ