T-Mobile noc

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jan_234
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2013-11-09, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

T-Mobile noc

Post autor: Jan_234 »

Cześć,
Chciałbym aktywowć usługę blueconnect noc i mam pytanie jak to zrobić ?, na stronie pisz, że trzeba aktywować ją przez wysłanie ESE-mesa, ale go trzeba wysłać z modemu czy jak ?, wysłąłem z modemy jednak to nie wprowadziło żadnych zmian, proszę o pomoc
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: T-Mobile noc

Post autor: matek451 »

Jeśli nie daje rady to proponuję przez własne konto na stronie internetowej T-Mobile.Można poprzez nią zarządzać swoją usługą.
Jan_234
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2013-11-09, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: T-Mobile noc

Post autor: Jan_234 »

na iboa ?, bo na stronie t mobile nie ma opcji logowania, próbuje na iboa, ale mam się zalogować za pomocą numeru, jednak karta sim nie wiem czy ma numer
Ostatnio zmieniony 2013-11-09, 19:44 przez Jan_234, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: T-Mobile noc

Post autor: krystianb »

Jan_234 pisze:bo na stronie t mobile niema opcji logowania, próbuje na iboa,
Jest, za dużo masz poblokowane w przeglądarce.
Jan_234 pisze:jednak karta sim nie wiem czy ma numer
Musi mieć, jest gdzieś na umowie. Zawsze możesz włożyć kartę do telefonu i zadzwonić na inny, smsa też możesz wysłać z telefonu.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: T-Mobile noc

Post autor: ja.michal »

Wejdź korzystając z tego internetu T-Mobile na http://m.t-mobile.pl i dalej w MiBOA. Będziesz miał po lewej na górze, nad Witamy! zdanie Zarządzasz numerem xxx-xxx-xxx. Już masz numer. ;)

Niestety z elektronicznym systemem zarządzania jest różnie, podobnie jak z SMSami. Najlepiej zadzwonić do BOK i zlecić aktywację.
ODPOWIEDZ