BlueSolei problem...

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
System
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2006-06-08, 10:49
Lokalizacja: Lublin

BlueSolei problem...

Post autor: System »

Jak podlaczam bluesolei to mam taki komunikat: PAN network adapter is disabled. Jak zrobic, zeby bylo enabled ? Problem chyba tkwi, ze podczas instalacji oprogramowania, komp sie zawiesil.
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: BlueSolei problem...

Post autor: magmike »

To odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz.
pozdrawiam, magmike
System
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2006-06-08, 10:49
Lokalizacja: Lublin

Re: BlueSolei problem...

Post autor: System »

Wlasnie, probuje odinstalowac przez dodaj/usun programy i niby deinstalacja przebiega prawidlowo, komp sie restartuje i nadal mam to BlueSolei. Jak probuje zainstalowac z plyty CD BlueSolei, to najpierw mam komunikat, ze musze odinstalowac istniejacy program BlueSolei, co czynie, proces deinstalacji przebiega prawidlowo, komp sie resetuje i ... Dalej mam program BlueSolei. Jak wywalic pozostalosci tego programu ?
Awatar użytkownika
pimosz
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 270
Rejestracja: 2006-03-16, 18:24
Lokalizacja: ok Tomaszowa Lub

Re: BlueSolei problem...

Post autor: pimosz »

A może ten program pomoże?
EasyCleaner
System
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2006-06-08, 10:49
Lokalizacja: Lublin

Re: BlueSolei problem...

Post autor: System »

Problem w tym, ze teraz jestem odciety od netu, dopiero jutro bede mial na innym kompie net i sciagne, jakiegos czysciciela rejestru. Bo widze, ze na standardowych narzedziach windy nic nie zdzialam.
ODPOWIEDZ