Protesty przeciwko stacjom bazowym

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
agnyra

Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Witam wszystkich

byc moze ten temat nie jest sciśle powiązany z internetem komórkowym ale na pewno ma wiele wspólnego. Chcecie się pośmiać ? zajżyjcie TU

http://gb.webmart.de/gb.cfm?id=875138&sr=1


Z drugiwej strony osobom o slabszych nerwach polecam wcześniejsze zażycie środków uspokajajacych. Martwi mnie że coraz wiecej ludzi będących "nie w temacie" zaczyna wierzyć w bajki wymyslane przez inicjatorów tej strony. Kilkukrotnie już spotkałem się z sytuacjami gdy budowa lub modernizacja BTSa nie doszła do skótku z ich powodu. A przecież chyba zależy nam na tym aby komórkowy internet (i nie tylko) działał wszędzie, warto zwrócić uwagę że przy wzrastającej liczbie protestów ekspansja UMTSu czy budowa sieci P4 mogą być znacznie utródnione.

Dlatego tez prosze moderatorów o nie kasowanie tego postu a wszystkich którym zależy na rozwoju sieci GSM/UMTS o ewentualne dokonywanie wpisów na tamtym, forum. Osobiście radzę używać serwera proxy lub posługiqwać sie zmiennym IP, moje wypowiedzi (pod nickiem "Adam G") pokażą dlaczego. Jest to jedna z nielicznych tego typu stron w internecie, czyta ją większość ludzi którzy są zaniepokojeni prespektywą masztu GSM w ich okolicy. Chodzi o to by powiedzieć im prawdę na temat szkodliwości stacji BTS a nie zostawiać na pastwę ludzi ktorych światopogląd wywodzi się z głebokiego średniowiecza

Pozdrawiam.
Rogall
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2006-04-08, 17:17
Lokalizacja: Polska

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Rogall »

wchodze na to forum i co moge przeczytać
niejaki Adam G to zly krasnoludek w internecie nazywany trolem
:lol:

ze strony:
witam własnie otrzymałem informację i pismo z umig ze koło mojego domu zamierzają postawić stację Bts 50 metrów.
nie jestem przeciwnikiem telefonii komorkowej sam mam telefon ale uzywam go swiadomię nie 24 godziny na dobę i nie chcę mieć słupa 30 metrów od domu.
Paranoją jest to ze słup ten chcą postawic w srodku wsi a nie np 600 m dalej. naokoło tej wsi są pola i ogromne mozliwości postawienia słupa który nikomu by nie przeszkasdzał
Pytanie jak zablokować taki projekt inwestycje która w znasczny sposób obniży koszt mojej nieruchomości ?? i narazi mnie na 24 godzinne promieniowanie
na miejscu tych ludzi przegoniłbym monterów widłami z ich BTS'em, mimo wszystko ja też nie chciałbym mieć nadajnika na dachu albo po drugiej stronie ulicy 15 metrów od mieszkania, jeśli spokojnie można zamontować go troche dalej, w miescie nie zawsze są takie mozliwości ale tak jak na tej wsi, co za róznica i tak nadajniki gsm 900 mają zasięg ok. 36 km, więc postawienie nawet 500 metrów w szczerym polu nie powinno zaszkodzić zasięgowi, po porstu operator sieci nie liczy się z mieszkańcami tylko widocznie kupił tanio ziemie pod nadajnik i chce go postawić gdziekolwiek nawet na głowach tych ludzi, w imię postępu i oczywiscie biznesu bogaci mogą robić wszystko i za nic mają zdanie zwykłych ludzi, wmawiają im ciemnote, oni mieszkali tam wcześniej i powinni mieć coś do powiedzenia, nie licz na moje poparcie trolu!
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Sundance_kid »

Dobre. U mnie na wsi maja teraz BTSa stawiać. I też ludzie sie burzą.
Fajne jest to, że chcemy mieć lepszy zasięg, lepsze technologie i inne usprawnienia ale jak mamy cos pod to poświęcić to jest źle.
Awatar użytkownika
pimosz
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 270
Rejestracja: 2006-03-16, 18:24
Lokalizacja: ok Tomaszowa Lub

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: pimosz »

