utrata pakietow internecie ADSL - dalsza czesc problemu

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: utrata pakietow internecie ADSL - dalsza czesc problemu

Post autor: Patryk »

adixm pisze:Problem jest ogólnopolski
Nie jest ogólnopolski - dotyczy tylko konkretnych regionalnych punktów dostępu do usług.
W nie tak dalekim od Ciebie Mikołowie Freedom działał od lat i do dzisiaj działa jak należy.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: utrata pakietow internecie ADSL - dalsza czesc problemu

Post autor: adixm »

Ciekawa sprawa Panowie, po raz 500tny złożyłem reklamację że nadal traci się 5% pakietów i teraz po wielkich męczarniach nie dość że się nie tracą to jeszcze perfekcyjnie ładuje się youtube....teraz trochę szkoda że za pół roku ta umowa się kończy bo teraz jest idealnie i znów strach jak będzie działać u innych...
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: utrata pakietow internecie ADSL - dalsza czesc problemu

Post autor: Patryk »

adixm pisze:Ciekawa sprawa Panowie, po raz 500tny złożyłem reklamację że nadal traci się 5% pakietów i teraz po wielkich męczarniach nie dość że się nie tracą
To w końcu masz teraz Neostradę czy nadal Freedom ?
Bo się już pogubiłem w tym.

[ Dodano: 2013-04-22, 20:15 ]
adixm pisze:to jeszcze perfekcyjnie ładuje się youtube
Przypadek, na chwilę...
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: utrata pakietow internecie ADSL - dalsza czesc problemu

Post autor: adixm »

Patryk pisze:To w końcu masz teraz Neostradę czy nadal Freedom ?

Bo się już pogubiłem w tym.
Przepraszam faktycznie niejasno wytłumaczyłem. Sąsiadce pod koniec stycznia skończyła się umowa na Orange Freedom i zmieniła na neostrade(ja mam umowę do września) i problem utraty pakietów u niej znikł, w tym czasie sam złożyłem reklamację w której Orange przyznał się do utraty pakietów i zgodził się na rozwiązanie umowy po czym zmienili zdanie(problem był nadal). No to ja oczywiście napisałem kolejną reklamację z print screenami, bardzo dokładnym opisem całej sytuacji i jak ręką odjął - nie dość, że się pakiety nie tracą to perfekcyjnie już dłuższy czas się ładuje youtube(chociaż nie do końca to było moim głównym celem i nic o tym nie pisałem w reklamacji). Teraz wszystko jakby ładuje się lepiej i jakby szybciej(mimo że prędkość jest ta sama).
ODPOWIEDZ