Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

adri02
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2012-04-05, 19:24
Lokalizacja: gocław

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: adri02 »

No ale na stronie orange jest napisane, że to kosztuje 8zł...
Drawiec23
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-17, 14:37
Lokalizacja: Białobrzegi

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: Drawiec23 »

Wcześniej kosztowało 19 teraz po zmianach kosztuje 8 zł
Awatar użytkownika
kwj
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2007-10-02, 08:40
Lokalizacja: Z puszczy

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: kwj »

Zmiana regulaminu wraz z nową, niższą ceną jest obowiązujący od 1 marca br.
Źródło: http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 465011.pdf
Awatar użytkownika
fiuzi
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2009-05-11, 06:32
Lokalizacja: TKI

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: fiuzi »

Widać jeszcze nie wszędzie na stronie mają aktualne informacje, bo tutaj: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html jeszcze jest po staremu, czyli 19zł; niezły bajzel mają na tej stronie...

Poza tym dzisiaj dostałem już fakturę na której jest 8zł opłaty za HH
blueconnect 500MB [EDGE] => Orange Freedom Pro 3GB [CDMA] => Orange Freedom Pro 10GB [CDMA] => T-Mobile Internet Domowy No-Limit [LTE+]
derek
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2011-07-07, 18:36
Lokalizacja: made in poland

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: derek »

Ja z kolei dostałem fakturkę na której za szczęśliwe godziny naliczyli opłatę 19 zeta :klnie: oczywiście reklamacja.
Tanoy
Użytkownik forum
Posty: 34
Rejestracja: 2011-01-13, 17:12
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: Tanoy »

Witam ja miałem tak miesiac temu tel do Bok i rozmowa z miłą panią która upierała się że faktura została naliczona prawidłowo i że ona nic nie wie żeby szczęśliwe godziny kosztowały 8zł,a ja jej mówie że tak widnieje na ich stronie a ona że przyjmnie zgłoszenie i prześle do działu reklamaci. O całej sprwaie zapomniałem obecna faktura jest naliczona prawidłowo czyli naliczone zostało prawidłowo 8zł a tu dzis listonosz przynosi polecony z Orange z korektom faktury z lutego moje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie i ze wzgledu na dobro i zadowolenie klijenta zostanie mi zwrócona nadpłacona różnica.Dobre :ok:
Drawiec23
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-17, 14:37
Lokalizacja: Białobrzegi

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: Drawiec23 »

ja mam na 1 fakturze policzone za 2 okresy. Od 2.03 do 28.03 mam 17,68 zł jakieś wyrównanie bo przedłużałem umowe oraz od 29.03 do 28.04 18,99 zł. Czy reklamację mogę złożyć za złe naliczenie tych dwóch opłat czy tylko tej drugiej? skoro przedłużyłem umowe to powinienem mieć 7 zł a nie 19 zł.
jack3631
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-12, 17:52
Lokalizacja: zzzzz

re

Post autor: jack3631 »

witam posiadam internet orange freedom pro .Limit to 3 GB .Chyba przekroczyłem limit .Internet wolno chodzi .Mam wykupioną usługę szczęśliwe godziny.Wtedy internet powinien być na maksymalnych obrotach ale tak nie jest co mam z tym zrobić???
Tanoy
Użytkownik forum
Posty: 34
Rejestracja: 2011-01-13, 17:12
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: Tanoy »

Szczęśliwe godziny sa aktywne tylko wtedy kiedy nie przekroczysz limitu na koncie,czyli jak wykorzystałes limit i chcesz dalej korzystać musisz dokupic transfer :D
jack3631
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-12, 17:52
Lokalizacja: zzzzz

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: jack3631 »

właśnie tak myślałem dzięki za pomoc
Drawiec23
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-17, 14:37
Lokalizacja: Białobrzegi

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: Drawiec23 »

Drawiec23 pisze:ja mam na 1 fakturze policzone za 2 okresy. Od 2.03 do 28.03 mam 17,68 zł jakieś wyrównanie bo przedłużałem umowe oraz od 29.03 do 28.04 18,99 zł. Czy reklamację mogę złożyć za złe naliczenie tych dwóch opłat czy tylko tej drugiej? skoro przedłużyłem umowe to powinienem mieć 7 zł a nie 19 zł.



