Protesty przeciwko stacjom bazowym

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Agnyra- ano troche mam nerwa :wink: bo czy Ci ludzie sa normalni :?: moim zdaniem nie :!: Nie daj boze w takiej "wsi" albo gdzie indziej gdzie zasiegu nie ma lub jest bardzo slaby- bedzie jakis wypadek gdy trza bedzie na 9.. dzwonic a kabla nie bedzie :!: Pol biedy jak ktos na 112 zadzwoni to wtedy mozna sie polaczyc z obcej sieci jak zasieg jest, ale z 9.. tylko z sieci maciezystej dziala. :?:
agnyra

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Witaj w klubie....

Zwykle jestem dośc spokojny ale tamto forum doprowadziło mnie do wściekłosci. Napisałem tam zresztą o możliwości wzywania pomocy przez 112/9xx, wiesz co oni zrobili ? Skasowali mój post i zablokowali moje IP. Dobrze ze wiem co to jest anonimowe proxy :-)

zajżyjcie sobie jeszcze tu:

http://www.iddd.de/umtsno/whomails.htm

tylko w furii nie wywalcie monitora przez okno :-)
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: szalony »

Normalnie gotuje sie w mnie jak czytam tamte teksty :!: Jak mozna byc takim "ciemnogrodem" nie chce mi sie tu wklejac tych tekstow ale nie wiedzialem czy plakac czy sie smiac jak w pewnej szkole rodzice protestuja przeciw antenom na dachu budynku bo ich dzieci beda od nich chorowac i kwiaty nie beda rosly po antenami :shock: :|
TJE
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2006-06-02, 21:09

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: TJE »

szalony pisze:Fragment z strony "protestujacych"- Mieszkańcy osiedla "Śródmieście" nie mogą pogodzić się z sąsiedztwem nadajnika telefonii komórkowej Plus GSM, który "wyrósł" na dachu budynku Otwockiego Zakładu Energetyki Cieplnej. Twierdzą, że ten pokaźny maszt jest powodem ich złego samopoczucia, bólów głowy i bezsenności. I taki wlasnie jest "ciemnogrod"
:| z taki ludzmi <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie da sie rozmawiac bo ich problemy sa przez bts i trza je zlikwdowac :D :D :lol:
Plus oszukuje klientów, zawyża rachunki, ma najbardziej pokrętne regulaminy, nie uznaje reklamacji. Stąd to złe samopoczucie mieszkańców. Jak nie będzie zasięgu plusa to ludzie nie będą u niego kupować telefonów i ludzie będą zdrowsi. Lepiej żeby te maszty postawiła era lub idea a <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> poczują się lepiej.
Awatar użytkownika
skalar13
Stały użytkownik forum
Posty: 72
Rejestracja: 2006-02-11, 22:36
Lokalizacja: Adamowice

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: skalar13 »

Widziałem tą strone dużo wcześniej i też mnie wkurzyła. Ciekawe co by powiedzieli jak by na ich polu mieli montować BTSa. Znam kolesia co mu postawili na polu BTSa na Orange i ERA i wsumie sieci mu płacą 6tyś.zł na miesiąc. Dobre nie. :wink:

A blokowanie IP i usuwanie postów to typowe komunistyczne zagrywki. Przecież nie żyjemy w CHINACH. Cezury już nie powinno być :!: To blokowanie wolnej wypowiedzi. Co za koleś musi prowadzić tą strone :evil:
Blue Connect + Nokia 6020 + oryginal CA-42 + antena kierunkowa Dipol = MAX 23kB/s
agnyra

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Koleś ktory prowadzi tę stronę to Krzysztof Puzyna, dodatkowo w Polsce działa "stowarzyszenie przeciw elektroskażeniom" której założycielem jest Zbigniew Gezlok. To on jest inicjatorem 90% akcji protestacyjnych dotyczących BTSów. Swe racje opiera on na badaniach "światłego umysłu" mgr.inż Mariana Kloszewskiego. Gdy zaproponowałem im żeby swe rewelacje zweryfikowali w takich ośrodkach naukowych jak PAN AGH czy UW nie otrzymałem odpowiedzi...

