Kto pomoze kobiecie? Internet w Anglii

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rybcia81
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2007-03-06, 14:07

Kto pomoze kobiecie? Internet w Anglii

Post autor: rybcia81 »

Witam moze ktos z was bedzie mogl mi pomoc bo powoli zaczynam miec mysli samobojcze :? niedawno kupilam PC i niestety okazalo sie ze nie moge miec internetu przez kabel jak np NTL czy Sky poniewaz nie moge zalozyc gniazdka telefonicznego w moim mieszkaniu pozostaje wiec tylko internet satelitarny ale nie wiem czy sa jakies ograniczenia terrytorialne w tej kwesti i czy moze znacie jakas firme ktora cos takiego oferuje..ogolnie moje pytanie brzmi jaki internet mam wybrac skoro nie moge miec internetu przez kabel chce meic dostep ok 2MB czy w ogole cos takiego jest mozliwe? blagam o pomoc
Ostatnio zmieniony 2009-03-02, 20:05 przez rybcia81, łącznie zmieniany 1 raz.
Neksus
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2007-03-02, 13:53

Re: Kto pomoze kobiecie? Internet w Anglii

Post autor: Neksus »

no 2 mega i by sie pewnie znalazło ... tylko drogo będzie ... musisz szukąc dostawcy u siebie w Anglii a czy to miasto wieś?? bo jak miasto to może jakaś bezprzewodówka jest w zasięgu
rybcia81
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2007-03-06, 14:07

Re: Kto pomoze kobiecie? Internet w Anglii

Post autor: rybcia81 »

Mieszkam w Bournemouth...moja wspollokatorka ma radiowke ale neistety nei dziala albo dziala bardzo wolno moze wiesz jakie sa inne mozliwosci w kwesti internetu bezprzewodowego
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kto pomoze kobiecie? Internet w Anglii

Post autor: zDaleKi »

rybcia81 pisze:moja wspollokatorka ma radiowke ale neistety nei dziala albo dziala bardzo wolno moze wiesz jakie sa inne mozliwosci w kwesti internetu bezprzewodowego
Może wystarczy lepsza antena i do tego kierunkowa do tej radiówki?
Szczegóły na sub-forum -> Internet radiowy
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