[Netia] Północna część Warszawy

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M@jkel
Stały użytkownik forum
Posty: 115
Rejestracja: 2010-10-29, 11:08
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

[Netia] Północna część Warszawy

Post autor: M@jkel »

Witam forumowiczów,
Jestem (nie)szczęśliwym użytkownikiem Wimaxa z Netii. Mam pytanie do towarzyszy niedoli, tak jak ja podłączonych do nadajnika na Wólczyńskiej: czy Wam również w ostatnich miesiącach doskwierały bezustanne niemal awarie? Nie było tygodnia spokoju, czasami co dnia były kilkugodzinne przerwy w dostępie. Mam Wimaxa już ponad 1,5 roku, o ile w zeszłym roku działało to całkiem sprawnie, o tyle od tego lata jest kicha.
Ostatnio zmieniony 2010-10-29, 23:04 przez M@jkel, łącznie zmieniany 1 raz.
fulcrum
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2010-06-23, 19:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Północna część Warszawy

Post autor: fulcrum »

M@jkel pisze:Witam forumowiczów,
Jestem (nie)szczęśliwym użytkownikiem Wimaxa z Netii. Mam pytanie do towarzyszy niedoli, tak jak ja podłączonych do nadajnika na Wólczyńskiej: czy Wam również w ostatnich miesiącach doskwierały bezustanne niemal awarie? Nie było tygodnia spokoju, czasami co dnia były kilkugodzinne przerwy w dostępie. Mam Wimaxa już ponad 1,5 roku, o ile w zeszłym roku działało to całkiem sprawnie, o tyle od tego lata jest kicha.
Z tą bazówką będą jeszcze pewnie długo problemy.Po prostu jest wysycona proponuję uzbroić się w cierpliwość.Odłączą troszkę abonentów tych co można przebazują na inne możliwe stacje i będzie ok.Ale kiedy ?
To pewnie sama Netia nie wie. Z resztą oni się nie spieszą. W zależnosci gdzie mieszkasz to może istnieje możliwość przepięcia Cię na inny BTS? Pozdrawiam
EX-technik
rdy
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2009-12-22, 14:31
Lokalizacja: Brwinów

Re: Północna część Warszawy

Post autor: rdy »

M@jkel pisze:Witam forumowiczów,
Jestem (nie)szczęśliwym użytkownikiem Wimaxa z Netii. Mam pytanie do towarzyszy niedoli, tak jak ja podłączonych do nadajnika na Wólczyńskiej: czy Wam również w ostatnich miesiącach doskwierały bezustanne niemal awarie? Nie było tygodnia spokoju, czasami co dnia były kilkugodzinne przerwy w dostępie. Mam Wimaxa już ponad 1,5 roku, o ile w zeszłym roku działało to całkiem sprawnie, o tyle od tego lata jest kicha.
Wiesz ja mieszkając w brwinowie zgłosiłem w lutym 2010 problem z działaniem internetu w godzinach i dniach szczytu(a konkretnie to z 2Mb/s robiło się 256Kb/s i mniej a pingi osiągały wartości przeznaczone dla satelit).
Ostatnio znów coś się zaczęło kopsać, i po telefonie co się okazało? To zgłoszenie dalej wisi, bo do tej pory awaria nie została naprawiona :rotfl:
Awatar użytkownika
M@jkel
Stały użytkownik forum
Posty: 115
Rejestracja: 2010-10-29, 11:08
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Północna część Warszawy

Post autor: M@jkel »

fulcrum pisze: Z tą bazówką będą jeszcze pewnie długo problemy.Po prostu jest wysycona proponuję uzbroić się w cierpliwość.Odłączą troszkę abonentów tych co można przebazują na inne możliwe stacje i będzie ok.Ale kiedy ?
To pewnie sama Netia nie wie. Z resztą oni się nie spieszą. W zależnosci gdzie mieszkasz to może istnieje możliwość przepięcia Cię na inny BTS? Pozdrawiam
EX-technik
Na szczęście to nie w domu, ale w pracy ;)
Ostatnimi dniami przyznać muszę że jest troszkę lepiej, zatelnetowałem się przed chwilą na router i sprawdziłem uptime, 132 godziny na pierwszym łączu i 48 godzin na drugim, fiu fiu, dawno tak nie było...
Mimo wszystko oczekiwałbym jednak lepszego traktowania klienta przynoszącego co miesiąc w zębach 1000 złotych. Tęskno mi do kabla :(
ODPOWIEDZ