Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
witoj
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 211
Rejestracja: 2009-02-22, 13:45
Lokalizacja: polska

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: witoj »

Duriel pisze:A tak w ogóle to opłaca mi się dalej brnąć z internet CDMA
A to już musisz ty sprawdzić , zasięg , obciążenie, ofertę i cenę.
Awatar użytkownika
Simonel
Stały użytkownik forum
Posty: 84
Rejestracja: 2008-08-07, 16:52
Lokalizacja: Earth/Europe/Poland

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: Simonel »

Witam ;)

Orientuje się ktoś w jakich cenach mogę dostać nowy ruter, i ile GB w jakiej cenie przy przedłużeniu umowy drugi raz o 12 miesięcy? Obecnie, kończy mi się umowa za jakieś 12 dni, (2 Lata +1 rok +?), i nie wiem czy opłaca mi się znów przedłużyć - a potrzebuje nowego rutera, bo stary ledwo działa ... - na pewno na 2 lata bym nie chciał brać, dlatego interesuje jak już mnie tylko 1 rok :P

Właśnie niedawno rozmawiałem z BOK, zaproponowali mi 6 GB limitu za 49zł, darmowe noce, oraz nowy modem AnyDATA ADU-500A za 79zł przy umowie na 12 miesięcy - dziękuje ale nie biorę :P Chyba pora zmienić operatora :P
Simonel ^^
droga77
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2009-01-30, 12:43
Lokalizacja: polska

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: droga77 »

Ja mam podobne pytanie jak wyżej. Też się kończy mi za parę tygodni umowa. Tez dzwonili z orange z nowo oferto ale nic ciekawego nie dawali. Mam parę pytań:
1 Jak nie przedłużę umowę to co będzie dalej? (myślę że dalej będę mieć taki sam abonament tylko na czas nieokreślony)
2 A jak mi się skończy się umowa i po paru tygodniach będę chciał przedłużyć umowę i wsiąść nowy ruter MV 610. Czy będę mógł tak zrobić?
2 Jak mogę sprawdzić czy w mojej okolicy( nadajniki) działa już technologia cdma rev B ?
Przepraszam za błędy
usagi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 249
Rejestracja: 2010-02-27, 02:29
Lokalizacja: Pożdżenice

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: usagi »

droga77 pisze:1 Jak nie przedłużę umowę to co będzie dalej? (myślę że dalej będę mieć taki sam abonament tylko na czas nieokreślony)
O ile jest to umowa bez żadnych rabatów to będzie tak jak napisałeś. Jeżeli z rabatami to utracisz je ( w rzadkich przypadkach zostają ).
droga77 pisze:2 A jak mi się skończy się umowa i po paru tygodniach będę chciał przedłużyć umowę i wsiąść nowy ruter MV 610. Czy będę mógł tak zrobić?
Tak, przedłużyć umowę możesz w każdej chwili. Musisz tylko poprosić o ofertę przedłużeniową na 24 miesiące z modemem / routerem.
droga77 pisze:2 Jak mogę sprawdzić czy w mojej okolicy( nadajniki) działa już technologia cdma rev B ?
Wg tego artykułu http://blog.orange.pl/technologiczny/en ... za-miastem CDMA revB działa w całej Polsce, ale mogę się mylić.
Usagi
mistrzu01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-07-06, 10:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: mistrzu01 »

Witam wszystkich!
Mnie rok temu udało się wynegocjować aneks do umowy OFP bez modemu 6 GB za 45 zł na 12 miesięcy.
Dziś po przełączeniu mnie do Działu Rezygnacji zaproponowano mi 6 GB za 40 zł.
Dodam,że nie chciałem rezygnować z internetu, mnie zależało na zwiększeniu limitu.
Tego w kwocie do 49 zł nie mogli zrobić,więc obniżono ponownie abonament.
Czekam na kuriera.
edzia2392
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2012-08-20, 21:17
Lokalizacja: warszawa

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: edzia2392 »

a taka oferte zaproponowali Panu na orange free czy orange freedom pro.

