[Era] Cennik

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marcin95w
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-17, 15:15
Lokalizacja: Rudnik

[Era] Cennik

Post autor: marcin95w »

Hej.
Zadzwoniłem do ery i powiedzieli mi, że mam bardzo dobry zasięg tam gdzie mieszkam i mam parę pytań.

Czy jeżeli biorę abonament na 36 miesięcy 1 mb/s i opłata wynosi 59 zł, a na dole pisze, że opata za wynajem modemu kosztuje 9 zl, czyli wlicza sie do tego abonamentu czyli 59 zl, czy trzeba placic 68 zl.

Ile sie placi za montaz?
A zalozenie to samemu jest latwe? Jak cos to mozecie dac jakas podpowiedz.


PS. Przepraszam za te bledy, ale cos sie stalo mi z klawiatura, i nie pisze mi polskich znakow.
kamilekk93
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2009-11-19, 19:38
Lokalizacja: Radomsko

Re: [Era] Cennik

Post autor: kamilekk93 »

Tak będziesz płacił 68 zł. Kwota montażu to podajże 300zł lub więcej w zależności od warunków technicznych. Więc dlatego lepiej spróbować podłączyć samemu nie jest to aż takie trudne :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: [Era] Cennik

Post autor: Blido »

marcin95w pisze:Czy jeżeli biorę abonament na 36 miesięcy 1 mb/s i opłata wynosi 59 zł, a na dole pisze, że opata za wynajem modemu kosztuje 9 zl, czyli wlicza sie do tego abonamentu czyli 59 zl, czy trzeba placic 68 zl.
Tak, będziesz płacił 68 zł.
marcin95w pisze:Ile sie placi za montaz?
300-420zł
marcin95w pisze:A zalozenie to samemu jest latwe? Jak cos to mozecie dac jakas podpowiedz.
Nie jest trudne, wystarczy że umiesz zacisnąć wtyk na skrętce (potrzebna będzie zaciskarka RJ-45 - wydatek rzędu 15zł) i oczywiście posługiwać się wiertarką i kluczem nasadowym ;) Skonfigurowanie terminala też nie jest niczym trudnym, wszystko co musisz zrobić to ustawić odpowiednią czestotliwość.
ODPOWIEDZ