Nowy operator komorkowy -Inteligo?

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Demon
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 427
Rejestracja: 2006-02-24, 16:32
Lokalizacja: RACIBÓRZ

Nowy operator komorkowy -Inteligo?

Post autor: Demon »

"Gazeta Prawna" donosi, że jeszcze w tym tygodniu na rynku zadebiutuje nowy operator wirtualny. Ma nim być, należący do PKO BP, bank internetowy Inteligo.

Wirtualny operator PKO BP ma wykorzystywać infrastrukturę Polkomtela. Na razie nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia tej informacji, na stronie www.nowyoperatorkomorkowy.pl pokazywany jest jedynie telefon, odliczający czas do startu. Wskazuje on, że telefonia Inteligo wystartuje w czwartek. Czy na pewno tak się stanie - nie wiemy... O rynek MVNO - czyli wirtualnych operatorów - walczą też m.in. mBank, Avon, Polsat, a w dalszej kolejności - Telefonia Dialog i sieci handlowe Auchan, Carrefour i Tesco.

Na podstawie informacji "Gazety Prawnej"

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jak ktos ma pecha to nawet palec w pupie zlamie...
Ludzie na poziomie zawsze chodzą w pionie.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy operator komorkowy -Inteligo?

Post autor: zDaleKi »

Hehe, właśnie o tym napisałem tutaj -> http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=7027 z racji tego, że jest to powiązane z usługami operatorów.

Z informacji tam zawartych wynika jednak, że nie jest to nowy operator :]
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Demon
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 427
Rejestracja: 2006-02-24, 16:32
Lokalizacja: RACIBÓRZ

Re: Nowy operator komorkowy -Inteligo?

Post autor: Demon »

:D ja byłem pierwszy.
Właściwie to się okaże w "praniu" kto to taki będzie nas zachęcał do swojej nowej oferty, a ceny? ciekawe co zaproponuje.





Pozdro dla moderatora @BliSki
Jak ktos ma pecha to nawet palec w pupie zlamie...
Ludzie na poziomie zawsze chodzą w pionie.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy operator komorkowy -Inteligo?

Post autor: zDaleKi »

Demon pisze::D ja byłem pierwszy.
Tak, masz rację. Nie sądziłem, ze ktoś o tym będzie pisał w Hyde parku ;) a na tamtym sub-forum nie było info o tym.
Demon pisze:Właściwie to się okaże w "praniu" kto to taki będzie nas zachęcał do swojej nowej oferty
Według tego co podałem w tamtym wątku, to już wszystko jasne :D

Dzięki za pozdrowienia.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