Skyconnect

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
maycel
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-12-29, 14:26

Skyconnect

Post autor: maycel »

Witam !

Znalazłem ofertę Skyconnect - http://www.skyconnect.pl/
Przedstawia się ona ciekawie ponieważ można mieć internet (640kb/s)
z kanałem zwrotnym nawet za 159zł/miesięcznie.

Mam pytanie czy orientuje się ktoś jak wygląda dziłanie tego neta ?(tzn. czy prędkość jest stała i ogolne działanie)

pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Maciek
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 343
Rejestracja: 2006-12-02, 14:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skyconnect

Post autor: Maciek »

No tak... 159 zł ale za 1024kb/s :) Kanał zwrotny jest, wszystko ładnie pięknie ale gorzej z uploadem ^^. Upload w tym necie odbywa się poprzez GPRS/EDGE czyli o wysyłaniu większych plików i tak można zapomnieć. Zliczając wszytsko razem i tak na wstępie będziesz musiał zabulić około 450zł na start.

Tuner co najmniej 125 zł
Antena 129zł
Kaucja za SIM 100zł

Nie wiem czy jest to opłacalne, poczekam na opinie innych i się zastanowię :lol:
Dawno mnie tutaj nie było :)
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Skyconnect

Post autor: sardo nunspa »

A nie lepiej by było kupić sam komórkowy internet. Bo z tej satelitki to ani nie pograsz, ani skype nie pójdzie, – bo pingi koszmarne. Jedyna przewaga nad Internetem komórkowym to możliwość zasysania plików. Więc jeżeli masz dużo kasy i lubisz ssać pliki to możesz sobie takie coś kupić. Ja kiedyś 15 miesięcy miałem GPRS i przeżyłem jakoś. :wink:
Latka lecą...
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Skyconnect

Post autor: mar_kow »

...No i zapomnij o grach FPP online... Ping jest rzędu nawet kilku sekund :(
ODPOWIEDZ