Protesty przeciwko stacjom bazowym

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

kisio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2005-11-22, 13:42

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: kisio »

crow6 pisze:@kisio:
Wooow
Dajesz jeden wat, a dostajesz 1kW energii? Czlowieku napisz gdzie jest taka stacja bazowa to dostane Nobla za Perpetuum Mobile :d
O zysku anteny pewnie nic Ci nie wiadomo :?:

Oświecę Cię jednak, zyski anten w zależności od ich typu kilka/kilkanaście dB, aż do kilkudziesięciu (powyżej 40) dB.

Perpetum mobile :lol:
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: crow6 »

Hmmm - Off Topic sie robi :/

@kisio:
Jesli juz to "Perpetuum Mobile" - oryginalna pisownia :p

A co do "zysku anteny" to rzeczywiscie nie slyszalem. Za to wiem, ze energia nie bierze sie znikad (fizyka sie klania :] )...
Gott ist ein Popstar ]:->
kisio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2005-11-22, 13:42

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: kisio »

crow6 pisze: @kisio: Jesli juz to "Perpetuum Mobile" - oryginalna pisownia :p
Fakt, złapałeś mnie - punkt dla Ciebie, gratuluję dbałości o ortografię.
crow6 pisze: Ja na studiach bawilem sie na laborkach polami przy ktorych komorka to malutki magnesik i jakos nie wyrosla mi czwarta reka (chitynowego pancerzyka takze nie stwierdzilem)...
i
crow6 pisze: A co do "zysku anteny" to rzeczywiscie nie slyszalem.
Gratuluję wiedzy, którą posiadłeś na studiach :lol:
Totalna ignorancja.
crow6 pisze:Za to wiem, ze energia nie bierze sie znikad (fizyka sie klania :] )...
Może porozmawiamy na tematy techniczne...
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: crow6 »

@kisio:

Dziekuje bardzo :p
Dla scislosci studiuje Fizyke, a nie elektronike wiec ten Twoj "zysk..." jakos mnie nie interesuje (nie mozna wiedziec wszystkiego). Pola magnetyczne nie sluza tylko do przesylania informacji - maja o wiele ciekawsze zastosowania (chociazby w medycynie zeby nie robic totalnego OT), wiec moglem sie z nimi spotkac nie slyszac o antenach!
Jesli chce Pan pogadac technicznie to mail'a nie ukrywam (prosze o kontakt na PW) - chetnie podyskutuje z kims, kto ma wiedze nie ograniczona tylko do obrazania innych...

PS widzieliscie flagi na http://www.iddd.de/umtsno/whomails.htm? (zwlasza hmmm.... angielska????)?
Gott ist ein Popstar ]:->
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Jaco »

Panowie a może pójdziemy na jednego. :lol:
michal_99
Stały użytkownik forum
Posty: 102
Rejestracja: 2006-05-17, 11:06

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: michal_99 »

tak sobie tutaj zajrzalem... ciekawe :)
moze przestaniemy rowniez jezdzic samochodami bo przeciez wydbywaja sie trujace spaliny? a wspaniala magda zapewne nie oglada rowniez chyba TV bo przeciez z niego tez podobno promieniuje... a przeciez to takie szkodliwe :)
sam mam niedaleko BTS-a, jak nie ma lisci na drzewach to elegancko widze go z balkonu.
PS: na cos trzeba przeciez umrzec :twisted:
pozdrawiam
KrzysztofKuklinski

Uratujmy Dzieci

Post autor: KrzysztofKuklinski »

Panią Magdę i wszystkich Ludzi Dobrej Woli,

zapraszam serdecznie na portal "Uratujmy dzieci"
http://www.kamionki.snap.pl/

pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Kukliński
Awatar użytkownika
draconair
Stały użytkownik forum
Posty: 112
Rejestracja: 2006-05-24, 09:22
Lokalizacja: Inna rzeczywistość

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: draconair »

Przez takich ludzi i ich prostesty muszę w zasadzie walczyć o zasięg EDGE... to jest chore!

Ehh... kiedyś byly mikrofalówki, teraz stacje bazowe... Jedźcie sobie na syberię do jaskiń jak się nie podoba i wam to szkodzi, a normalnym ludziom pozwólcie korzystać z dóbr XXI wieku w pełnym tego słowa znaczeniu... Świat nie będzie się dostosowywał do garstki pieniaczy...

Troszkę może przesadziłem, ale sorry...

//

Jak już tak lubicie wszystko udokumentowywać to zróbcie też raport o szkodliwości takich tekstów na normalnych ludzi, przez które to teksty podnosi się poziom adrenaliny, ciśnienia etc. we krwi! Zapewniam was, że "szkodliwość" bts'ów będzie niczym w porównaniu do tego!

Uhh... juz nic nie napisze, bo mnie coś trafia...
Plus LTE
Orange VDSL
ODPOWIEDZ