SZOK !!!! oto co znalazłem na owym sławetnym forum. Wstąpiłem do służ specjalnych i nawet o tym nie wiem :-) :-) AA oto cytat:

Uwaga odwracanie uwagi od problematyki inwazji telefonii komórkowej na Polske poprzez anonimowe ataki takich panów jak G. jak g. i M i Inf. na osoby a nie na temat przymusowego napromieniowania przez stacje stawiane dla umts nawet co150 m jest ulubiona metoda sluzb specjalnych i przejeta przez operatorów. W tych atakach pozorowane jest wyjscie z tematu ze jak Puzyna nie bedzie pisal o wynikach badan to ludzie nie beda umierali na raka przez promieniowanie telefonii komórkowej.

Kompletna bzdura !

W tym forum nie chodzi ani o pana Puzyne ani o pana Gelzoka tylko o pomoc przeciwko masowej inwazji masztów od telefonii komórkowej.

Jestem zmuszony aby utrzymac swobodny dostep do tego forum wyrzucac ludzi co zasmiecaja ksiege gosci propaganda operatorów. Jest to ukryta reklama dla telefonii komórkowej.

Innym rozwiazaniem bylaby kontrola tego forum tzn zmuszenie mnie do przegladania kazdego wpisu zanim on sie ukaze, taka moderacja mnie nie interesuje, bedzie jednak konieczna jak oprócz g. inni zaczna trollowac.

Robie to co inni moderatorzy robia z trolami -banuja.

Dlatego usuwam wszystkie posty trola G.
Idz precz trolu g. !


SZOK normalnie :-) Napiszcie im cooś bo z krzesła spadnę :-)
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: crow6 »

Nie wiem czemu Wy sie dziwicie? Przejrzyjcie Siec, a znajdziecie setki postow podobnych postow. Poza tym sprawa bts to jeszcze nic - znalazem dyskusje o szkodliwym promieniowaniu linii energetycznych (!!!) i kuchenek mikrofalowych :lol:
Ogolnie ludzie (zwlaszcza na wsiach) sa niedoksztalceni wiec prymitywny strach przed niewiadomym (kiedys to byly pioruny, ogien, elektrycznosc itd) to normalka i nie ma sensu robic z tego takiej afery na forum.
Proponuje po prostu zakonczyc ten temat, bo kontynuujac go upodabniacie sie troche do nich :wink:
agnyra

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: agnyra »

Z samego niedokształcenia takie brednie sie nie biora, tutaj główna rolę odgrywają inicjatorzy tamtej strony. To oni "biorą pod swoje skrzydła" protestujacych mieszkańców i to oni wciskają im niewiadomo jakie teorie potęgując strach. Niestety ale fundacja p.Gezloka stoi za 90% wstrzymaniami budowy/nakazami rozbiórki BTSów
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Jaco »

No właśnie.Przez takie teksty ściągnięte z neta i pozbierane w niby całość ,w mojej miejscowości utworzył się komitet który sprzeciwił się budowie przekaznika ERY której jest fatalny zasięg.Ja sam utworzyłem drugi i osobiście zbierałem podpisy aby to powstało.Ale niestety sprawę przekazano do wójta i ślad po niej zaginął.Napiszę jeszcze że w mojej miejscowości stoi już jeden maszt od tel stacjonarnych radiowych koło SZKOŁY gdzie uczą się dzieci ale nie widziałem żeby któreś ŚWIECIŁO na lekcjach lub poza szkołą.
Awatar użytkownika
Selvis
Stały użytkownik forum
Posty: 133
Rejestracja: 2006-04-09, 19:11
Lokalizacja: ?l?sk

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Selvis »

