Wspaniały dodatek do internetu komórkowego!

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

Zablokowany
piotrekp2507
Stały użytkownik forum
Posty: 140
Rejestracja: 2006-01-21, 12:01
Lokalizacja: Bieszczady ;))

Re: Wspaniały dodatek do internetu komórkowego!

Post autor: piotrekp2507 »

Widzę że jeden z modów ma jakieś złe doświadczenia z dzieciństwa! A że ktoś chce komuś pomóc to ma być jakiś wał? Na prawdę nie rozumiem! Przecież to forum powstało żeby pomagać i jakoś wszyscy są zadowolenia!
A co do syfu to nie wiecie co spada więc jak cokolwiek możecie mówić na ten temat!
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Wspaniały dodatek do internetu komórkowego!

Post autor: Jaco »

piotrekp2507 pisze:Widzę że jeden z modów ma jakieś złe doświadczenia z dzieciństwa!
Czy to miało być może skierowane do mojej osoby.:lol:

Jak coś ci się niepokoi to zapraszam na PW bo takie stwierdzenia nie powinny mieć tu miejsca. Jeśli możesz to napisz co oznacza to słowo : stuf bo wpisując to nawet w Google nie ma konkretnej odpowiedzi.
Zapewne wkradła ci się literówka i ja to sprostowałem.Ponadto wyraziłem swoją opinię na temat tej formy dostępu do neta.

piotrekp2507 pisze:A co do syfu to nie wiecie co spada więc jak cokolwiek możecie mówić na ten temat!
Postaw sobie system od nowa i nie instaluj żadnego programu do ochrony kompa,połącz się z netem i połaź trochę po necie po różnych zakazanych i nie zakazanych stronach i będziesz mieć to samo. Zasyfiony komputer.
Także takie stwierdzenia również nie powinny mieć tu miejsca.
przewaks
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 579
Rejestracja: 2007-01-11, 23:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspaniały dodatek do internetu komórkowego!

Post autor: przewaks »

Czytając powyższe odniosłem wrażenie, że podniecili się taką "zabawką" tylko tacy, którzy wykorzystują komputer i Internet wyłącznie do celów p2p. Nie mówię, że sam z tego nie korzystam od czasu do czasu ale jeśli już coś ściągam to wiem co konkretnie chcę. Nie chciałbym aby ściągało mi się wszystko jak leci a potem musiałbym porządkować dysk. Po za tym kompa i net wykorzystuję głównie nie do p2p a innych, bardziej pożytecznych rzeczy.
Jeśli Internet, to tylko w Play, jeśli telefon, to tylko w Orange
piotrekp2507
Stały użytkownik forum
Posty: 140
Rejestracja: 2006-01-21, 12:01
Lokalizacja: Bieszczady ;))

Re: Wspaniały dodatek do internetu komórkowego!

Post autor: piotrekp2507 »

Jaco przypominam że nie jest to żaden dostęp do internetu!
A co do tego ściągania wszystkiego. To można założyć filtry na nazwy albo rozmiary plików i mogą spadać same party po 100mb, więc nie wiem o co wam chodzi z tym zasyfieniem komputera!

A co do wypowiedzi przewaksa.

Kod: Zaznacz cały

...ale jeśli już coś ściągam to wiem co konkretnie chcę.
Na simdacie zapomnij!!!

No ale nie rozumiem po co te wszystkie narzekania! Jak was to nie interesuje to dajcie sobie spokój z pisaniem pierdół. A może inni będą bardziej zainteresowani!

No a Jaco ty to nigdy się nie pomyliłeś przy pisaniu! Zmień sobie nick na Nieomylny i wszech wiedzący Jaco!
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Wspaniały dodatek do internetu komórkowego!

Post autor: Jaco »

piotrekp2507 pisze:Jaco przypominam że nie jest to żaden dostęp do internetu!
Zanim zmieniłeś temat wątku na obecny można było przypuszczać że jest to dostęp do internetu. Nawet strofowałeś moje przeniesienie do odpowiedniego działu.
No ale ludzie korzystający tylko z komórkowego mają takie przekonanie że satelita to coś drogiego i nawet do tego działu nie zaglądają. A mi chodziło o to aby komórkowcy zaznajomili się trochę z tym tematem bo naprawdę warto!
piotrekp2507 pisze:No a Jaco ty to nigdy się nie pomyliłeś przy pisaniu! Zmień sobie nick na Nieomylny i wszech wiedzący Jaco!
Nikt tu nie jest doskonały nawet pod względem pisania nawet ja.Dlatego używam FF z wtyczka sprawdzania pisowni i zanim coś wyślę to sprawdzam po kilka razy.

Ponadto napisałem :
Miało być chyba...
Więc dokładnie nie określiłem jakie to miało być słowo.
piotrekp2507 pisze:No ale nie rozumiem po co te wszystkie narzekania! Jak was to nie interesuje to dajcie sobie spokój z pisaniem pierdół. A może inni będą bardziej zainteresowani!
Każdy na forum ma wyrazić swoje zdanie nie urażając nikogo na temat wątku.Jednym pasuje innym nie i tak jest ten cały świat ułożony i Ty tego nie zmienisz. :lol:

Ze zmianą nicka to raczej nie wyjdzie bo mnie się podoba :lol:
piotrekp2507
Stały użytkownik forum
Posty: 140
Rejestracja: 2006-01-21, 12:01
Lokalizacja: Bieszczady ;))

Re: Wspaniały dodatek do internetu komórkowego!

Post autor: piotrekp2507 »

Skończmy tą głupią dyskusje! No jeśli przeniósł byś to do innego działu to więc osób by się dowiedział, a tu w tym dziale nie za bardzo!
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wspaniały dodatek do internetu komórkowego!

Post autor: zDaleKi »

Zamykam, bo dyskusja do niczego już nie prowadzi.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Zablokowany