:D na pole z BTSem

Obrazek
Awatar użytkownika
kszysek
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2006-07-19, 08:10
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: kszysek »

każda z tych osób inaczej by śpiewała gdyby operator zaproponował by na jej posesji postawić przekaznik a nie w sasiedztwie ale bezpośrednio na ich działce, wówczas szkodliwosc promieniowania zagłuszona by była przez setki złotych płynące do nich z miesiąca na miesiąc, taka forma parasola ochronnego. :)
<| Blackberry Bold 9700 - Orange |Ipad2-3G Orange | Dell N4020 + Huawei e3131 - Orange | Hp Mini 311 | Hp t5630w Thin Client + Wimax |> To tyle :)
http://speedtest.net/result/1917097660.png
Rogall
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2006-04-08, 17:17
Lokalizacja: Polska

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Rogall »

Obrazek

ktoś kto tam mieszka musi mieć niezły zasięg :lol:
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Powiem wprost dla mnie tacy "protestujacy" to sa normalnie ciemnogrod i ciemna masa :( mowie to z smutkiem bo nasze spoleczenstwo niestety w wiekszosci takie jest :|
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Normalnie krew mnie zalewa jak sobie poczytalem te strony :| jak mozna byc takim tepym :?: takim ludziom proponowalbym by ziemie opuscili bo promieniowanie kosmiczne ich zabije :D
agnyra

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Powiem tak

Ja też uważam że jeśli istnieje możliwość postawienia BTSa w szczerym polu, to również powinno się z tekiej możliwości skorzystać. Problem tylko żźe ci panowie chcą zwykle ogólnie wyrzucić operatorów GSM z danej miejscowości , co wiecej w ich planach jest założenie partii której celem ma być demontarz stacji telefonii komnórkowej....CZY TO JEST NORMALNE ? Jak widze moje posty z wczoraj na tamntym forum p.Puzyna usunął, co dowodzi że człowiek ten nie ma żadnych argumentów a jego metody pochodzą z głebokiego PRLu. Jak ktoś ma czas to proponuję rzyjżeć się temu forum w całosci, tzmn od najstarszych postow, można wtedy zrozumieć chorą logikę(a raczej jej brak) założycieli których jedyną formą obrony jest obrażanie ludzi [/url][/i]
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

To sa jakies oszolomy i tyle :!: Dla nich najlepiej by bylo jak wszystkie stacje gsm/umts by zlomowano :shock: Oni nie maja bladego pojecia o gsm :!: Bts gsm - zasieg 36km :!: :D tylko w teori i to z najwieksza moca i tego praktycznie sie nie stosuje a jak sie stosuje to takie maszty sa oddalone od ludzi . U mnie w miescie sa stacje gsm co maja zasieg 2km max i gdzie te 36km :D :wink: A co do lokalizacji to czesto tak jest ze nawet 1km - w lewo czy prawo ma znaczenie - kto pisze ze to bzdura to bladego pojecia o gsm nie ma :!: na koniec ja bym takim "wsiom" i "miastom" co tak sie burza powaznie maszty pozabieral tak by zasiegu <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie mieli - moze wtedy by sie obudzili ze zyjemy w 21wieku a nie w ciemnogrodzie :!: :!: :!:
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Nie ja nie bede tam wdawal sie dyskusje z takimi "ludzmi" co pisza ze od bts maja-nadcisnienie,jaskre,bezplodnosc,bole glowy i inne choroby itp ...normalnie rece opadaja :|
Rogall
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2006-04-08, 17:17
Lokalizacja: Polska

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Rogall »

