Światłowód T-Mobile

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Światłowód T-Mobile

Post autor: mar_kow »

Mam pytanie odnośnie jakości oferowanej usługi T-Mobile światłowód. Aktualnie mam "neozdradę" 10Mb/s i Play 200GB z B818 Cat 19. Neo działa jak działa (stabilny ping na kablu), Play mimo 500m do BTS'a z agregacją pasm to bywa różnie. Mam możliwość <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> światła 600Mb/s za 69 zł/mies. Jakość usług telefonii komórkowej oferowanej przez T-Mobile w mojej okolicy przedstawia się średnio, kogo tylko znam ucieka od nich. Neo mam za 89.90 zł/ mies i zawsze mogę zrezygnować. Nie chciałbym się natomiast "wmontować" na dwa lata w coś z czego nie będę zadowolony.
Dziękuję za ewentualne opinie...
Prędkość z Play:
Obrazek
Okrutna prędkość Neo:
Obrazek
Dodam że 200GB/mies z Play'a w zupełności mi wystarcza...
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Światłowód T-Mobile

Post autor: piotrzet »

Play może się w każdej chwili pogorszyć może zwiększyć ci się zużycie danych w światłowodzie jest stabilnie i do tego bez limitu. Tylko pytanie czemu akurat T-M, a nie Orange?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Światłowód T-Mobile

Post autor: wojteks »

Pojawia się pytanie kto jest właścicielem sieci światłowodowej, bo TM raczej nie buduje własnej sieci światłowodowej.
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Światłowód T-Mobile

Post autor: mar_kow »

Pytałem w Orange czy jest możliwość przejścia na światło - stwierdzili że nie mają infrastruktury... Ktoś tajemniczo podwiesił kable światłowodowe na słupach i rozniósł ulotki T-Mobile...
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Światłowód T-Mobile

Post autor: wojteks »

Ciekawe, ale ja bym brał, światełko to światełko dziś 100, jutro 500 a jak potrzeba to i gigabit
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Światłowód T-Mobile

Post autor: mar_kow »

wojteks pisze:Ciekawe, ale ja bym brał, światełko to światełko dziś 100, jutro 500 a jak potrzeba to i gigabit
Pewnie masz rację... Złożę rezygnację z Neo i wezmę światło. 3 mies/gratis akurat zanim rozwiążę umowę z Orange żeby nie płacić podwójnie. Muszę tylko ogarnąć się w robocie bo siedzę od dwóch tygodni w izolacji... Może nawet przeciągnę nawet do świąt - i jakąś promocję wyhaczę...
ODPOWIEDZ