problemy z PC i modemem

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Włodek44
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-07-19, 08:23
Lokalizacja: Poznań

problemy z PC i modemem

Post autor: Włodek44 »

Mam modem Option Globetrotter 3G/EDGE, który działa w moim laptopie. Chciałem zastosować go w moim PC stacjonarnym z płytą główną ASUS P4B533-X chipset Intel 845E Intel ICH4. Zainstalowałem przejściówkę firmy Unitek - Professional I/O Controller Y-859 PCI-PCMCIA Niestety próba była nieudana, modem nie startuje. Podłączyłem ten sam zestaw do innego stacjonarnego PC z płytą ASROCK na AMD i modem zadziałał rewelacyjnie. Na obu stacjonarnych PC-tach mam system XP Professional. Czy ktoś może mi powiedzieć, co zrobić by usunąć konflikt na moim PC?
Włodek44
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

hmm

Post autor: sus »

fachowcem nie jestem ale wyglada to na wine plyty glownej,dosc czesto wystepuja problemy z pc i przejscowkamki pcmcia,prawdopodobnie trzeba bedzie pomyslec o zmienie plyty glownej lub przejscowki pcmcia,jesli masz od kogo pozyczyc takowa przejscowke to bym zaczal od tego,poszukaj na forum byly opisywane podobne problemy.
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
ODPOWIEDZ