Jaco pisze:Ale niestety sprawę przekazano do wójta i ślad po niej zaginął.
:D Ha, ha... A czy przypadkiem "jaśnie Wam panujący" pan Wójt nie należy do którejś z partii koalicyjnych?
To by wiele tłumaczyło :D
Jaco pisze:w mojej miejscowości stoi już jeden maszt od tel stacjonarnych radiowych koło SZKOŁY gdzie uczą się dzieci ale nie widziałem żeby któreś ŚWIECIŁO na lekcjach lub poza szkołą.
Nie świecą, bo to inne promieniowanie.
Emituje go nadajnik poprawny politycznie :twisted:
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Jaco »

Długo by pisać co i jak ale jak wszyscy wiedza sprawa ma się o kasę.Walka między sąsiadami którzy są dla siebie rodziną.A z rodziną wychodzi się tylko (dobrze) na zdęciach. Co do tego drugiego mieliśmy tylko jeden wybór albo będą telefony radiowe albo <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie będzie.No i wszyscy byli za tym żeby było bo inaczej trzeba było z poczty dzwonić ale tylko do 15 bo póżniej było nie czynne.
MagdaP

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: MagdaP »

agnyra - czy w pobliżu twojego domostwa znajduje się jakiś BTS? bo ja mam 2 dokładnie 35 m od domu, jestem w ciąży i wierz mi marzę o tym żeby walnął w niego megapiorun i w tego dupka który jest właścicielem budynku na którym stoją, a który wprost mówi że dla niego zysk jest ważniejszy niż zdrowie.

sundance_kid - mamy takie alternatywy - lepszy zasięg za cenę zdrowia i życia ludzi? gratuluję!

kszysek - setki złotych płynące do mnie z miesiąca na miesiąc w zamian za maszcik na mojej posesji? ile to stacje płacą za swoje eksperymenty na ludziach? 600 zł miesięcznie?

wyzywacie innych od ciemnogrodu, a sami jesteście tylko dzieciakami zachłyśniętymi technicznymi nowinkami co pozbawiło was możliwości racjonalnego myślenia.

ile lat ma telefonia komórkowa że jesteście w stanie podpisać się obiema rękami pod nieszkodliwością wszystkich jej technicznych rozwiązań? prowadzicie jakieś badania naukowe czy statystyczne na temat PEM?

pewnie chcielibyście mieć BTS na swoich dachach, a najlepiej po jednym w każdym ogródku między rzodkiewkami? ja nie chcę BTSów w mojej okolicy. nie dlatego że jestem ciemnogrodem, boję się że krowy nie będą mleka dawać ani nie jestem przeciwnikiem postępu, ale nie mam zamiaru wbrew własnej woli brać udziału w jakimś megaeksperymencie który tak na dobrą sprawę - niewiadomo jak się dla biorących w nim udział zakończy.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: bob »

Mieszkam w Katowicach jak napisane i nawet nie wiem gdzie jest jakieś miejsce bez nadajników.
MagdaP

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: MagdaP »

ps. i może was by podniecało to że odsłaniając rano zasłony w waszych sypialniach pierwsze co widzicie to seksowne 2,5 metrowe Kathreiny sterczące 15 m nad waszymi głowami, ale zrozumcie że są ludzie których to nie rajcuje. nie jesteście sami na tym świecie...
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: magmike »

Przez cały czas świat zmierza do samozagłady...
A co do sieci komórkowych - jeśli nawet znajdą się dowody na szkodliwość jaką niosą, to pewnie długo będzie to ukrywane ze względu na ogromne przychody operatorów :|
pozdrawiam, magmike
MagdaP

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: MagdaP »

juz jest ukrywane i to za kasę takich napaleńców jak w tym wątku, którzy napełniają kieszenie operatorów sieci.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: bob »

