Orange Free Dom Pro - Masakra

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
centrix23
Stały użytkownik forum
Posty: 140
Rejestracja: 2009-01-28, 17:55
Lokalizacja: woj. lódzkie

Re: Orange Free Dom Pro - Masakra

Post autor: centrix23 »

na początku :ok: przybędzie klientów i zrobi się :dobani:
Nie można generalizować... W niektórych lokalizacjach OFP spisuje się całkiem nieźle:
http://www.speedtest.net/result/1198039142.png -> to z mojego podwórka, test w godzinach popołudniowych, wyniki powtarzalne już od ponad 2 lat :cfaniak:
EmTeeDee

Re: Orange Free Dom Pro - Masakra

Post autor: EmTeeDee »

centrix23 pisze:spisuje się całkiem nieźle:
Owszem-u mnie wcześnie rano(o5)śmiga elegancko-ale już w dzień to już jest loteria ;) Nie mam innej alternatywy-to zadowala mnie to co mam.Na Plusa nie mam zamiaru się przesiadać-no nie tak od razu :hyhy: jak napisałem-pożyjemy zobaczymy. :)
centrix23
Stały użytkownik forum
Posty: 140
Rejestracja: 2009-01-28, 17:55
Lokalizacja: woj. lódzkie

Re: Orange Free Dom Pro - Masakra

Post autor: centrix23 »

Nie mam innej alternatywy-to zadowala mnie to co mam.
Zupełnie się z Tobą zgadzam :ok: Ja też nie mam innej alternatywy i dla mnie tak jak dla kilkunastu domostw w mojej miejscowości, OFP jest jedynym "oknem na świat". :cfaniak:
Awatar użytkownika
czerwon
Stały użytkownik forum
Posty: 138
Rejestracja: 2009-12-20, 11:19
Lokalizacja: Okolice N.S

Re: Orange Free Dom Pro - Masakra

Post autor: czerwon »

Jako że luty miał 28 dni czy jest możliwe odnowienie się limitu dwa dni przed normalnym odnowieniem?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Orange Free Dom Pro - Masakra

Post autor: YaHooo »

czerwon pisze:Jako że luty miał 28 dni czy jest możliwe odnowienie się limitu dwa dni przed normalnym odnowieniem?
Okres rozliczeniowy zawsze się zaczyna tego samego dnia miesiąca, więc siłą rzeczy nie jest to zawsze 30 dni.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