WiMax Multimedia, koniec umowy co dalej ze sprzętem ?

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
cegulla
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 230
Rejestracja: 2013-04-19, 13:19
Lokalizacja: Mazowsze>Żuromin

WiMax Multimedia, koniec umowy co dalej ze sprzętem ?

Post autor: cegulla »

Witam! Posiadam ten internet z multimedii od 2010 roku. Dziś umowa jest na czas nieokreślony, postanowiłem z tym skończyć i napisałem maila do eboku. W odpowiedzi przeczytałem ciekawe zdanie, iż nie ma potrzeby zdania sprzętu. Jak przeczytałem w regulaminie, który dostałem w 2010 roku pisze, że sprzęt muszę zwrócić sam na własną odpowiedzialność do biura obsługi klienta. Czyży regulamin się zmienił ?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26110
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: WiMax Multimedia, koniec umowy co dalej ze sprzętem ?

Post autor: wojteks »

cegulla pisze:Czyży regulamin się zmienił ?
Raczej zaprzestają świadczenia tej usługi i w związku z tym nie zależy im na zwrocie sprzętu, niech klient sobie sam do elektrośmieci wyrzuci.
Nie pomagam na PW!
cegulla
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 230
Rejestracja: 2013-04-19, 13:19
Lokalizacja: Mazowsze>Żuromin

Re: WiMax Multimedia, koniec umowy co dalej ze sprzętem ?

Post autor: cegulla »

Na 100% pewności nie ma ? Chyba zadzwonię do nich jutro jeszcze dla pewności.
adameczek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2009-04-06, 21:15
Lokalizacja: malbork

Re: WiMax Multimedia, koniec umowy co dalej ze sprzętem ?

Post autor: adameczek »

jestem w podobnej sytuacji mam sprzęt od wimax netia od 6 lat. i wreszcie już po rozwiązaniu umowy 14 grudnia 2013 roku. ale miałem tak pisze w umowie 14 dni na odesłanie sprzętu do nich. nie wysłałem jeszcze bo konsultant z którym rozmawiałem przed jeszcze rozwiązaniem umowy któremu wspominałem wtedy o zwrocie sprzętu powiedział że (my się sami skontaktujemy z panem). co teraz mam zrobić ? może też ten sprzęt nie będę musiał im odsyłać ? trochę się teraz boję. proszę o szybką odpowiedź specjalistów tego forum
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: WiMax Multimedia, koniec umowy co dalej ze sprzętem ?

Post autor: Jo_gurt »

U mnie sprzęt WiMAXa leży od 1,5 roku po zdemontowaniu. Podobna sytuacja, "odezwiemy się".
ODPOWIEDZ