Netia Wimax - dziękuje dobranoc

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
avechmi3l3k
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2009-08-08, 09:59
Lokalizacja: Luboń

Netia Wimax - dziękuje dobranoc

Post autor: avechmi3l3k »

Dziś otrzymałem oto tego maila:

"W ostatnich dniach nadajnik został niestety ograniczony na co niestety nie mamy wpływu. Powinien Pan otrzymać informację o tym fakcie z centrali.
Na dzień dzisiejszy nie będzie możliwości podłączenia być może po nowym roku sieć zostanie rozbudowana w tym celu trzeba będzie przejść ponownie przez proces zamówienia jeżeli będzie Pan nadal zainteresowany skorzystaniem z naszych usług"


Ciekawe bo przed podpisaniem było wszystko w porządku, i była możliwość podłączenia... Teraz zostałem z Play na Kartę (mam jeszcze 4 dni) i zostaję bez neta.. Pozdrawiam Netie :dobani:
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Netia Wimax - dziękuje dobranoc

Post autor: ra-v »

avechmi3l3k pisze:W ostatnich dniach nadajnik został niestety ograniczony na co niestety nie mamy wpływu.
Odebranie koncesji/pozwoleń?
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
avechmi3l3k
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2009-08-08, 09:59
Lokalizacja: Luboń

Re: Netia Wimax - dziękuje dobranoc

Post autor: avechmi3l3k »

Sam nie wiem... Szkoda też że wyżej wymieniona centrala nie raczyła mnie poinformować...
Teraz szukam jakiś radiówek itp ale cienko
rdy
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2009-12-22, 14:31
Lokalizacja: Brwinów

Re: Netia Wimax - dziękuje dobranoc

Post autor: rdy »

Po podpisaniu umowy wysyłają ci takie info mailem? Conajmniej konsultant powinien zadzwonić, a już na pewno list polecony

I nie nastawiaj się raczej na rozbudowę sieci, bo na razie to wszystkie siły skupiają na podpięciu jak największej ilości ludzi w obrębie jednego sektora :rotfl:
avechmi3l3k
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2009-08-08, 09:59
Lokalizacja: Luboń

Re: Netia Wimax - dziękuje dobranoc

Post autor: avechmi3l3k »

Po podpisaniu umowy wysyłają ci takie info mailem? Conajmniej konsultant powinien zadzwonić, a już na pewno list polecony
Tzn, podpisałem umowę już jakiś czas temu i zapytałem się konsultanta co jest, no i proszę.
ODPOWIEDZ