szalony pisze:Bts gsm - zasieg 36km :!: :D tylko w teori i to z najwieksza moca i tego praktycznie sie nie stosuje a jak sie stosuje to takie maszty sa oddalone od ludzi . U mnie w miescie sa stacje gsm co maja zasieg 2km
BTS o zasiegu 2 km musi mieć małą moc więc mogę się zgodzić że nie szkodzi, ale na tej wsi zamontują taki co będzie miał zasięg 2 km? wątpie żeby budowali coś takiego dla mieszkańców jednej wsi. Jeśli nie 36 to pewnie będzie miał donajmniej 15 km zasięgu więc z 8 razy tyle co w twoim mieście. Poza tym ciemnogród? co w tym dziwnego że ludzie boją się o własne zdrowie, wcześniej powinni być dobrze i obiektywnie poinformowani przez kogoś co będą budować pod ich nosem. Nadajnik jest szkodliwy czy nie to jednak nie wierze że operator nie mógłby zrozumieć tych ludzi i wybudować to gdzieś dalej niż 50 metrów od domów.
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Tak tylko czesto jest tak ze ten 1km dalej nikt nie chce operatorowi gruntu udostapnic :| a wiem z doswiadczenia ze ludzie i tak by protestowali bo tacy co protestuja to naprawde sa "oszolmy" - przyklad z tymi chorobami ze to przez bts :!: :? Ja w miescie wewnatrz budynkow nie mam Ery i zaloze sie ze jakby Era chciala bts zalozyc - chocby u mnie na dzialce to "oszolomy" by sie burzyli i mnie jako sasiada by z blotem mieszali :!: Taki mamy ciemnogrod :|
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Fragment z strony "protestujacych"- Mieszkańcy osiedla "Śródmieście" nie mogą pogodzić się z sąsiedztwem nadajnika telefonii komórkowej Plus GSM, który "wyrósł" na dachu budynku Otwockiego Zakładu Energetyki Cieplnej. Twierdzą, że ten pokaźny maszt jest powodem ich złego samopoczucia, bólów głowy i bezsenności. I taki wlasnie jest "ciemnogrod"
:| z taki ludzmi <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie da sie rozmawiac bo ich problemy sa przez bts i trza je zlikwdowac :D :D :lol:
agnyra

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Nawet na wsi BTSy nie mają wiecej niż 40 Watów, po prostu większych się nie stosuje. No ale p.Gezlokowi zawsze coś bedzie przeszkadzać,

***szalony widzę że wkórzyłes sie prawie jak ja, napisz im cos "od serca" :-)

Mysle nad założeniem strony gdzie można by pisać prawdę o takich ludziach, co otym myślicie ?
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Agnyra- ano troche mam nerwa :wink: bo czy Ci ludzie sa normalni :?: moim zdaniem nie :!: Nie daj boze w takiej "wsi" albo gdzie indziej gdzie zasiegu nie ma lub jest bardzo slaby- bedzie jakis wypadek gdy trza bedzie na 9.. dzwonic a kabla nie bedzie :!: Pol biedy jak ktos na 112 zadzwoni to wtedy mozna sie polaczyc z obcej sieci jak zasieg jest, ale z 9.. tylko z sieci maciezystej dziala. :?:
agnyra

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Witaj w klubie....

Zwykle jestem dośc spokojny ale tamto forum doprowadziło mnie do wściekłosci. Napisałem tam zresztą o możliwości wzywania pomocy przez 112/9xx, wiesz co oni zrobili ? Skasowali mój post i zablokowali moje IP. Dobrze ze wiem co to jest anonimowe proxy :-)

zajżyjcie sobie jeszcze tu:

http://www.iddd.de/umtsno/whomails.htm

tylko w furii nie wywalcie monitora przez okno :-)
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Normalnie gotuje sie w mnie jak czytam tamte teksty :!: Jak mozna byc takim "ciemnogrodem" nie chce mi sie tu wklejac tych tekstow ale nie wiedzialem czy plakac czy sie smiac jak w pewnej szkole rodzice protestuja przeciw antenom na dachu budynku bo ich dzieci beda od nich chorowac i kwiaty nie beda rosly po antenami :shock: :|
TJE
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2006-06-02, 21:09

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: TJE »

szalony pisze:Fragment z strony "protestujacych"- Mieszkańcy osiedla "Śródmieście" nie mogą pogodzić się z sąsiedztwem nadajnika telefonii komórkowej Plus GSM, który "wyrósł" na dachu budynku Otwockiego Zakładu Energetyki Cieplnej. Twierdzą, że ten pokaźny maszt jest powodem ich złego samopoczucia, bólów głowy i bezsenności. I taki wlasnie jest "ciemnogrod"
:| z taki ludzmi <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie da sie rozmawiac bo ich problemy sa przez bts i trza je zlikwdowac :D :D :lol:
Plus oszukuje klientów, zawyża rachunki, ma najbardziej pokrętne regulaminy, nie uznaje reklamacji. Stąd to złe samopoczucie mieszkańców. Jak nie będzie zasięgu plusa to ludzie nie będą u niego kupować telefonów i ludzie będą zdrowsi. Lepiej żeby te maszty postawiła era lub idea a <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> poczują się lepiej.
Awatar użytkownika
skalar13
Stały użytkownik forum
Posty: 72
Rejestracja: 2006-02-11, 22:36
Lokalizacja: Adamowice