MagdaP pisze:ps. i może was by podniecało to że odsłaniając rano zasłony w waszych sypialniach pierwsze co widzicie to seksowne 2,5 metrowe Kathreiny sterczące 15 m nad waszymi głowami, ale zrozumcie że są ludzie których to nie rajcuje. nie jesteście sami na tym świecie...
A kogo to rajcuje to co piszesz mam wszedzie i juz tego nie widze.Jest wszedzie nawet nie wiadomo od kogo .Za oknem za drzwiami parkingiem na wiezy, kosciele, biurowcu, hali sportowej awf, bloku na przeciwko ,na moim i wszedzie na komendzie wojewodzkiej policji na biurze TPsa na Plusie Orlenie jest wszedzie jest tyle ze juz tego nie widze.
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: Szadzik »

bob pisze: A kogo to rajcuje to co piszesz mam wszedzie i juz tego nie widze.Jest wszedzie nawet nie wiadomo od kogo .Za oknem za drzwiami parkingiem na wiezy, kosciele, biurowcu, hali sportowej awf, bloku na przeciwko ,na moim i wszedzie na komendzie wojewodzkiej policji na biurze TPsa na Plusie Orlenie jest wszedzie jest tyle ze juz tego nie widze.
Popieram Cie @bob w 101%.
Dodam tylko jeszcze, że cywilizacja w momencie kiedy ruszyła do przodu, a ludzie nie sprzeciwili się rozwojowi, automatycznie musieli się na niego zgodzić.
Chodzi mi o to, że godząc się na przyjęcie całej tej lawiny nowych technologii, korzystanie z tego wszystkiego, automatycznie godzimy się na niedogodności z tymi technologiami związane.

Jeśli w domu używasz pralki automatycznej, a zakładam, że nie pierzesz w rzece ani nie używasz poczciwej Frani, to zgadzasz się na to, że marnujesz wodę i prąd.

To samo można odnieść do miliona innych rzeczy, których używasz i musisz się pogodzić z tym, że niosą one ze sobą również pewne zagorżenia i mogą w pewien sposób szkodzić.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: magmike »

Godzimy sie na wszystko z tym związane a co najgorsze jest to jak lawina, z każdą chwilą coraz większe.
Dla mnie szokiem jest gdy w moim mieście BTS postawiony jest na szpitalu i to nie na narożach dachu, tylko po środku na jednej rurce w trzech kierunkach są zamocowane anteny. Na kościele też mamy ale wieża jest dość wysoka i nikt sie tak wysoko nie wspina, a na ostatnim piętrze tego szpitala leżą chorzy... paranoja.
pozdrawiam, magmike
MagdaP

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: MagdaP »

w Gliwicach BTS stoi na szpitalu onkologicznym.

czy ja się godzę na nowe technologie? sorry, ja się mogę bez nich obejść, ale jaki mam wybór :?: wyemigrować na księżyc :?: dziwne porównanie pralka a komorka :|
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: seboo »

W Warszawie na Rentgena - tez ! - ja mam nad podworkiem Idee i Ere - 4 sektory sumarycznie w linii prostej widze BTS plusa i ogromny maszt BSC z 10 radioliniami - nie wiem co powiedziec ale do krytyki i obaw trzeba podchodzic konstruktywnie a nie sie osmieszac - w przeciwnym przypadku okaze sie ze odpowiedzialnosc choc faktyczna moze sie latwo rozmydlic z powodu pieniactwa autora tych rewelacji.
Rozumiem obawe wplywu pola EM na zycie czlowieka ale takie stwierdzenia ze strony p Puzyny ze nasi przegrali mundial poniewaz spali w hotelu na ktorym byl komorkowy przekaznik - podwaza jego rzetelne podejscie do tematu

http://www.iddd.de/umtsno/pilka.html
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: bob »

MagdaP pisze:...dziwne porównanie pralka a komorka :|
No nie do końca Madziu wszystko jest od siebie zależne jeśli tak naprawdę się wgłebić.Jeśli teoretycznie zniknie sieć radiowa ,satelity co za tym idzie TV, radio, stacje benzynowe, fabryki azbestu, kopalnie ,elektrownie, Bosh, Siemens, Sony, Toyota, nawozy sztuczne,niewolnictwo, eksperymenty genetyczne, spółki z o. o. ,koncerny tytoniowe itp to kim my wszyscy zostaniemy .Już piszę wspólnotą plemienną a przecież człowiek jest tak skonstruowany,że musi coś wymyślać ,zabijać ,zazdrościć, napadać ,grabić, budować, doświadczać świata ...
Temat na lata świetlne...
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: seboo »

