Jednostki danych a złotówki :)

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Jednostki danych a złotówki :)

Post autor: ja.michal »

W takim razie nie ma LTE. Staż np. przy uruchamianiu rok ważności konta (do 3 miesięcy płatne 3 zł), jakichś tam bonusach za doładowanie, etc. Fakt, że nie jest zarejestrowana nie ma znaczenia.

Skoro mało danych zużywasz i chcesz mieć długą ważność bonusów to chyba Orange Free na kartę wypada najkorzystniej. Za doładowania masz bonus, za złotówki możesz uruchomić np. dodatkowy internet w cenie 1 zł 1 GB 1 dzień w różnych wielkościach. http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html Bonusowe GB z doładowań są ważne tyle ile konto, sumują się i można przedłużać na rok właśnie SMSem.
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: Jednostki danych a złotówki :)

Post autor: DejaVu »

A czy można wymienić kartę na nową z lte i pozostać przy tym numerze telefonu? chociaż używam jej tylko do internetu , nikt ze znajomych nie ma tego numeru . Mało danych zużywam , bo nędznie to u mnie działa , wielgachny ping i co raz rozłącza , albo przerzuca między H-H+lub 3g , wtej chwili mam na sztywno ustawione na EDGE bi stabilniej działa .
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: Jednostki danych a złotówki :)

Post autor: DejaVu »

Lipa z tym Orange Free na kartę jest :( skończyło mi się te 15GB , za kasę z konta zakupiłem pakiet 10GB i 30GB muli jeszcze bardziej jak zwykle :( co raz mnie rozłącza , np. jak czytam coś na Onecie to po chwili wywala-brak połączenia - klikam spróbuj ponownie - działa i po chwili wywala i tak drugi dzień :( W T-mobile jest oferta tylko sim na 10 miesięcy 10zł-10GB nie wiem czy nie zaryzykować? chociaż wolał bym coś bez umowy ,ale teraz i tak trzeba przecież numer rejestrować , więc jedna chwała :(
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Jednostki danych a złotówki :)

Post autor: dzejk »

chyba pora na wymianę sprzętu i zainwestowanie w porządną antenę - internet masz za grosze teraz, bo orange daje 100GB za rejestrację.
ODPOWIEDZ