Mi po dwoch latach w tej chwili zaproponowali 6gb za 49zl bez modemu albo 6gb za 49zl na dwa lata z routerem w rev b za 130zl. Wedlug mnie ta oferta to smiesznosc bo to samo otrzymuja nowi abonenci. a do darmowych nocy musze doplacic 7zl

Drugi konsultant zaproponowal mi nowa umowe na 24 mies z modemem dualnym anydata 890w za 3 zl w abonamencie 59zl i 15 gb wraz z darmowymi nocami. I ze w tym wypadku cdma bedzie mi dzialal tak jak w orange freedom pro i wlasnie tego sie boje czy bedzie na pewno tak dzialal i nie wiem co wybrac
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: jarek999 »

edzia2392 pisze: Drugi konsultant zaproponowal mi nowa umowe na 24 mies z modemem dualnym anydata 890w za 3 zl w abonamencie 59zl i 15 gb wraz z darmowymi nocami. I ze w tym wypadku cdma bedzie mi dzialal tak jak w orange freedom pro i wlasnie tego sie boje czy bedzie na pewno tak dzialal i nie wiem co wybrac
Działa już to od dłuższego czasu, szczerze mówiąc to od chwili gdy Orange wpuszcza użytkowników mobilnych Free do CDMA to oferta z wyłączną opcją CDMA jest dla tych nie zorientowanych i tych którzy lubią płacić więcej. Z ww propozycji wynika że Orange ma w nosie swoich stałych abonentów :dobani: (taką ofertę to ja dziś na dzień dobry wybieram na stronie http://www.orange.pl/portal/map/map/wiz ... =79236#cur ). :)
jareq
edzia2392
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2012-08-20, 21:17
Lokalizacja: warszawa

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: edzia2392 »

taka prawda. jak zapytlam sie konsultantki w czym ona jest lepsza od nowych abonentow pow mi ze nie place aktywacji ktora wynosi 19 zl to smieszne. Ty;lko umowa konczy mi sie 15 pazdziernika a ta promocja nie wiem do kiedy bedzie trwala i nikt nie chce powiedziec i tu jest problem.
mistrzu01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-07-06, 10:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: mistrzu01 »

Tak jak napisałem wyżej.
Otrzymałem ofertę Orange Freedom Pro 6 GB za 40 zł na 12 miesięcy bez modemu.
To jest już drugi aneks.
bdkacz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 503
Rejestracja: 2010-07-30, 00:42
Lokalizacja: łódzkie

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: bdkacz »

Trochę dziwną mają politykę,bo z tego co pamiętam,to wcześniej przy przedłużaniu dawali podstawowy limit *2 w tej samej cenie tzn 6 GB za 49zł. To teraz chcąc być konsekwentnym to powinni dawać 10 GB (5*2)...

@jarek999 oferta OFP jest dla tych co chcą mieć nowy router z gwarancją,bo we Free dostaniesz tylko modem dualny na USB.
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: jarek999 »

bdkacz pisze: @jarek999 oferta OFP jest dla tych co chcą mieć nowy router z gwarancją,bo we Free dostaniesz tylko modem dualny na USB.
Przepraszam! Być może wielu się obrazi na to: że ten router wybierają użytkownicy którzy chytrzą na wydanie dodatkowej stówki, dwie na dodatkowy router obsługujący modem CDMA i nieświadomi którzy patrzą na wielkość i magię wyglądu urządzenia (to że sprzedano wiele egzemplarzy tego sprzętu nie zmienia faktu że nie ma 2-go sprzętu tego typu na forum sprawiającego tyle problemów). Stojąc przed wyborem router-modem Axesstel lub sam modem AnyDATA nie zastanawiał bym się nawet minuty i wybrał ten drugi, nawet gdybym miał dopłacić dodatkową stówkę. :)
jareq
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: trybun »

jarek999 pisze: Przepraszam! Być może wielu się obrazi na to: że ten router wybierają użytkownicy którzy chytrzą na wydanie dodatkowej stówki, dwie na dodatkowy router obsługujący modem CDMA
Chytrzy nie chytrzy, po prostu nie routera który obsługuje modem CDMA. Niektórzy kupują jakiś model i próbują różnych sztuczek, ale to zabawa w - "zadziała albo nie".
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: jarek999 »

