T-MOBILE WIMAX

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mdfimage
Stały użytkownik forum
Posty: 82
Rejestracja: 2011-08-10, 07:37
Lokalizacja: górki małe

T-MOBILE WIMAX

Post autor: mdfimage »

Witam, mam pytanie czy w mojej miejscowości jest zasięg Wimaxa t-mobila (górki małe, powiat Łódzki-Wschodni) bo nie moge się połapać na mapie zasięgu na stronie t-mobile.
Wielkie dzięki za odpowiedź. :super:
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: ja.michal »

Jedynie taka mapka: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... imax/mapka
Do tego wykaz pozwoleń punkt-wielopunkt.
http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?pla ... &page=text
Na normalnej nie ma WiMaxu i nie ma innej mapki.

Jeśli chcesz mieć szczegółowe dane to najlepiej napisać do T-Mobile.
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... rnet_wimax
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: krystianb »

ja.michal pisze:Jeśli chcesz mieć szczegółowe dane to najlepiej napisać do T-Mobile.
Od tego bym zaczął, bo zdaje się, że od dłuższego czasu to T wimaxa chce sprzedać ale w całości, nowych klientów już nie przyłącza.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
LiO19
Stały użytkownik forum
Posty: 121
Rejestracja: 2012-02-16, 22:53
Lokalizacja: Wroclaw

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: LiO19 »

Muszę Cię zmartwić dzwoniłem kilka dni temu do nich i zaprzestali już oni podpisywania nowych umów. Sam się napaliłem a tu lipa :dobani:
kamilekk93
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2009-11-19, 19:38
Lokalizacja: Radomsko

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: kamilekk93 »

Witam mam pytanie do osób którym konczy sie umowa z t-mobile wimax a w szczególnosci do kolegi Blido ponieważ w prawie jednakowym czasie montowaliśmy usługe..:) czy wam też powiedziano iż jesli ma się życzenie to umowa przechodzi na czas nieokreślony oczywiście cena bez zmian i prędkośc również?:) Pozdrawiam Kamil.:)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: ja.michal »

To masz w umowie napisane. Umowa każda jest na czas nieokreślony a okres umowy to tzw. okres zastrzeżony w czasie, którego zerwanie umowy skutkuje zapłaceniem kary umownej.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: krystianb »

ja.michal ale często do umowy dołączona jest zniżka na czas obowiązywania okresu zastrzeżonego. Po tym okresie cena szybuje ostro w górę. Choć nie wiem jak jest dziś, kiedyś takie praktyki były nagminne, jak się umowy nie upilnowało to była niespodzianka na rachunku.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: ja.michal »

Zgadza się. Tak było w Plusie czyli zniżki znikały. W Erze (wtedy) i Play teraz ceny są stałe w czasie okresu zastrzeżonego i po nim.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: krystianb »

ja.michal pisze: W Erze (wtedy) i Play teraz ceny są stałe w czasie okresu zastrzeżonego i po nim.
W play przynajmniej kiedyś było inaczej. Jak <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> umowę bez modemu i za późno wysłałem wypowiedzenie to dopadł mnie ostatni rachunek bez zniżki...
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: ja.michal »

Ciekawe. W prawdzie Play Online nie miałem, ale w głosowym czegoś takiego nie było. Miałem swego czasu zniżkę 50% w czasie umowy i po zakończeniu.
Lutek1980
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2009-09-28, 15:22
Lokalizacja: Zamość

Re: T-MOBILE WIMAX

Post autor: Lutek1980 »

Jeśli chodzi o wimaxa to w umowie jest informacja że po upływie terminu na jaki została zawarta zostaje rozwiązana (czyli inaczej niż w przypadku telefonu), chyba że abonent zgłosi co najmniej miesiąc przed końcem że chce przedłużyć. W moim przypadku nie chcieli przedłużyć gdyż wycofują usługę.
ODPOWIEDZ