Telefon bezprzewodowy

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tomekxx

Telefon bezprzewodowy

Post autor: Tomekxx »

Sorki ale nie wiedzialem gdzie sie zglosic z tym problemem takze moze ktos z was wie bo ja jestem ciemny w temacie telefonow stacjonarnych bezprzewodowych. Dostalem od znajmego wlasnie taki telefon , po podlaczeniu go do sieci TP jesli ktos dzwoni to to nadajnik daje sygnal lecz sluchawka nie reaguje tzn nic sie nie wyswietla ze ktos dzwoni i nie reaguje na klawisz odbioru polaczenia, rowniez nie mozna wykonac polaczenia wychodzacego !!! Moze kots z ws wie jak rozwaizac ten problem czy jest to kwestia przestrojenia czy moze wady sluchawki.Nie podam modelu gdyz jest to jakis noname jedynie pisze na nim Cable Wireless i Cordless system(czyli standardy) . Za wszelkie odpowiedzi wielkie dzieki :)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Telefon bezprzewodowy

Post autor: zDaleKi »

Tu rozmawiamy o internecie a sprawa telefonu nie ma żadnego związku z tematyką forum. Dlatego jeden z moderatorów przeniósł Twój temat do Hyde-Parku. Ale nie wiem czy ktoś Ci tu odpowie. Zapytaj na odpowiednim forum, może na elektrodzie.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
JK
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2006-07-02, 13:14

Re: Telefon bezprzewodowy

Post autor: JK »

BliSki pisze:Tu rozmawiamy o internecie a sprawa telefonu nie ma żadnego związku z tematyką forum.
Dobrze, że chociaż bezprzewodowy ten telefon :wink:

Jeżeli chodzi o telefon to przychodzą mi do głowy trzy możliwości:
1. Musisz przypisać słuchawkę do bazy. Powinno to nastąpić automatycznie po umieszczeniu jej w bazie, ale może trzeba to zrobić manualnie.
2. Masz uszkodzony ten telefon.
3. Nie naładowałeś słuchawki lub nie włożyłeś baterii/akumulatorków :wink:
N6230 + AXF-15S + MBC-15S + ATK-20 + BT = 200 kb/s -> 32 kb/s (iPlus)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Telefon bezprzewodowy

Post autor: zDaleKi »

JK pisze:Dobrze, że chociaż bezprzewodowy ten telefon :wink:
Słuszna uwaga :lol:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