trybun pisze: Chytrzy nie chytrzy, po prostu nie routera który obsługuje modem CDMA.
Może tak na wstępie o możliwościach tego modelu: http://www.anydata.co.kr/English/produc ... 3&outorin= , co do routerów które wspierały wcześniejsze modele AnyDATA sprzedawane przez Orange-cała masa wspieranych przez Open-Wrt , cała rodzina Asusów WL-500... z firmware Olega, Tomato-dualWAN, Tomato-Pandora a dla tych co zamykają się z przyciskiem "start " i ikoną Firefox np. http://www.airlive.com/product/Air3GII. Co prawda ADU-890W jest stosunkowo nowym modelem i może tu być problem(nie musi-ale ja nie kupuje internetu w Orange gdyż dogadałem się z Plusem i nie będę testował sprzętu którego nie posiadam) ale np. Oleg jest często aktualizowany a ww Asusa WL-500gp v2 można nowego kupić na aukcji za 120zł z 24 miesięczną gwarancją (sprzęt wręcz stworzony do obsługi CDMA). Z routerami 3-4G jest o wiele więcej problemów-gdyż modemy pobierają więcej prądu (są gorące jak hot-dogi z mikrofalówki) i często w większości routerów jest problem z zasilaniem poprzez port USB w routerze. Przy CDMA-podłącz i zapomnij (mam tak podłączoną AnyDATA510L z Nordiska od listopada z Asusem WL-500gp v2 + Tomato Dual-WAN, zaglądam do niego raz na kilka miesięcy). :) P.S Można powiedzieć że jestem niedoszłym klientem Orange (negocjowałem z Plusem przedstawiając ceny w P4, ale gdybym się nie dogadał to wybrał bym ofertę Orange Free-ze względu na realnie osiągany upload w mojej lokalizacji i ww modem). ;)
jareq
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: trybun »

jarek999 pisze:Może tak na wstępie o możliwościach tego modelu: http://www.anydata.co.kr/English/produc ... 3&outorin= , co do routerów które wspierały wcześniejsze modele AnyDATA sprzedawane przez Orange-cała masa wspieranych przez Open-Wrt , cała rodzina Asusów WL-500... z firmware Olega, Tomato-dualWAN, Tomato-Pandora a dla tych co zamykają się z przyciskiem "start " i ikoną Firefox np. http://www.airlive.com/product/Air3GII. Co prawda ADU-890W jest stosunkowo nowym modelem i może tu być problem(nie musi-ale ja nie kupuje internetu w Orange gdyż dogadałem się z Plusem i nie będę testował sprzętu którego nie posiadam) ale np. Oleg jest często aktualizowany a ww Asusa WL-500gp v2 można nowego kupić na aukcji za 120zł z 24 miesięczną gwarancją (sprzęt wręcz stworzony do obsługi CDMA). Z routerami 3-4G jest o wiele więcej problemów-gdyż modemy pobierają więcej prądu (są gorące jak hot-dogi z mikrofalówki) i często w większości routerów jest problem z zasilaniem poprzez port USB w routerze. Przy CDMA-podłącz i zapomnij (mam tak podłączoną AnyDATA510L z Nordiska od listopada z Asusem WL-500gp v2 + Tomato Dual-WAN, zaglądam do niego raz na kilka miesięcy). :) P.S Można powiedzieć że jestem niedoszłym klientem Orange (negocjowałem z Plusem przedstawiając ceny w P4, ale gdybym się nie dogadał to wybrał bym ofertę Orange Free-ze względu na realnie osiągany upload w mojej lokalizacji i ww modem). ;)
Pisząc o tym modemie do którego nie ma routera miałem na myśli swój model AnyData 635WA, do którego od nieomal dwu lat próbuję znaleźć stacjonarny router. I jakoś nie udało mi się znaleźć takiego który by zadziałał bez żadnych kombinacji. Byłem nawet bliski kupienia modelu Airlive II, jednak na pytanie zadane sprzedawcy - czy ten sprzęt po rozpakowaniu i podłączeniu do modemu zadziała - odpowiedział że konieczne są pewne modyfikacje.. Ja akurat nie czuję zacięcia programistycznego, a więc pozostałem nadal bez routera.
Jak będzie z tym nowszym modelem Anydata trudno wyrokować, być może będzie to tylko taki przelatujący przez rynek meteor jak model 770.. A więc nikt nie będzie pod niego robił sprzętu.
Zbliża się czas gdy będę musiał podjąć decyzję - pozostać w Orange i korzystać z wirtualnego routera czy przenieść się do Play i przebierać w co najmniej kilkunastu rodzajach routerów.. Minusem Play jest dużo wolniejsze łącze. A dostępne u mnie są tylko te dwie sieci..
Awatar użytkownika
witoj
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 211
Rejestracja: 2009-02-22, 13:45
Lokalizacja: polska

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: witoj »

trybun pisze:Zbliża się czas gdy będę musiał podjąć decyzję - pozostać w Orange i korzystać z wirtualnego routera
Dlaczego wirtualnego?
Nie ma opcji na rok z routerem dla przedłużających umowę?
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: trybun »

witoj pisze: Dlaczego wirtualnego?
Nie ma opcji na rok z routerem dla przedłużających umowę?

