Samsung SGH-E380

Czyli nowe testy, recenzje, opisy w trakcie tworzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ksx4system
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 173
Rejestracja: 2008-03-18, 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Samsung SGH-E380

Post autor: ksx4system »

Obrazek

Samsung SGH-E380

Dane techniczne:
=> telefon wielozakresowy (900/1800/1900MHz)
=> wyświetlacz 16-bit, rozdzielczość 176x220
=> odtwarzacz mp3 i aac
=> aparat 1,3 megapiksela (1280x1024, możliwość zmiany czułości ISO, brak flesza)
=> GPRS i EDGE (w obu technologiach klasa 10)
=> Bluetooth 2.0, USB, PictBridge
=> pamięć 40Mb (niestety brak możliwości rozszerzenia :klnie: ).

Jako telefon:
Mały, lekki i naprawde wygodny - używam od roku, głównie do rozmów telefonicznych i internetu (via Opera Mini - niestety brak obsługi wersji 5b). Zdecydowanie odradzam wkładanie do niego chińskich baterii - będzie działać krótko i strasznie się grzać przy ładowaniu... Nabyłem oryginalną od Samsunga i wszystko wróciło do normy (przy ładowaniu robi się najwyżej lekko ciepły, bateria wytrzymuje 2 dni intensywnego używania - przy włączonym komunikatorze i dosyć intensywnej wymianie wiadomości wytrzymał 2,5h). Lubię go, raczej nie planuję wymieniać.

Jako modem:
W ten sposób korzystałem z niego bardzo krótko (Bluetooth na USB - chipset Broadcom + Simplus z pakietem 100Mb + PowerBook G3 z MacOS X 10.3.9), ponieważ szybko zaopatrzyłem się w modem. :] Tam gdzie Plus oferuje EDGE (a są jakieś miejsca gdzie tego nie oferuje? ;) ) i jest dobry zasięg bez problemu osiągałem pełną prędkość (ponad 200kbit/s downlink). Nie miałem okazji testować pod Linuksem ani pod Windowsem (nie traktuję tego systemu poważnie).
http://ksx4system.net ### proszę zainstalować FreeBSD ### 100 postów = 25/04/2018
net w kieszeni: OnePlus 8 12/256 5G (Orange)
net w domu: w końcu gigabit po kabelku :]
ODPOWIEDZ