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: skalar13 »

Widziałem tą strone dużo wcześniej i też mnie wkurzyła. Ciekawe co by powiedzieli jak by na ich polu mieli montować BTSa. Znam kolesia co mu postawili na polu BTSa na Orange i ERA i wsumie sieci mu płacą 6tyś.zł na miesiąc. Dobre nie. :wink:

A blokowanie IP i usuwanie postów to typowe komunistyczne zagrywki. Przecież nie żyjemy w CHINACH. Cezury już nie powinno być :!: To blokowanie wolnej wypowiedzi. Co za koleś musi prowadzić tą strone :evil:
Blue Connect + Nokia 6020 + oryginal CA-42 + antena kierunkowa Dipol = MAX 23kB/s
agnyra

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Koleś ktory prowadzi tę stronę to Krzysztof Puzyna, dodatkowo w Polsce działa "stowarzyszenie przeciw elektroskażeniom" której założycielem jest Zbigniew Gezlok. To on jest inicjatorem 90% akcji protestacyjnych dotyczących BTSów. Swe racje opiera on na badaniach "światłego umysłu" mgr.inż Mariana Kloszewskiego. Gdy zaproponowałem im żeby swe rewelacje zweryfikowali w takich ośrodkach naukowych jak PAN AGH czy UW nie otrzymałem odpowiedzi...

SZOK !!!! oto co znalazłem na owym sławetnym forum. Wstąpiłem do służ specjalnych i nawet o tym nie wiem :-) :-) AA oto cytat:

Uwaga odwracanie uwagi od problematyki inwazji telefonii komórkowej na Polske poprzez anonimowe ataki takich panów jak G. jak g. i M i Inf. na osoby a nie na temat przymusowego napromieniowania przez stacje stawiane dla umts nawet co150 m jest ulubiona metoda sluzb specjalnych i przejeta przez operatorów. W tych atakach pozorowane jest wyjscie z tematu ze jak Puzyna nie bedzie pisal o wynikach badan to ludzie nie beda umierali na raka przez promieniowanie telefonii komórkowej.

Kompletna bzdura !

W tym forum nie chodzi ani o pana Puzyne ani o pana Gelzoka tylko o pomoc przeciwko masowej inwazji masztów od telefonii komórkowej.

Jestem zmuszony aby utrzymac swobodny dostep do tego forum wyrzucac ludzi co zasmiecaja ksiege gosci propaganda operatorów. Jest to ukryta reklama dla telefonii komórkowej.

Innym rozwiazaniem bylaby kontrola tego forum tzn zmuszenie mnie do przegladania kazdego wpisu zanim on sie ukaze, taka moderacja mnie nie interesuje, bedzie jednak konieczna jak oprócz g. inni zaczna trollowac.

Robie to co inni moderatorzy robia z trolami -banuja.

Dlatego usuwam wszystkie posty trola G.
Idz precz trolu g. !


SZOK normalnie :-) Napiszcie im cooś bo z krzesła spadnę :-)
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: crow6 »

Nie wiem czemu Wy sie dziwicie? Przejrzyjcie Siec, a znajdziecie setki postow podobnych postow. Poza tym sprawa bts to jeszcze nic - znalazem dyskusje o szkodliwym promieniowaniu linii energetycznych (!!!) i kuchenek mikrofalowych :lol:
Ogolnie ludzie (zwlaszcza na wsiach) sa niedoksztalceni wiec prymitywny strach przed niewiadomym (kiedys to byly pioruny, ogien, elektrycznosc itd) to normalka i nie ma sensu robic z tego takiej afery na forum.
Proponuje po prostu zakonczyc ten temat, bo kontynuujac go upodabniacie sie troche do nich :wink:
agnyra

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Z samego niedokształcenia takie brednie sie nie biora, tutaj główna rolę odgrywają inicjatorzy tamtej strony. To oni "biorą pod swoje skrzydła" protestujacych mieszkańców i to oni wciskają im niewiadomo jakie teorie potęgując strach. Niestety ale fundacja p.Gezloka stoi za 90% wstrzymaniami budowy/nakazami rozbiórki BTSów
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Jaco »