No bo tylko taki może obsłużyć modem Anydata 635WA bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Orange Free nie ma w ofercie ruterów.
bdkacz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 503
Rejestracja: 2010-07-30, 00:42
Lokalizacja: łódzkie

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: bdkacz »

Z modelem MV410 i MV510 rzeczywiście były/ są cyrki natomiast MV411 to bardzo fajny sprzęcik - stabilny jak skała itd. Owszem w porównaniu do takiego open-wrt itp możliwości konfiguracyjne ma "zerowe",ale też nie został stworzony do tego, by w nim grzebać.
ryba825
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1332
Rejestracja: 2009-07-05, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: ryba825 »

A Zalipy nie działają bez modyfikacji?
Citibankier
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-08, 11:04
Lokalizacja: Piła

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: Citibankier »

Witajcie!
Ja właśnie z zapytaniem odnośnie sprzętu. Coś zaczyna mi się dziać z ponad 3-letnim MV410 i zdaje się, że będzie trzeba go na coś wymienić. Umowa już w tej chwili jest na czas nieokreślony, a ze względu na kiepską lokalizację (miejscowość Jeziorki gm. Kaczory – do tego prawie w środku lasu) nie ma żadnej alternatywy dla OFP.
Poprosiłam o pomoc techniczną BOK telefonicznie – pan nie pomógł mi za bardzo, ale, licząc się z koniecznością wymiany sprzętu, zapytałam go o jakąś ofertę, a on zaproponował mi router MV411 lub MV610.
Nie jestem komputerowa – poradźcie, proszę, co wybrać.
Awatar użytkownika
witoj
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 211
Rejestracja: 2009-02-22, 13:45
Lokalizacja: polska

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: witoj »

poradźcie, proszę, co wybrać.
Oczywiście że MV610
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: jarek999 »

Citibankier pisze: Nie jestem komputerowa – poradźcie, proszę, co wybrać.
Tą decyzje trzeba podjąć osobiście. W zależności na ilu komputerach korzystasz, jakie będzie dla Ciebie najłatwiejsze w konfiguracji rozwiązanie. Biorąc pod uwagę ofertę podstawową CDMA http://www.orange.pl/kid,4002009501,id, ... ticle.html to w przypadku dostania przy przedłużeniu kontraktu korzystnego rabatu na abonament lub zadowalającego dodatkowego pakietu danych kupił bym ten http://www.orange.pl/portal/map/map/wiz ... =84971#cur ADU-895A. Jednakże oferta Orange Free jest o wiele bogatsza i posiada dostęp do CDMA i skorzystał bym http://www.orange.pl/kid,4002009449,id, ... ticle.html i kupił ten modem http://www.orange.pl/portal/map/map/wiz ... =86188#cur ADU-890W. To jednak Twój wybór-decyduj. :)
jareq
Citibankier
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-08, 11:04
Lokalizacja: Piła

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: Citibankier »

Witaj, @jarek999!

Wielkie dzięki za zainteresowanie moim problemem.
Modemy, które mi proponujesz, są na USB i prawdopodobnie nie mają możliwości podłączenia anteny zewnętrznej, która akurat u mnie jest niezbędna. Modem USB posiadam (stary już Option Icon 225) i korzystam z OF na kartę, ale on chodzi tylko w mieście. U mnie na wsi – słabiutko…
W domu potrzebuję routera. Obecny jest podłączony na stałe przez Ethernet do laptopa „stacjonarnego”, a poza tym korzystam z połączenia wi-fi na netbooku we wszystkich miejscach w domu i w ogródku też mi się zdarza.
Dlatego też potrzebuję czegoś podobnego do MV410, nie pogniewałabym się, gdyby była szansa zwiększenia prędkości, bo z tym bywa różnie. No i przede wszystkim – gniazdo antenowe.
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: jarek999 »

Citibankier pisze: Dlatego też potrzebuję czegoś podobnego do MV410, nie pogniewałabym się, gdyby była szansa zwiększenia prędkości, bo z tym bywa różnie. No i przede wszystkim – gniazdo antenowe.
To w takim układzie wyboru nie ma pozostaje tylko mi zacytować
witoj pisze: Oczywiście że MV610
. :)
jareq
Citibankier
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-08, 11:04
Lokalizacja: Piła

