Sprawdzony sprzedawca

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
joker77
Stały użytkownik forum
Posty: 82
Rejestracja: 2011-09-09, 08:08
Lokalizacja: Gdańsk

Sprawdzony sprzedawca

Post autor: joker77 »

Witam,
szukam sprawdzonego sprzedawcy, który wie co sprzedaje.
Do tej pory próbowałem w kilku firmach ale kontakt szybko się urywał.

Szukam takiego dostawcy, który może zapewnić urządzenie, które pozwoli maksymalnie zautomatyzować proces ustawienia anteny.

Największym minusem jest to, że taki zestaw potrzebuje wypożyczać, czasem nawet kilka naraz.
Ilość wysyłanych danych jest znaczna około 500MB/h przez 1-5h.
Budżet przeznaczony na jeden zestaw/wydarzenie to około 600 zł.
Oczywiście jestem skłonny do negocjacji.
joker77
Stały użytkownik forum
Posty: 82
Rejestracja: 2011-09-09, 08:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sprawdzony sprzedawca

Post autor: joker77 »

Witam wszystkich,
Jako że w zeszłym roku szukałem sprzedawcy internetu satelitarnego, chętnie podzielę się uzyskanym doświadczeniem.
W tym roku (2014) w kwietniu potrzebowałem wypożyczyć zestaw do przeprowadzenia transmisji wideo z Ukrainy gdzie rozegrane zostało spotkanie miedzy Ukrainą a Polską w Rugby 15.
Otrzymałem dwie różne oferty na obsługę, ze względu na świetną cenę została wybrana oferta AVC Polska.
Po odebraniu zastawu przeszedłem krótkie szkolenie, cała procedura ustawiania jest bardzo prosta. Niestety nie dane było mi sprawdzić na otrzymanym sprzęcie, czy wszystko działa, ze względu na to że sprzęt skonfigurowano na połączenie z wiązką oświetlającą Ukrainę.
Przybywszy na miejsce, rozpocząłem montaż i uruchomienie zestawu bezpośrednio na płycie boiska. Pierwsze uruchomienie zajęło mi około 40 minut.
Na pierwszym test uruchomiłem Hangouts i wykonałem połączenie do Polski, oczywiście występowało opóźnienie ale nie przeszkadzało podczas rozmowy albo inaczej można było do niego przywyknąć.
Następnego dnia przed meczem, ustawienie anteny zajęło mi już tylko 10 minut!!!
Transmisja przeprowadzona zostało bez utraty żadnej ramki wideo. Zapewne z usługi skorzystam i to nie raz.
ODPOWIEDZ