skoro gosc kasuje niewygodne mu posty - to chyba naprawde jest jakims proekologicznym protestujacym i zatrzymujacym inwestycje dorobkiewiczem - ja rozumiem obawy ale na szpitalu polozniczym tez widzialem BTS-y i raczej nie dziala to na plody teratogennie - nie dajmy sie zwariowac.
Juz kiedys pisalem tutaj na forum o psychiatrii i o zjawiskach dysocjacyjno-konwersyjnych. Wszelkie obawy i uczulonych na odpowiedni temat ludzi konwertuja sie na doznania somatyczne z utrata wzroku , pamieci i czucia wlacznie !!. Jestem wyrozumialym dla obaw ludzi - moze rzeczywiscie nie warto stawiac BTS-a pare metrow od posesji - ale przegiecia nastepuja w druga strone.
Widzialem kiedys na spotkaniu anty-gsm moderatorke takiego spotkania ktora przekonywala o szkodliwosci telefonu komorkowego. Byla to p doktor - pediatra ktora bardzo szybko stracila zainteresowanie zebraniem i wyszla gdy tylko zadzwonila jej komorka - zaden z pieniacych sie ludzi nawet nie zauwazyl w swoim zacietrzewieniu tego faktu. Mowili tylko ze jak doktor to ma racje i niedlugo powymieraja jak nic. Ot ludzka mentalnosc - jak sie ktos zafiksuje to nawet BTS-y same beda zawiazywac krowom cycki ale i przez nie psy beda pupami szczekac.
MagdaP

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: MagdaP »

bob, nie mówię że chcę się cofnąć do prehistorycznych czasów gdzie ludzie nie mieli pralek... ale jeśli będziemy przyjmować cały ten postęp techniczny bezkrytycznie to nie wiem gdzie będzie ludzkość za 100 lat, bo życie na ziemi może już nie istnieć. cała ta sprawa z BTSami jest na tyle nowa że nie można ze 100% pewnością stwierdzić że lokalizacja pod oknami ludzi nie szkodzi, a ja nie chcę być częścią jakiegoś megaeksperymentu na ludziach, nie będzie jeden pan dyrektor budynku naprzeciwko decydował o życiu cąłej dzielnicy, niech najpierw sobie tę dzielnicę wykupi, ale gość nie liczy się z niczym i nikim tylko z marnymi kilkoma stówkami które dwaj operatorzy pompują do jego kieszonki.

a może za niedługo wymyslą pigułkę zamiast seksu - i co też się zgodzicie na zażywanie jej w imię postępu?
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: bob »

Proszę Cię Madziu piszesz to w przekonaniu,że zmieniasz świat albo przynajmniej pomagasz w tym lub może myślisz ,że masz jakiś wpływ na cokolwiek ?I tak może ku radości przeważającej większości w tym kraju jesteśmy bardzo technologicznie opóźnieni (także w świadomości ekologicznej)
>Miti<
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-09-17, 11:12
Lokalizacja: Anglia

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: >Miti< »

MagdoP zyjemy w czasach w ktorych kazdy moze mowic co chce, pisac co chce, ale nie dozylismy czasow w ktorych kazdy potrafi myslec. i to jest smutne.

w obecnych czasach trudno posiadac wiedze renesansowa- znac sie na wszystkim, dlatego nasze poglady musimy opierac tylko na wybranych bardzo waskich przeslankach. nie jestesmy specjalistami od telekomunikacji, fizyki, onkologii, wiec korzystamy z wiedzy innych.

sposob przekazania owej wiedzy czesto decyduje o naszym subiektywnym odczuciu jej prawdziwosci badz nie.

czytajac p.Puzyne nie moge odnosic sie do wynikow badan, podwazac ich, bo nie mam na to dostatecznej wiedzy, ale moge zaczac wyobrazac sobie swiat wg niego:

