Wysokie pingi i przerywanie lte plus z tableta samsung

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ext
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-25, 14:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Wysokie pingi i przerywanie lte plus z tableta samsung

Post autor: ext »

Otóż od paru dni szlag trafił moją radiówkę (śniegi, deszcze, nie wiem, zawsze były z nią problemy) z tego powodu <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> tableta samsung i zrobiłem z niego router, przez który teraz pisze. Internet chodzi tak sobie do przeglądania stron, czasami przerwie ale taki problem to bym przeżył. Duży problem pojawia się w grach online, średni ping nie spada poniżej 100 oraz co chwile skacze nawet do 999, jest to za bardzo uciążliwe, innymi słowy nie pogram w nic :(
czytałem na forum, doradzaliście uruchamianie aplikacji w tle aby trzymały łącze, ale czy w takim dziwadle jak ten router to da rade ? co mam zrobic prosze o pomoc bo nic nie wskazuje że radiówka zostanie szybko uruchomiona
rafal13
Stały użytkownik forum
Posty: 98
Rejestracja: 2013-02-08, 23:45
Lokalizacja: Kroczewo

Re: Wysokie pingi i przerywanie lte plus z tableta samsung

Post autor: rafal13 »

Jaką masz moc sygnału i czy na pewno LTE?
Rafał
ext
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-25, 14:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wysokie pingi i przerywanie lte plus z tableta samsung

Post autor: ext »

Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez ext, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal13
Stały użytkownik forum
Posty: 98
Rejestracja: 2013-02-08, 23:45
Lokalizacja: Kroczewo

Re: Wysokie pingi i przerywanie lte plus z tableta samsung

Post autor: rafal13 »

Z tego postu nie wynika moc Twojego sygnału, ani w jakiej technologii jest ten sygnał.
Rafał
ODPOWIEDZ