Podmiana dysku

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Podmiana dysku

Post autor: krystianb »

Andrzejz78 pisze:nie mogę dokonać żadnych zmian bo nieaktywny jest przycisk "Zapisz zmiany"
Brakuje Ci praw admina.
Andrzejz78 pisze:ale zaznaczony jest "zrównoważony"
ZTCP na zasilaniu sieciowy zachowuje się podobnie do wysokiej wydajności.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Andrzejz78
Guru bezprzewodowy
Posty: 2222
Rejestracja: 2012-02-01, 14:46
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Podmiana dysku

Post autor: Andrzejz78 »

krystianb pisze:Brakuje Ci praw admina
No to trzeba jakoś zdobyć ;)

W biosie wszystko było ok ale na wszelki wypadek zaznaczyłem opcję "domyślne ustawienia" Nie sprawdziłem jednak kolejności botowania więc odpalił mi się system z HDD z zatoki po CD Jest to prawie czyściutki system, bez jakiś większych modyfikacji ale bez sterowników karty graficznej
Taktowanie było dynamiczne i w idle wynosiło 900MHz temp. 50st. Natomiast karta bez sterów miała 70st. i wiatrak już wył
Na systemowym SSD karta ze sterownikami ma jakieś 50st. ale brak jest dynamicznego taktowania procesora Wydaje mi się że to sterowniki lub aplikacja Catalyst Control Center powoduje że procesor wszedł na najwyższe obroty
Poszukam jeszcze jakiś info w necie ale chyba będzie trzeba na próbę odinstalować sterowniki grafiki lub aplikację CCC żeby się przekonać czy to
ODPOWIEDZ