"manipulacja jest związana z iinfiltracją Światowej Organizacji Zdrowia WHO"
"kiedy to wbrew apelom i akcjom polskich elit naukowych i politycznych, solidarność i mądrość narodu zablokowała rozwój mafii atomowej w Polsce."
"po przyłączeniu się do parlamentarnych reżimów Europy, "
"W poniższym tekście i w załączonych na stronie iddd.de źródłach, podaję neutralne informacje"
"nie będzie publikowany w sterowanych przez obcy kapitał gazetach."
"wypracowane przez mafijną organizację ICNIRP i popierane przez skorumpowaną przez członków ICNIRP Światową Organizację Zdrowia WHO."
"przez skorumpowane prezydium parlamentu europejskiego 5-tej kadencji"
"Aktualnie na drodze sądowej jest próbowane zniszczenie instrumentów"
"stoją oczywiście lobbyści przemysłu telefonii komórkowej"
wszystkie cytaty za:http://www.iddd.de/umtsno/odpsejm/hum.htm

wklejac dalej nie bede bo chyba wiadomo(?) o co chodzi.

problem polega na tym droga Magdo ze podwazyc mozna wszystko i wszedzie wietrzyc spisek.
prosze porownaj sposob pisania pana Henryka Pajaka, ktory oprocz wybrania sobie innej teorii spisku niczym nie rozni sie od p.Puzyny:

http://www.polonica.net/Bestie_Konca_Czasow2.htm

" Biznes oparty na krwi milionów gojów europejskich polegal na tym, ze jestem spamerem byl sprzet wojenny.

Detonatorem - pretekstem wejscia USA w te rzez bylo storpedowanie pasazerskiego statku „Luskania" z okolo 1300 nieswiadomymi niczego pasazerami na pokladzie. Statek nafaszerowano uzbrojeniem, nastepnie kanalami wywiadu brytyjskiego poinformowano Niemców o tym podwójnym ladunku statku. W centrum tej zbrodni tkwil prezydent Wilson. Wiedzial o przygotowaniach jak potem Roosevelt wiedzial o japonskiej armadzie nadciagajacej do Peari Harbour.

„Lusitania" skazana na niemieckie torpedy poplynela do strefy wojennej. Swiadomy tej zbrodniczej prowokacji Departament Stanu wiedzial, ze pod pokladem znajduja sie tony sprzetu wojennego. Wilson wiedzial o wycofaniu eskorty „Lusitanii", aby nie przeszkadzac Niemcom - formalnosci dopelnily niemieckie torpedy. Wspólorganizatorem spisku byl Zyd, agent Rothschildów, Morganów i Schiffów - Colonel House, ojciec pózniejszej prawej reki Roosevelta - Mandela Housea.

Historyk Colin Simpson nazwal te brytyjsko-amerykanska zbrodnie na wlasnych obywatelach obrzydliwym aktem umyslnego morderstwa. Wielu innych historyków pisalo tak samo, lecz ich prace docieraja do nielicznych czytelników."
a Puzyna:
"One w Polsce znane tylko nielicznym, nie przedostały się jeszcze do świadomości większości."

ciekawe dlaczego? bo wszystko to jedna wielka manipulacja? wyobrazasz sobie tych agentow wszechswiatowego spisku syjonistycznego potykajacych sie w korytarzach o pedalskich agentow stowarzyszonych z masoneria, walczacych w zaulkach parlamentow z lobbystami telefonii komorkowej, przemyslu tytoniowego i atomowego, a wszystkim tym steruja agenci CIA pracujacy dla amerykanskiego przemyslu zbrojeniowego?

powtarzam jeszcze raz, nie pisze oszkodliwosci BTSow badz nie, pisze o tym ze p.Puzyna jest niestety zlym ambasadorem tej sprawy, gdyz jego nastepnym celem powinna byc dluga terapia, najlepiej w osrodku zamknietym

czy bylas szczepiona lub szczepisz swoje dzieci? co myslisz o tym?
http://www.petlaczasu.pl/szczepienia/b59754
http://www.ajwrb.org/polish/nauka/vaccinat.html
szczepienia zbrodnia przeciwko ludzkosci!!

