Serwer ftp a style

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dexter18

Serwer ftp a style

Post autor: dexter18 »

Witam. Sam nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc proszę o wyrozumiałość. Wraz ze znajomymi chcemy otworzyć kilka serwerów Counter strike. Teraz mam pytanie w sprawie forum. Wrzucam pliki przez total commander na ftp i niestety styl nie działa. Hosting to cba.pl. Ma ktoś pomysł co robię źle ??
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Serwer ftp a style

Post autor: Jo_gurt »

Rozjeżdża się CSS jak rozumiem?
Otwórz źródło w przeglądarce i sprawdź czy wskazany plik CSS jest dostępny pod tą lokalizacją, która widnieje w źródle.
Takie jajaca czasem wychodzą jak popełnisz błąd w konfiguracji forum i zmienna URL nie wskazuje tam gdzie powinna.
dexter18

Re: Serwer ftp a style

Post autor: dexter18 »

Jo_gurt, jest tak, wrzucam plik index.html do folderu głównego przez Total Commander. Wgrywam cały styl do katalogu styles i próbowałem katalog templates. Niestety jak wchodzę na stronę ukazuje mi się tylko Styl został pobrany z xxxxxxxx nazwa strony. Nie wiem co robię źle. Robię też według poradników na necie i nic nie rusza.


Już sobie poradziłem.
ODPOWIEDZ