Wysokie pingi i przerywanie lte plus z tableta samsung?

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
RomanSantiago
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2020-08-17, 12:32

Wysokie pingi i przerywanie lte plus z tableta samsung?

Post autor: RomanSantiago »

Otóż od paru dni szlag trafił moją radiówkę (śniegi, deszcze, nie wiem, zawsze były z nią problemy) z tego powodu <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> tableta samsung i zrobiłem z niego router, przez który teraz pisze. Internet chodzi tak sobie do przeglądania stron, czasami przerwie ale taki problem to bym przeżył. Duży problem pojawia się w grach online, średni ping nie spada poniżej 100 oraz co chwile skacze nawet do 999, jest to za bardzo uciążliwe, innymi słowy nie pogram w nic
czytałem na forum, doradzaliście uruchamianie aplikacji w tle aby trzymały łącze, ale czy w takim dziwadle jak ten router to da rade ? co mam zrobic prosze o pomoc bo nic nie wskazuje że radiówka zostanie szybko uruchomiona
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Wysokie pingi i przerywanie lte plus z tableta samsung?

Post autor: matek451 »

Lokalizacja, do tego test na tym tablecie z aplikacją https://play.google.com/store/apps/deta ... ster&hl=pl i screen z niej, do tego wynik speedtestu z godzin 20-22. Test w domu a potem na zewnątrz.
ODPOWIEDZ