Odtwarzacz do TV z YouTube

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Odtwarzacz do TV z YouTube

Post autor: key »

Patryk pisze:I weź teraz daj coś takiego ... osobie dla której ma to być odtwarzacz wideo a nie platforma do dłubania.
Caly pic nastepnych rewizji polega na tym, ze dojrzewaja a problemy sa usuwane. Czego nie mozna powiedziec o chinszczyznie podpinanej do HDMI - to sa jednorazowki, walone tak dlugo jak sa komponenty a potem "projekt" umiera i producent zapomina o tym co robil. Znaczy - zero supportu. Jak trafisz dobrze, to ok, jak trafisz na cos skopanego, to wyrzuc i kup nowe.
Nie pomagam na PW.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Odtwarzacz do TV z YouTube

Post autor: ja.michal »

key, akurat osoba, której mam to założyć kompletnie nie zna się na zagadnieniach elektronicznych czy informatycznych. Nie będzie nic grzebać.

[ Dodano: 2013-10-01, 12:56 ]
Jo_gurt pisze: Instalujesz na osobnym urządzeniu (np. telefonie) z Androidem i używasz jako myszki.
Niestety brak smartphone w tym domu więc nie da rady.
Patryk pisze:Dowolna mysz i klawiatura zadziała - ja mam np. małą klawiaturę Della z trackballem, o taką: http://allegro.pl/dell-wi...3562372646.html
Fajna. W sumie przed TV dużo lepsze rozwiązanie w stosunku do zestawu mysz+klawiatura.

Tylko jak tak patrzę to zaczyna się trochę złotówek gromadzić.
ODPOWIEDZ