Płatność za internet

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Płatność za internet

Post autor: DejaVu »

Witam. jeśli nie odpowiedni dział to proszę o przeniesienie :) mam pytanko dotyczące opłacania faktur za internet - zawsze miałem tak że przychodziła faktura do domu i ją opłacałem :) ostatnio jednak w Orange miałem tak że przychodził sms i pobierałem fakturę i ją drukowałem , ostatnia opłacona jest za okres 14.02-13.03.2016 ale wypowiedziałem umowę i z dniem 13.04.2016 net został wyłączony , karta sim jest nie aktywna więc nie przyjdzie na nią sms , i na stronie Orange tam gdzie sprawdzałem płatności i faktury nic nie ma :( no i teraz jak mam zapłacić za kwiecień , bo chyba raczej powinienem zapłacić? czy Orange przyśle mi jakąś fakturę do domu na adres ? czy trzeba się udać do salonu? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26110
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Płatność za internet

Post autor: wojteks »

Do salonu idź.
Nie pomagam na PW!
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: Płatność za internet

Post autor: DejaVu »

Byłem dziś w salonie , pokazałem wypowiedzenie umowy i ostatni rachunek , no i kobita popatrzyła w swój komputerek , i stwierdziła ''że nic nie widzi'' Wychodzi na to że Kwiecień miałem gratisowy , chyba że owa pani się pomyliła i za jakiś czas zapuka do mnie komornik :(
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Płatność za internet

Post autor: Hermogenes »

Jeśli nic nie wygadałeś ponad ryczałt abonamentowy to abonament zapłaciłeś 14 marca on jest płatny zaliczkowo czyli z góry.poz Hermogenes
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Płatność za internet

Post autor: ja.michal »

Napisz maila do BOK Orange z zapytaniem, podając numer, którego sprawa dotyczy.
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: Płatność za internet

Post autor: DejaVu »

Nic na pewno nie ''wygadałem'' miałem 10GB na miesiąc i na pewno tego nie przekroczyłem , czasami dostawałem sms(tablet jako ruter) że pozostało tyle i tyle GB , ale to rzadko , w mojej lokalizacji to uryna nie internet NetWorks! przeważnie urzywany tylko do poczty,fora ,wiadomości , czasem ściągnąłem jakiś filmik z YT bo do oglądania tnącego się filmiku nie miałem cierpliwości .
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: Płatność za internet

Post autor: DejaVu »

Witam. Jednak przyszła faktura na domowy adres na kwotę zero zł . :)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Płatność za internet

Post autor: ja.michal »

Tylko uważaj, żeby nie wysłali ci wezwania do zapłaty z racji nieopłacenia faktury. :P Była tak sytuacja kiedyś w Orange, że faktura widniała na kwotę 0 zł, ale Orange nie zanotował "wpłaty" i poszedł "ban" w systemie sprawdzania wiarygodności między operatorami. :hyhy:
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Płatność za internet

Post autor: krystianb »

DejaVu pisze:Witam. Jednak przyszła faktura na domowy adres na kwotę zero zł . :)
Na wszelki wypadek schowaj w najważniejszych dokumentach i trzymaj przynajmniej 10 lat. Mówię całkiem poważnie.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: Płatność za internet

Post autor: DejaVu »

Trochę te papiery potrzymam , podobny przypadek miałem w Plusie jak też zakończyłem u nich działalność , teraz mam zamiar trochę podziałać na kartę obecnie przez dziewięć dni nabiłem 65,2MB :) na zawieranie umów nie mam chęci i czasu , w nowym dowodzie osobistym nie mam już adresu to pewnie trzeba by było załatwić jakieś zaświadczenie :( Kupiłem też kartę w Play , jak skńczy mi się kasa na Orange to zobaczę jak to będzie działać , w Playu jeszcze nigdy nie byłem :)
ODPOWIEDZ