Telefonik do BOK i reklamacja złożona :)
jack3631
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-12, 17:52
Lokalizacja: zzzzz

re

Post autor: jack3631 »

ile teraz kosztują szczęśliwe godziny bo nigdzie na orange.pl nie mogę znaleźć a potrzebuje informacji dla kumpla
Awatar użytkownika
kwj
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2007-10-02, 08:40
Lokalizacja: Z puszczy

Re: re

Post autor: kwj »

jack3631 pisze:ile teraz kosztują szczęśliwe godziny bo nigdzie na orange.pl nie mogę znaleźć a potrzebuje informacji dla kumpla
Kilka postów wyżej.
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 465011.pdf
Drawiec23
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-17, 14:37
Lokalizacja: Białobrzegi

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: Drawiec23 »

Po poprzedniej reklamacji kolejna faktura na której zamiast 8 zł jest naliczone 19 zł za szczęśliwe godziny. Potrzebny kolejny telefon do BOK.
sokratesb
Użytkownik forum
Posty: 45
Rejestracja: 2012-06-05, 18:40
Lokalizacja: Miłostowo

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: sokratesb »

Witam. Odgrzeję temat bardzo mocno. :) Miałem do tej pory szczęśliwe godziny. Oprócz tego mam około 15GB na miesiąc (gratis, za dwie umowy).
Wydaje mi się jednak, że Orange wycofało szczęśliwe godziny dla Orange Freedom pro, bo w przeciągu 5 dni zużyłem 14GB, mimo iż oglądałem filmiki (youtube) w nocy. Wszedłem na orange zalogowałem się i za chiny nie mogę znaleźć tej usługi. Pomogło mi google, ale gdy wejdę na stronę odpowiedzialną za "szczęśliwe godziny", to informują mnie, że "usługa niedostępna w sprzedaży".
Czy to prawda, że orange wycofała tę usługę?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: ja.michal »

Szczęśliwe Godziny nadal są w sprzedaży, ale wyłącznie w planach taryfowych Orange Free Net. We wszystkich nowych planach internetowych jest dostęp równie do CDMA. Zapewne masz już umowę na czas nieokreślony więc może pomyśl o przedłużeniu? W twojej miejscowości (podanej w profilu - Miłostowo) powinieneś już mieć LTE.
sokratesb
Użytkownik forum
Posty: 45
Rejestracja: 2012-06-05, 18:40
Lokalizacja: Miłostowo

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: sokratesb »

Fakt. Umowa mi się skończyła już ładnych parę miesięcy temu i zbieram się, żeby wybrać się do Orange.
Z LTE może być problem, bo nie mieszkam w samym Miłostowie tylko parę kilometrów od, w lesie.
Na pewno LTE nie będzie mi tu działało bez anteny kierunkowej i nie mam zielonego pojęcia jak rozwiązać ten problem (sprawdzić czy z kierunkową będzie mi to śmigać), ale to już raczej nie ten dział. Dzięki za pomoc!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19149
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: matek451 »

do Orange to zanieś wypowiedzenie tej obecnej, nędznej umowy. Po wypowiedzeniu skontaktuj się z DUK Orange i negocjuj 30% rabat w ofercie Internet LTE dla domu za 59,90. Za czterdzieści parę zł. otrzymasz 150GB w strefie domowej z pełną prędkością+60GB poza nią. Szczęśliwe godziny 0-8 za darmo i drugi SIM. Do tego za 149 zł ( lub jeszcze mniej) B315 z tabletem Lenovo TAB2A8 lub za 249 zł( lub taniej) MF283+ z TAB2A10. Zasięg LTE w Orange jest z BTS-a LTE800Orange w Lewicach. Potrzebne 2xATK-20. Na 3G zasięg z sieci NetWorks na UMTS900 z BTS Kwilicz ,Lewice lub Kaliska, antena taka sama tylko pojedyńcza.
ODPOWIEDZ