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: Citibankier »

Poczytałam do tej pory trochę o nim i wstępna decyzja w zasadzie już zapadła. Jednak w trakcie rozmowy z panem z BOK miałam wrażenie, że próbuje przekonać mnie do 411. Zapytałam więc, co sądzi o 610, a on na to, że mam 410, to przynajmniej będę wiedziała już, co potrafi i takie tam...
Wydawało mi się, że usiłuje "wcisnąć mi" tego 411... A ponieważ kompletnie się na tym nie znam, zapytałam Was o radę.
Dzięki!
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: trybun »

ryba825 pisze:A Zalipy nie działają bez modyfikacji?
Nie ma już w sprzedaży modeli 530, ale nawet gdy szło o nie, to niedawno zadałem tu na forum pytanie użytkownikowi tego routera o kompatybilność z modemem Adu 635WA. Odpowiedział że sprzedawca musiał mu go modyfikować do współpracy modemem.
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: jarek999 »

trybun pisze: Nie mato niedawno zadałem tu na forum pytanie użytkownikowi tego routera o kompatybilność z modemem Adu 635WA. Odpowiedział że sprzedawca musiał mu go modyfikować do współpracy modemem.
W tym kontekście słowo zmodyfikować brzmi trochę mitycznie (dla wielu którzy nie mają wiedzy na ten temat mogą sądzić że wymaga to jakiejś manualnej interwencji w sprzęt) a sprowadza to się jedynie do wgrania, aktualizacji firmware routera przez przeglądarkę internetową (będąc zalogowani w panelu konfiguracji routera w zakładce firmware upgrade umieszczamy plik z firmware i wysyłamy na adres routera-cała procedura zazwyczaj trwa kilka minut). :ok:
jareq
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: trybun »

jarek999 pisze: W tym kontekście słowo zmodyfikować brzmi trochę mitycznie (dla wielu którzy nie mają wiedzy na ten temat mogą sądzić że wymaga to jakiejś manualnej interwencji w sprzęt) a sprowadza to się jedynie do wgrania, aktualizacji firmware routera przez przeglądarkę internetową (będąc zalogowani w panelu konfiguracji routera w zakładce firmware upgrade umieszczamy plik z firmware i wysyłamy na adres routera-cała procedura zazwyczaj trwa kilka minut). :ok:

Nie wiem jak to jest z routerami, ale moje próby wgrania firmware do BIOSu płyty głównej komputera i i napędu optycznego skończyły się koniecznością oddania komputera do serwisu, w przypadku próby zmodyfikowania biosu i wyrzuceniem na śmietnik nagrywarki w wypadku napędu optycznego. Robiłem wszystko wg. instrukcji zamieszczonej na stronie producentów, ale jak widać coś poszło nie tak...
Od tamtych zdarzeń jednak wolę kupować sprzęt gotowy do użycia niż taki do modyfikowania.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: key »

trybun pisze:Nie wiem jak to jest z routerami
Ciezko cos zepsuc. Ale ty moze masz talent...
Nie pomagam na PW.
Awatar użytkownika
trybun
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2008-01-12, 19:07
Lokalizacja: 70 km od Poznania

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: trybun »

key pisze: Ciezko cos zepsuc.
Skoro tak twierdzisz..
edzia2392
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2012-08-20, 21:17
Lokalizacja: warszawa

Re: Koniec umowy OFP i jej przedłużenie

Post autor: edzia2392 »

no i zamowilam w orange umowe na 2 lata orange free przez internet. Mysllaam ze wszystko bedzie dobrze okazalo sie ze przyszlo mnostwo regulaminow nie dotyczacych nawet umowy umowa do podpisania wcale nie przyszla tylko dokument ze odebralam regulaminy wszystkie i to podpisalam a jak teraz probuje sie dodzwonic do nich albo pisze na ich durnego czata to oni sa tylko dzialem sprzedazy i nic z tym nie zrobia przelaczaja do nastepnych ludzi nikt nie odbiera stracilam przez nich czas i pieniadze bo oczywiscie za kazde polaczenie 1,50 pomozecie?? co moge teraz z tym zrobic?? chyba jednak chcialabym zrezygnowac z tej umowy skoro tak naprawde nic nie podpisalam odtyczace tej umowy.
ODPOWIEDZ