Zwiekszyć zasieg WiFF rutera cisco epc3925

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kennypl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-03-29, 08:13

Zwiekszyć zasieg WiFF rutera cisco epc3925

Post autor: kennypl »

Witam
Mam problem z ruterem Cisco epc3925 w cały mieszkaniu nie mam internetu a operator mówił ze to najnowszej generacji modem który mam największy zasięg sygnału ..Teraz już wiem ze firmie Petrus z Torunia to można wierzyć jedynie 2 kwestiach ze nie pracują w niedziele i święta i ze mają dobry bajer aby złapać klienta.

Proszę może ktoś z was ma większą wiedzę niż ja, chciałem wzmocnić sygnał tego urządzenia lub może nie nazwę to fachowo aby podłączyć do tego rutera kolejny ruter co mi został po LTE z plusa ..Huawei B315.

Planowałem tak:
Cisco ze jest na kablu w ścianie to utrudnione jest przenoszenie tego urządzenia, dlatego miał za zadanie wysyłać sygnał a Huawei miał odebrać i przekazywać dalej . Jest to możliwe ?

Nie jestem specjalistą (informatykiem )proszę pisać bardzo prostym językiem :P

Pozdrawiam Kenny.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Zwiekszyć zasieg WiFF rutera cisco epc3925

Post autor: dzejk »

masz możliwość połączenia obu routerów kablem lan, czy chcesz to zrobić przez wifi (bezprzewodowo) ?
kennypl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-03-29, 08:13

Re: Zwiekszyć zasieg WiFF rutera cisco epc3925

Post autor: kennypl »

dzejk pisze:masz możliwość połączenia obu routerów kablem lan, czy chcesz to zrobić przez wifi (bezprzewodowo) ?


Tak mam ochotę połączyć te dwa rutery drogą wifi tak mniej wiecej wygloda mój problem tam gdzie zielone to nie mam albo mam szarpany net. zasięgu żadnym urządzeniem
ODPOWIEDZ