a co myslisz na temat ukrywanej prawdy o 11 wrzesnia?
http://www.911.thecrims.net.pl/
jak wiadomo osobom madrym to rzad USA wszystko zorganizowal aby miec pretekst do zajecia Iraku, Iranu...
MagdaP pisze:a ja nie chcę być częścią jakiegoś megaeksperymentu na ludziach, a może za niedługo wymyslą pigułkę zamiast seksu - i co też się zgodzicie na zażywanie jej w imię postępu?
czy Ci sie to podoba czy nie codziennie jestes czescia pieprzonego megaeksperymentu na ludziach, poczawszy od pierwszego oddechu na ostatnim skonczywszy. To czym oddychasz, to co jesz, to w co sie ubierasz, wszystko, WSZYSTKO jest skazone, wysoce przetworzone, oparte na chemii i zwiazkach toksycznych. O Twoim zyciu i zdrowiu decyduja ludzie ktorzy posiadaja wladze- politycy, naukowcy, a Ty i Ja no coz mozemy to zaakceptowac albo wyniesc sie do Montany.

BTSy (IMHO) nie sa ani bardziej ani mniej szkodliwe niz wszystko co nas codziennie otacza


akurat pigulka zrewolucjonizowala swiat. zostala uznana za jeden z najwiekszych wynalazkow ludzkosci. jesli wymysla taka ktora bedzie dawala wieksze doznania..to czemu nie? w koncu katolicy beda mieli czyste sumienia i nawet dziewice troche zabawy :)

"Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, myslałem jak dziecko, rozumiałem jak dziecko. Gdy stałem się dojrzałym człowiekiem pozbyłem się cech dziecinnych"
NO MERCY
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: zDaleKi »

Dyskusja podążyła w kierunku bardziej przypominającym Hyde-Park i tam też została przesunięta :)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: crow6 »

No coz - kazda teze przydaloby sie poprzec jakims SENSOWNYM dowodem (ps puste gadanie ostatnio robi sie strasznie modne nie tylko w sejmie). Sa ludzie wierzacy w UFO to moga sobie i w szkodliwosc FEM wierzyc :)
Ja na studiach bawilem sie na laborkach polami przy ktorych komorka to malutki magnesik i jakos nie wyrosla mi czwarta reka (chitynowego pancerzyka takze nie stwierdzilem)... Co wiecej opiekun pracowni ktory siedzi tam codziennie tez wyglada w miare normalnie (dwie glowy, jedna reka i osiem nog - zwykly czlowiek). A moze to jest tak, ze zupelny brak FEM szkodzi na mozg (pewnie znajdzie sie jakis Bardzo_Madry_Instytut ktory przeprowadzil "odpowiednie badania")? Niektore wypowiedzi powyzej daja wiele do myslenia...
kisio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2005-11-22, 13:42

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: kisio »

Nie do końca mogę sie zgodzić z tym co piszecie, że ciemnogród walczy z wiatrakami.
Powiedzmy, że wieże stojące w odległości kilkudziesięciu/kilkuset metrów od budynków, w których mieszkają ludzie nie powinny mieć żadnego wpływu na zdrowie człowieka.
Z kolei maszty i anteny umiejscowione np. na wieżowcach niekoniecznie będą miały właściwości "lecznicze" :wink: i będą w 100% bezpieczne dla mieszkających na ostatnim piętrze ludzi, bądź tych, którzy mieszkają w wieżowcu obok.

PS.1
Wiem o czym piszę, gdyż na codzień zajmuję się pomiarami PEM stacji bazowych oraz ekspertyzami dotyczącymi działania tych stacji.

PS.2
Moc dostarczona do anteny to kilkadziesiąt watów, ale wypromieniowana, to już kilkaset/ponad 1kW.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Protesty przeciwko stacjom bazowym

Post autor: crow6 »

@kisio:
Wooow
Dajesz jeden wat, a dostajesz 1kW energii? Czlowieku napisz gdzie jest taka stacja bazowa to dostane Nobla za Perpetuum Mobile :d
Gott ist ein Popstar ]:->
ODPOWIEDZ