No właśnie.Przez takie teksty ściągnięte z neta i pozbierane w niby całość ,w mojej miejscowości utworzył się komitet który sprzeciwił się budowie przekaznika ERY której jest fatalny zasięg.Ja sam utworzyłem drugi i osobiście zbierałem podpisy aby to powstało.Ale niestety sprawę przekazano do wójta i ślad po niej zaginął.Napiszę jeszcze że w mojej miejscowości stoi już jeden maszt od tel stacjonarnych radiowych koło SZKOŁY gdzie uczą się dzieci ale nie widziałem żeby któreś ŚWIECIŁO na lekcjach lub poza szkołą.
Awatar użytkownika
Selvis
Stały użytkownik forum
Posty: 133
Rejestracja: 2006-04-09, 19:11
Lokalizacja: ?l?sk

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Selvis »

Jaco pisze:Ale niestety sprawę przekazano do wójta i ślad po niej zaginął.
:D Ha, ha... A czy przypadkiem "jaśnie Wam panujący" pan Wójt nie należy do którejś z partii koalicyjnych?
To by wiele tłumaczyło :D
Jaco pisze:w mojej miejscowości stoi już jeden maszt od tel stacjonarnych radiowych koło SZKOŁY gdzie uczą się dzieci ale nie widziałem żeby któreś ŚWIECIŁO na lekcjach lub poza szkołą.
Nie świecą, bo to inne promieniowanie.
Emituje go nadajnik poprawny politycznie :twisted:
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Jaco »

Długo by pisać co i jak ale jak wszyscy wiedza sprawa ma się o kasę.Walka między sąsiadami którzy są dla siebie rodziną.A z rodziną wychodzi się tylko (dobrze) na zdęciach. Co do tego drugiego mieliśmy tylko jeden wybór albo będą telefony radiowe albo <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie będzie.No i wszyscy byli za tym żeby było bo inaczej trzeba było z poczty dzwonić ale tylko do 15 bo póżniej było nie czynne.
MagdaP

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: MagdaP »

agnyra - czy w pobliżu twojego domostwa znajduje się jakiś BTS? bo ja mam 2 dokładnie 35 m od domu, jestem w ciąży i wierz mi marzę o tym żeby walnął w niego megapiorun i w tego dupka który jest właścicielem budynku na którym stoją, a który wprost mówi że dla niego zysk jest ważniejszy niż zdrowie.

sundance_kid - mamy takie alternatywy - lepszy zasięg za cenę zdrowia i życia ludzi? gratuluję!

kszysek - setki złotych płynące do mnie z miesiąca na miesiąc w zamian za maszcik na mojej posesji? ile to stacje płacą za swoje eksperymenty na ludziach? 600 zł miesięcznie?

wyzywacie innych od ciemnogrodu, a sami jesteście tylko dzieciakami zachłyśniętymi technicznymi nowinkami co pozbawiło was możliwości racjonalnego myślenia.

ile lat ma telefonia komórkowa że jesteście w stanie podpisać się obiema rękami pod nieszkodliwością wszystkich jej technicznych rozwiązań? prowadzicie jakieś badania naukowe czy statystyczne na temat PEM?

pewnie chcielibyście mieć BTS na swoich dachach, a najlepiej po jednym w każdym ogródku między rzodkiewkami? ja nie chcę BTSów w mojej okolicy. nie dlatego że jestem ciemnogrodem, boję się że krowy nie będą mleka dawać ani nie jestem przeciwnikiem postępu, ale nie mam zamiaru wbrew własnej woli brać udziału w jakimś megaeksperymencie który tak na dobrą sprawę - niewiadomo jak się dla biorących w nim udział zakończy.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: bob »

Mieszkam w Katowicach jak napisane i nawet nie wiem gdzie jest jakieś miejsce bez nadajników.
MagdaP

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: MagdaP »

ps. i może was by podniecało to że odsłaniając rano zasłony w waszych sypialniach pierwsze co widzicie to seksowne 2,5 metrowe Kathreiny sterczące 15 m nad waszymi głowami, ale zrozumcie że są ludzie których to nie rajcuje. nie jesteście sami na tym świecie...
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: magmike »

Przez cały czas świat zmierza do samozagłady...
A co do sieci komórkowych - jeśli nawet znajdą się dowody na szkodliwość jaką niosą, to pewnie długo będzie to ukrywane ze względu na ogromne przychody operatorów :|
pozdrawiam, magmike
ODPOWIEDZ