Youtube a internet ADSL od T-mobile

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Youtube a internet ADSL od T-mobile

Post autor: adixm »

Przeważnie dyskusja dotyczy kiepskiego działania filmików(youtube) na neostradzie/orange freedom, co możecie natomiast powiedzieć o internecie na zasadzie BSA od T-mobile?Wie ktoś coś na ten temat? Internet 20Mb/s(neostrada) wydaje się być stosunkowo drogi bo kosztuje prawie 70zl, a w T-mobile można go mieć już za 50zl(jeśli ktoś jest abonentem T-mobile), także rozważam wzięcie tego internetu jako jedną z możliwości.
alreglo
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2013-06-24, 19:39
Lokalizacja: Wiaterno

Re: Youtube a internet ADSL od T-mobile

Post autor: alreglo »

Miałem przez pewien czas Internet ADSL w T-mobile i nie mogłem narzekać na problemy z ostwarzaniem YouTube, aczkolwiek teraz mam Orange mobilny i też filmiki wczytują się bez problemu.
Jeśli bardzo zależy Ci na YouTube, to wybierz Netię, bo oni mają własne, na bieżąco rozbudowywane serwery Google cache.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Youtube a internet ADSL od T-mobile

Post autor: adixm »

alreglo pisze:Jeśli bardzo zależy Ci na YouTube, to wybierz Netię, bo oni mają własne, na bieżąco rozbudowywane serwery Google cache.
To nie jest tak że to dla mnie priorytet, wręcz przeciwnie bardzo rzadko korzystam z youtube, ale sie zdarza - najczęściej w godzinach wieczornych i wtedy nic nie można zobaczyć nawet w kiepskiej jakości..
alreglo
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2013-06-24, 19:39
Lokalizacja: Wiaterno

Re: Youtube a internet ADSL od T-mobile

Post autor: alreglo »

a próbowałeś zmiany DNS-ów na googlowe 8.8.8.8 i 8.8.4.4, albo http://www.youtube.com/feather_beta albo SmartVideo For YouTube ?
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Youtube a internet ADSL od T-mobile

Post autor: ra-v »

Ostatnio to żadna różnica czy masz 20 Mb/s czy 3G 1Mb/s. YouTube często się tnie ostatnio (choć w tym tygodniu raczej nie oglądałem za bardzo), i zmiana łącza może nic nie wnieść.
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
przemekkk
Stały użytkownik forum
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-02, 22:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Youtube a internet ADSL od T-mobile

Post autor: przemekkk »

Tnięcie się youtube na Neostradzie to nie żadna nowość - wystarczy poszukać sobie o TP i ich horrendalnych cenach za peering i cudowny TPIX. TP nie należy do PLIX :( - gdzie wpięty jest google i inni operatorzy.
Obecnie u mnie na Plusie yt chodzi płynnie :)
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Youtube a internet ADSL od T-mobile

Post autor: YaHooo »

przemekkk pisze: Obecnie u mnie na Plusie yt chodzi płynnie :)
I to czasem nie chce się buforować nawet w najmniejszej rozdzielczości. Pomimo, że zasysanie plików idzie co najmniej 3-4Mb/s. Sam używam iPlusa i tak właśnie mam.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